|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PGD - IVF
24.3.2011 11:36:42   
Anonimen
Zanimajo me vaše izkušnje glede PGD postopka v Ljubljani, če je katera v tem postopku ali če ga je katera imela, koliko časa traja vse skupaj, jaz sem še čisto na začetku, pa bova morala v postopek zaradi ponavljajočih kromosomskih napak. Predvidevam, da v tem primeru ne pošljejo zarodke v Rim.

Čim več informacij, prosim, bom zelo hvaležna.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PGD - IVF
25.3.2011 15:15:50   
alinadel
Pozdravljena anonimna, tudi jaz sem približno na istem kot ti - na začetku tega postopka. Čez par dni bova z možem imela prvi genetski posvet za PGD, vendar žal veva, da bo treba tudi v RIm..kar seveda podaljša vso zadevo. Imam pa jaz genetsko napako, pri kateri je 50% možnosti, da otrok ne preživi in žal imam zato že 2 angelčka .. in pa enega zdravega petletnika. Meni se z nosečnostjo precej mudi, ker si še kakšnega otroka zelo želim, žal pa po forumih berem, da je birokracija v tem postopku precej dolga - tudi do 2 leti..da sploh prideš na vrsto. Drugače nimava težav z zanositvijo... jaz imam tudi en kup vprašanj, pa itak vem, da ko bom prišla do zdravnikov, jih bom pol pozabila vprašati, ali mi bodo na pol razložili - ali pa bom jaz le pol razumela user posted image ..zato upam, da se še kakšna oglasi, ki je v tem postopku ali bo, pa da si malo pomagamo z nasveti, izkušnjami,...če nič drugo s spodbujanjem ! user posted image  Srečno, v vsakem primeru!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PGD - IVF
27.2.2014 22:41:56   
K_a_t_j_a
Ali je tukaj gor še kakšna mamica, ki je dala PGD skoz ne dolgo nazaj??


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu alinadel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PGD - IVF
28.2.2014 1:04:35   
azalea
naju caka to - to pa tak že veš...

midva imava drugi teden prvi pregled oz posvet pri ginekologinji, moj pa ima spermiogram.

sem pa pripravljena, da bo trajalo 18 mesecev nekje vse skupaj - lahko me presenetijo in bo manj. Raje na več računam, da ne bom potem preveč razočarana

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PGD - IVF
2.3.2014 22:02:33   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: azalea

naju caka to - to pa tak že veš...

midva imava drugi teden prvi pregled oz posvet pri ginekologinji, moj pa ima spermiogram.

sem pa pripravljena, da bo trajalo 18 mesecev nekje vse skupaj - lahko me presenetijo in bo manj. Raje na več računam, da ne bom potem preveč razočarana
 
Vsaj postopek se vama je že začel. Mene tak jezi, ker še ni ne duha in sluha z genetike za izvide eksomskega sekvenciranja. Od Juretove smrti se že vse skupaj vleče. Torej 3 leta. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?