|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:01:30   
KIKI*
živjo!
mene pa zanima, kako ste se odločile za poroko tiste ki niste imele denarja in koliko ste lahko kje privarčevale?!
Prosim za vsak nasvet-poroka je določena 1.7.2006.
a je vzela katera kredit?!
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:05:27   
Anonimen
Pa pojdita samo na magistrat, pa se vzemta, to ne stane veliko. Saj ni treba ohceti delat, če nimaš denarja ali pač user posted image  Kredit  za tako stvar? Neumnost.

(odgovor članu KIKI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:07:42   
Katrin
Midva sva v ta namen varčevala na Modrem varčevanju, ko pa sva oznanila, da se bova poročila, so oboji starši nekaj pristavili (eni so plačali večerjo, drugi pa so pomagali finančno), tako da se je na koncu vse dobro izšlo.

Veliko sreče user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:09:34   
KIRA
nič kredita. šparala sva, kje se je dalo in se nisva tako ven metala kot nekateri. drgač pa samo v ožjem krogu družine. vse skup nas je blo 11, pa je blo tud zelo lušno. se da tud z navadno plačo zrihtat.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:10:37   
mamči
Važno, da se poročiš- vsaj zame, brez ceremonij! Kredita nikoli nebi vzela, na matičnega, mogoče kako kosilce (za najožje člane) in konec cirkusa.
Mi je pa dobra varianta midva+ priči = poročena, konec!!!! Sem praktik......
Zato pa še nisem uženjena (sem enkrat že odpovedala termin)user posted image  ker moj dragi bi rad imel malo razkošno poroko user posted image - ne pridema skupajuser posted image .
Pa sva že 8 let skupaj......

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:21:48   
Marogica
Kredita ne bi vzela nikoli, ker se poročam zase, ne pa da gostim pol vasi, sploh pa če sem na tesnem z denarjem. Mislim, da pride poroka na magistratu okrog 8 jurjev, pa prstani, pa pakšna večerja/kosilo z pričami, pa seveda kakšna obleka, ki jo boš lahko nosila še kdaj.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:24:32   
KIKI*
še enkrat.
midva sva dokaj verna-živiva 100 m stran od cerkve in tam se bova tudi cerkveno poročila. Ampak moj si želi najožjo žlahto sestre in brate z družinami ter očete in mame, jaz imam še babice in dedke, tako na hitro nanese 50 oseb. moja dva bosta plačala polovico gostovanja, njegova pa nimata nič in tako bo druga polovica na naju dveh. kaj pa obleke a so drage-se splača rabljeno kupit a ne. je draga za 15.000 sit?!
moj bo kupil novo za 10.000 preko nekermana-mana je zlo všeč. prstana bova dala delat prijatelju za 15.000 oba unikatna z kamenčki. potem pa še vse male drobnarije-tega me je najbolj strah. ves čas sem upala da bo božiček kaj primaknupa ga sploh ni blo. upam samo to, da dobimo denar ki nam je bil namenjen. ŠE ENO VPRAŠANJE-a se da za 600.000 za 50 oseb lepo poroka narest?! toliko namreč nama je nekdo dolžen in sva zaradi tega morala vzeti kredit, ker sva morala plačati njegov dolg?!
lp Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:25:13   
soncece24
Ko se je moja mami poročila sta bla s fotrom tudi čisto brez denarja, pa sta na vsak način htela met fešto in sta po uradnem delu peljala starše na kosilo, potem pa zvečer kolege (ki so prej vsi prišli na ceremonijo) povabla k sebi domov, nardila narezke, kupla vino pri enem kmetu, in je bla doma svetska fešta... tak da tudi z malo denarja se da nardit fajn zabava.

Odvisno je pač kolko ti pomeni poroka v razkošni obleki in vsem kar spada zraven, al si pa pač samo želiš, da si z dragim tudi uradno potrdita svojo ljubezen.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:27:18   
Anonimen
Če nimata denarja, se poročita v res najožjem družinskem krogu, ki ga zaključite z enim kosilce. Druge sorodnike pa povabita na en piknik, če se bojita zamere.
Drugače pa če želita veliko poroko, potem čimveč našparajta, malo vedno pristavijo starši, pa ko bosta nosila vabila, vaju bodo spraševali kaj naj vama kupijo, pa povejta, da želita denar...tako je naredil moj bratranec. Moja teta je mislila, da bo to zgledala zelo grdo in prostaško, če bo rekel, da želita denar, pa je na koncu izpadlo prav luštno...Dinarčke v pujska, pa eno mašno gor...
Ko se je pa ženila moja kolegica, pa je tud rekla, da nimata veliko denarja, pa so eni plačali fotografa, eni muziko (pač 2,3 družini skupaj so si razdelili stroške), straši so primaknili (skoraj vse) k pojedini in pijači...
Naj vama ni nerodno reči, da šač nimata denarja, da bi se "preseravala".

< Sporočilo je popravil jjasna -- 5.1.2006 11:29:09 >

(odgovor članu KIKI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:30:36   
Marogica
KIKI, oprosti, vendar te ne razumemuser posted image .
Konec koncev, pa saj ni moja stvar.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:34:23   
KIKI*
marogica kaj me ne razumeš-vprašaj pa ti bom odgovorila?!

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:41:09   
Marogica
Zakaj se iti tako poroko, če ni denarja? Cerkveno lahko tudi kasneje nadoknadita, če se ne motim. Ne razumem, da bi vzela kredit za stvar, ki traja en dan. Ne razumem, da tvoj tega ne razume, ko pa sam ve, kašna je vajina situacija. Ne razumem......eh, marsikaj ne razumem, pa saj sem napisala, da to ni moja stvar.
Želim ti lepo poroko

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:42:39   
Anonimen
...delat račune brez krčmarja...user posted image

Tako ti bom rekla: če nimaš, je 15.000 ogromen denar, če imaš pa mala malca a ne? In zakaj se neki duvat pa kazat pa bahat, če nimaš? To meni ni jasno. In računat na dnar, ki bi moral prit. O.K., bi pač moral, kaj pa če ne bo? In jemat kredit za take stvari? 

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.1.2006 12:51:39 >

(odgovor članu KIKI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 11:51:46   
KIKI*
Vprašala sem za mnenje in noben ni rekel da bom delala ne vem kako glamurozno slovesnost. če bova dobila denar bova seveda malce več ljudi povabila, drugače pa se bova poročila samo civilno letos in cerkveno takrat ko bova imela denar in zraven naredila lep obred za vse povabljene.

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.1.2006 12:52:29 >


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:13:34   
barba
KIKI maš čist prav! Naredita po svoje, tako da bosta vidva zadovoljna in po svojih zmožnostih. Tudi z malo denarja je ta dan lahko sanjski.

Srečno!

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:15:11   
Anonimen
Ja, imaš prav KIKI, naredi kakor te je volja.

(odgovor članu barba)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:22:54   
mamči
Spet pač ena tema, kjer ima pač vsak svoje mnenje!
KIKI, ti boš že vedela koliko ti dopušča situacija- ker si že vprašala za mnenje, smo ti ga dale- jaz pa vseeno mislim, da tud kritična mnenja niso bila tolko slabo mišljena- no pač skušam spet najti kaj pozitivnega user posted image .
Jaz bi samo v primeru, da bi imela oooooogrooomno denarja naredial glamurozno ohcet.
Saj v bistvu tud zdaj denar ne bi bil problem- ampak jaz pač dam več na jasen DA od mojiga dragega in na malo bolj globok ljubeč pogled v očke user posted image - to je to!

Te pa še kako razumem, da bi rada imala SVOJ dan, tak kot se spodobi in ti tagega tud iz srca želim!
Pa ne se kregat punce......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:38:26   
KIKI*
saj se nočem kregat, mamči

ŠE ENKRAT VSEM:
nikoli nismo bili revni, vedno smo imeli dovolj vsega a je lepega dne začelo ZELO škripati, saj že veste zakaj. Upam dase bo ta situacija izboljšala, ampak tako sedaj je in tudi jaz ne znm in ne morem iz svoje kože. Upam da bo nekega dne bolje. Lahko vam povem to, da sva s fantom v 6 mesecih uredila stanovanje ki ni bilo ni drugega kot gole stene, sledilo je prekrivanje in vse na novo od elektrike, vode in centralne,... dala sva 10.000.000 sit milijon sem vzela kredita jaz, milijon so nama dali moji starši, vse ostalo pa je moj kompenziral in zaslužil. Nimava dobrigh avtomobilov, ker sva skušala najprej narediti stanovanje za nas 4. mislila sva ga zamenjatiletos spomladi, ampak glej ga zlomka, nič ne bo. imam 16 let star avto!!! ampak glavno da je vredu.
če sva takrat pregurala ko sva vlagala v stanovanje, bova pač še malo potrpela pa bo. vem da se bova izkopala na suho, ker mi julija poteče zadnji obrok za kredit!! Potem pa semptembra dobiva denar od zavarovalnice ker sva varčevala 5 let-okrog 400.000, ki sva jih mislila nameniti za potovanje. pa bova s tem odplačala njegov kredit ki ga je moral vzeti sedaj. pa bomo drugo leto normalno živeli-UPAM!!!

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.1.2006 12:54:01 >


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:48:02   
mamči
Butasto bi bilo, da bi te gledali z očmi neke revčike. No vsaj jaz te ne in mislim, da to sploh ni point!
Kdo za vraga pa še ni bil v krizi? Jaz ne poznam nobenega, ki mu vsaj kdaj kak mesec ali več (par let)  ne bi zaškripalo - ja in??????
Takšno je pač življenje- reskiraš=dobiš! In to ni nič takega.
No glede na to, da boste vi KIKI do poroke že na konju, vam bo znesla pol tud večja poroka - samo na začetku  posta(vsaj jaz) nisem vedela, da se bo situacija pri vas lepo unesla v kratkem.user posted image in mislim, da tud Al bina ni vedela za stanje...

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 12:52:45   
Anonimen
Ja itak, da ne, če po iz posta v post odkriva nekaj novega. V končni fazi, kot sem rekla, naredita kakor hočeta, samo treba je prej vedet, da če daš nekaj na forum, dobiš takšna in drugačna mnenja. Pa srečno...

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.1.2006 12:55:26 >

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 13:02:59   
KIKI*
HVALA VSEM KI STE MI ZAŽELELE SREČO-upam da jo bomo imeli. Saj vem da nisem napisala vsega, ampak nemorem tak velik napisat v enem sporočilu. upam da se bo uredilo. imava ogromno stroškov 2 kredita in meni se 31.1. izteče porodniška, kako bo naprej pa ne vem zato še ne vem, če se bo vse izteklo kot si ŽELIM!!!
Hvala še enkrat vsem
Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 13:24:27   
artista7
 Draga punca!

Ja, seveda se da narest poroko za 600 jurjev! in ni ti treba biti v gostilni, pojdi raje na kaki kmečki turizem, če že kaj takega hočeš. Sicer se pa da narest lepo poroko tudi doma, če imaš samo babice in dedke povabljene in ožje sorodstvo (moja starša sta imela sicer res daljnega 82leta tako poroko in sta se imela mega - z vsemi starimi običaji in ceremonijami zraven - oče je še največ dal za šrango).

Za moje pojme je več pretiravanje in lepo te prosim, ne oziraj se toliko na cerkev. Če se vidva ljubita, se bosta poročila, in ni pri tem važno, da gostita še pol žlahte zraven. Ne boj se zamere, ena od prejšnjih je že predlagala dobro varianto in ti jo priporočam tudi jaz - torej se ne ozirajta na druge, pač pa nase.

< Sporočilo je popravil artista7 -- 5.1.2006 13:25:25 >

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 13:44:00   
Tinca7
Midva imava isti problem, samo da je datum malo bližje - 6.5.!!!! Mislim, da bova kar kredit vzela. Problem je v tem, da se jaz HOČEM poročit, on se bo pa poročil, samo če bo ornk fešta. To bo cca 60 svatov, ampak to bo stalo cca 1.500.000. GROZA. Sej večinoma je to družina; oba imava velike družine. Saj veste, če povabiš te, moreš tudi une....

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 15:36:37   
k1
se da naredit z malo denarja, le malo domišljije je treba uporabit. najami kak prostor - pa imaš svoje kuharje in svoje kelnarje, svojo hrano in pijačo, kake poznane muzikante, pa je. pri nas vem ,da so bolje jedli, kot v bilokaki gostilni. midva sva ful profitirala, ker so nama dali po večini denar, in sva bila na koncu še v plusu, pa še na kokretno poročno potovanje sva šla.

pa vesele priprave na poroko!

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: POROKA-pa brez denarja?!
5.1.2006 15:50:58   
MarijaPo
Ce sta verna in je za vaju poroka zelo pomemben dogodek, potem vzemita magari kredit.
Midva z mozem sva se sla totalno fensijado s poroko - sva zapravila 1.2 M sit, pa nama ni zal, ker je bilo res super super super.
Ce si kdo zeli veliko poroko ni to nic slabega in je prav, da ce se le da (kredit ni nic slabega), naj si jo tudi privosci.

Upam, da se bosta znajdla in dozivela nepozabno poroko, cim manj sekirancije, pa bo najbolje! user posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?