|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSTELJNINA IN JOGI
17.3.2005 15:12:09   
inara
POZDRAVLJENE,

ZANIMA ME KJE SE PRI NAS NAJBOLJ SPLAČA KUPITI JOGI PA POSTELJNINO?
VČERAJ SEM BILA V BABY CENTRU, KJER SEM VIDLA KOMPLET POSTELJNINE(KOVTER PA PREVLEKA,"POUŠTER" PA PREVLEKO, RJUHO IN ZAŠČITNA BLAZINA ZA OKOLI POSTELJICE (ZA 140*70 POSTELJICO) ZA 22.000 SIT.SE MI ZDI KAR DOSTI.

JOGIJE SEM VIDLA KAR UGODNE PRI SONČKU NE VEM PA ZAKAJ NE PRODAJAJO POSTELJINE.

KAM NAJ GREM-ČAKAM VAŠE NASVETE.

LEP POZDRAV:sloncek:

INARA IN NJEN :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   POSTELJNINA IN JOGI
17.3.2005 15:21:40   
Natas@
Posteljnino imajo ugodno v Odejci na Brezovici pri Ljubljani. Jaz sem jo tam kupila V BC enaka posteljnia 36000sit, v ODejci pa 17000sit. Občutna razlika za ista stvar.
Jogi pa smo pri nas kupili v Lesnini, misim da je bil okoli 7000sit, pa tapravi jogi, ne pena.
Lp

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   POSTELJNINA IN JOGI
17.3.2005 22:51:52   
Urška*
Ojla!

Idi pogledat v Aladdin-a. Ja sem tam kupila komplet(vse to kar si sama naštela) pa sem dala okrog 15.000 sit. Je bila zelo občutna razlika v primerjavi z Baby centrom. Tako da sem si še zraven privoščila baldahin, ki je prišel 5.000 sit.

Jogi pa sem kpila v Baby centru, dala pa sem 15 tisoč.

LP:)

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   POSTELJNINA IN JOGI
18.3.2005 11:35:40   
pravljica
men je bla ena posteljnina v pikapolonici ful všeč...je gor številka dobavitelja, pa bom kar tja poklicala, mogoče je direkt kaj ceneje (pa še vsega tistega ne bi rabla v kopletu)

imam pa problem z jogijem...kam ga lahko dam krajšat :zmeden:

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?