|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POTENJE
14.5.2009 12:01:01   
Anonimen
Sicer je že 11m po porodu,ampak jaz se tako potim da je groza.Iz mene teče od jutra do večera.Lase imam okrog obraza nonstop mokre.Da ne govorim kak imam obraz,pa po hrbtu.Za znoret.Zanima me,je možno,čeprav je že kar nekaj časa po porodu,da imam kaj narobe z hormoni?Ker prej nisem nikoli švicala.
Obstaja kaka stvar,da bi se nehalo to potenje?Naj grem k osebnemu zdravniku al kam?To me zelo moti,sploh,ker grem kmalu v službo in me je kar strah,kako bo,ko bom tam imela še haljo oblečeno,najbrž me bo pot zaliluser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTENJE
14.5.2009 13:09:54   
end1
pojdi k svojmu splošnemu zdravniku, mogoče te da na pregled hormonov. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTENJE
14.5.2009 21:11:41   
žab*ca
Ne da bi strašla,ampak potenje je lahko tudi ob nepravilnem delovanju ščitnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTENJE
15.5.2009 7:45:12   
fusia
Le pojdi se pokazat k zdravniku, najprej k splošnemu. Čeprav verjetno ni nič narobe, . Meni je bilo po porodu še kakšno leto ves čas vroče, občasno pa zelo vroče, samo potila se pa nisem kaj pretirano.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTENJE
18.5.2009 18:57:33   
Taddy78
Pri meni je podobno.
Prej sem lahko šla v savno in po 10 minutah ni iz mene prišla niti ena kapljica, sedaj pa se že ob malo večjem naporu spotim (ne pretirano, ampak napram prej je kar razlika)...

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTENJE
19.5.2009 18:21:08   
mama2009
oj.

koliko časa pa je minilo od poroda?

Pri meni je 2 meseca in od poroda naprej oma moj pot tako izrazit vonj. ne pomagajo mi niti več deodoranti.

a je pri tebi isto?

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Pri meni je podobno.
Prej sem lahko šla v savno in po 10 minutah ni iz mene prišla niti ena kapljica, sedaj pa se že ob malo večjem naporu spotim (ne pretirano, ampak napram prej je kar razlika)...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POTENJE
24.5.2009 13:02:17   
arabela*
pojdi h ginekologu,naj te da na test za estrogen..včasih rad ponagaja,sploh če imaš takšne simptome..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POTENJE
24.5.2009 14:51:17   
Taddy78
Vonj potu je izrazitejši samo v času pred menstruacijo, drugače pa je vse isto. S tem da sem se celo nosečnost šprejala samo z enim (parfumi in nekateri deodoranti so mi tako smrdeli, da mi je šlo na bruhanje), sedaj pa jih skoraj mesečno menjavam.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POTENJE
25.5.2009 12:31:33   
marjetica8
pri meni e minilo šele slab mesec od poroda in opažam podobno. Prej se nikol nisem potila, še če sem šla laufat sem se komaj kaj spotila, zdej je pa obupno in tudi vonj je izrazitejši...tudi jst se sprašujem kaj nej nardim...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?