|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREHRANA 6 MESEČNIKOV
26.2.2005 22:29:08   
zdenka17
Moja Lara bo kmalu stara 6 mesecev, pa se mi zdi, da je premalo. Ko se je rodila je imela 3.800 kg nato mi je v porodnišnici shujšala na 3.450. Zdaj pa jih ima 6.290. Je pa zelo velika 66 cm in zelo aktivna. Poje en obrok zmiksan v kašico 2 jabolki in nato še 5 krat po približno 90 ml. Ne morem jo prisilit da bi pojedla več. A ni to malo premalo? A je imela še katera te težave in kako ste jih rešile?
Prosim pomoč, saj sem že čist obupala.

Hvala!

:kava::metulj::duda::bravo::rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PREHRANA 6 MESEČNIKOV
27.2.2005 19:32:40   
total
Ja tudi moj :duda:,bo kmalu star 6 mesecev in je pri 5 mesecih tehtal 7290 in dolg 68 cm.Poje na obrok okoli 160ml+ kakšno sadno ali zalenjavno kašico.Porodna teža 2980.

Lp:rozica:

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PREHRANA 6 MESEČNIKOV
27.2.2005 20:11:59   
bskrle
kAJ PA KAKŠNA KREPKA JUHICA(KOSTNA OSNOVA), KROMPIRČEK, BANANA ...
Pa rumenjak je tudi zelo hranilen!

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PREHRANA 6 MESEČNIKOV
27.2.2005 21:41:05   
zdenka17
Sem poskusila že z juhico, krompirjevim pirejem. pire iz kolerabice pa ni marala. Jedla je tudi že jogurt in frucwerge, a kilaža kar neče gor in neče. Starejša hči:love: je imela ravno 1 kg več, kot mlajša:duda:, ampak sem starejšo hranila od začetka s pikomilom, mlajšo pa do 4 mes dojila in dodajala novolak, zdaj se hrani samo z novolakom 2. Starejša zdaj malo je in je velika in izredno suha, pa zdravnica pravi , da pač ne potrebuje več, ker je zdrava. Mogoče je to v genih. Ampak me je vseeno strah, da je to premalo. A že lahko je rumenjak in kako ga pripraviti. Total , koliko obrokov pa ima po 160ml? :kuza::sloncek::zajcek:

LP in hvala vama za odgovore

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PREHRANA 6 MESEČNIKOV
28.2.2005 8:55:04   
Blink1
Naša je bila pri 6. mesecih 67 cm in 7850 g. Dajem pa ji zjutraj in zvečer 200 ml Hipp2. Čez dan pa gosto hrano. za malico kakšno sadno kašico ali mlečno keks kašico, fruchtzwerge... za kosilo pa dobi juhico, zelenjavni pirejček ali pa kakno meso s krompirjem in zelenjavo. Rumenjaka še nismo, razen v juhici kot zakuho.

(odgovor članu zdenka17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?