|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREMALOKRAT
5.10.2005 10:03:03   
Anonimen
POZDRAVLJENE,

S PARTNERJEM SVA ZELO ZAPOSLENA IZ NASLOVA SLUŽBE, ŠOLE IN POPOLDANSKE DEJAVNOSTI. KO SE SPOMINJAM ZAČETKOV, JE BILO ROMANTIČNO, KOT BI GLEDALA LJUBEZENSKI FILM. JASNO MI JE, DA S ČASOM STVARI NEKOLIKO POIDEJO. VENDAR SE MI ZDI 1-KRAT NA TEDEN RES PREMALO. ALI PRAVI DA JE UTRUJEN OD SLUŽBE ALI GA ZMOTI, KO MU PO 4 DNEH BREZ, REČEN PO TEL. ČE SE BOVA KAJ CARTALA, ČEŠ, DA SE MU O TEM NI V NAPREJ ZA DOGOVARJAT, ČE JE POD STRESOM JE SPLOH NEMOGOČE. NE VEM VEČ KAJ NAJ MISLIM. DA ME VARA TEŽKO VERJAMEM, SAJ SI MOČNO ŽELI OTROKA IN TUDI SICER JE LJUBEZNIV. V SPLOŠNEM RES VELJA ZA ČLOVEKA, KI GA PSIHIČNI IN FIZIČNI NAPORI HITRO POTEPTAJO. NAJ VZAMEM TO ZA TOLAŽBO ALI SE RESNICA SKRIVA KJE DRUGJE?

LEP DAN
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 10:17:33   
Anonimen
ufff maya ne sklepaj prehitro v smer ki ni zelo vrjetna. veliko dela človeka tut mal otopi, zato si raje privoščita kak vikend off, pejta na kako razvajanje, pa se mal pomasirejta pa tko :) drgač je pa za vceliko parov 1x na teden kr velik..saj pr ns, je že 1x na mesec velikrat oh in sploh. tko da ne obupavej, k je čist ok :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 10:49:56   
Anonimen
hvala za tolažbo, ampak kako se pa zdrži 1x na  mesec? midva sva mlad par, ki se še vedno privlačita edino tam se pa ustavi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 11:55:14   
Bejba
Oh maya saj ni vse v sexu. Pri nama je bilo tudi na začetku oh in sploh, sedaj pa se še vedno privlačiva, a se nama odkrito rečeno ne da. Raje se zvečer stisneva in skupaj gledava TV. Jaz sem se tudi na začetku sekirala, ker je bilo manjkrat kot prej, sedaj pa sem ugotovila, da če obema tako paše, zakaj pa ne. Pač enkrat je 2x na teden, enkrat 1x na dva tedna, kakor nanese.
Problem je edino v tem, če ti res večkrat to potrebuješ in se tukaj ne ujameta. Sta se že probala pogovoriti?
Meni je to čisto logično, da z leti sex ni več prva stvar v zakonu. Je pa čuštno takrat ko je.
Ne sekiraj se, mislim da te ima tvoj lubi še vedno ful rad, le na drugačen način to pokaže user posted image .

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 11:56:53   
Bejba
čuštno = luštno user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 11:59:28   
soncece24
Midva tudi več ali manj samo za vikend. med tednom je ful gužva, pa sva potem kr oba utrujena, zato pa je vedno super lepo. tak ko gledam nazaj sva na začetku res ful pogosto in mi je blo včasih bolj tak, včasih vredu, le redko pa super. zdaj pa seksava bolj po redko in je vsakič super user posted image . včasih me že kdaj vmes grabi, samo moj ponavadi zaspi že po dnevniku, ker je mrtvo utrujen, tak da potem pač čez vikend not spraviva

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 12:03:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mayya

hvala za tolažbo, ampak kako se pa zdrži 1x na  mesec? midva sva mlad par, ki se še vedno privlačita edino tam se pa ustavi...


HEHE SEJ MIDVA TUT ŠE NISVA PENZIONISTA :) SVA OBA POD 30, SAM SVA PA SKUPI 5 LET IN ZA SABO MAM ŽE ENO TAKO VEZO IN TI POVEM DA SE JE OBAKRAT TISTA TAHUDA STRAST KO BI SEXAL 100X NA DAN PA ŠE JE PREMAL KR KMAL OHLADILA. PO KAKIH DVEH LETIH PA ZIHR. SEJ PRIVLAČIŠ SE ŠE VEDNO AMPAK ZAČETNA STRAST IN ZALJUBLJENOST PRERASTE V LJUBEZEN, KI PA POZNA TUT DRUGE RAZSEŽNOSTI PARTNERSTVA IN MEDSEBOJNIH ODNOSOV KOT PA SEX. SEX JE ZGOLJ JAGODA NA VRHU SADNE KUPE ČE VEŠ KAJ TI HOČEM POVEDAT. ZNA PA SEX BIT PROBLEM, ČE SE S PARTNERJEM ZELO RAZLIKUJETA V POTREBAH, ČE PA OBEMA PAŠE DA SEXATA AL ENKRAT NA MESEC AL PA ENKRAT NA DAN IN DA S TEM NI NOBEN MALTRETIRAN POL JE PA TO ČIST OK.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 12:08:56   
Anonimen
hvala pupe, za odgovore...

no ja, potrebe so že včasih malo večje kot njegove, ampak ni da ne bi bilo za zdržat. edino to mi je čudno, da se tak žrebec po 2-3 letih tako umiri. včasih je bil namreč precejšen ženskar, zato me verjetno razumete od kod izvirajo strahovi
sicer pa vem, da me ima rad, to mi tudi pokaže

papa


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 13:16:13   
baguSka
Če je biu včasih ženskar še ne pomen da mora bit dons tud.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 13:33:53   
Anonimen
res je user posted image




(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 19:52:57   
zoya_
maya... midva z bivšim sva samo enkrat na 3-4 mesece. In kva sem naredila? Na začetku sem vse počela, da bi bilo več, pa me je po dveh letih minilo in sem enostavno prekinila vezo. Žal meni vsake kvatre pa res ni dost. Sem le mlada in mogoče tam pri 50ih mi bo pasalo tko, zdej bi pa res več.
Za varanje sem tudi jaz pomislila, potem sem pomislila tudi, da je mogoče v kakšno drugo smer nagnej, potem pa tik pred razpadom, mi je rekel, da enostavno nima želje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 20:14:08   
Primoza
Sporočilo 1:
....JASNO MI JE, DA S ČASOM STVARI NEKOLIKO POIDEJO. VENDAR SE MI ZDI 1-KRAT NA TEDEN RES PREMALO. ALI PRAVI DA JE UTRUJEN OD SLUŽBE ALI GA ZMOTI, KO MU PO 4 DNEH BREZ....


SPOROČILO2

hvala za tolažbo, ampak kako se pa zdrži 1x na  mesec? midva sva mlad par, ki se še vedno privlačita edino tam se pa ustavi...


Zadeva se zdi glede na uporabo velikih črk kar urgentna, v rahli zadregi sem le nad nerazumljivo razliko v frekvenci, kot je razvidna iz obeh sporočil...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 21:02:39   
Anonimen
LEP VEČER TUDI TEBI, FILOZOF/INJA

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 21:25:00   
Primoza
OK že bežim s te teme, očitno ni ravno matematična.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 21:56:13   
GoYa
ja, ma je rekla, da dela v financah in ji gre matematika dobro od rok...od štetja  user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 22:03:02   
Anonimen
JA ŽE SPET TI NE GRE, JANEZEK
SAJ BO

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 22:05:11   
Anonimen
1 ALI 2-KRAT NA TEDEN, PRAVIJO, DA VELJA KVALIETA NE KVANTITETA
PA KAJ BI TI O TEM VEDELA, ZATO SE PA ŠE VEDNO TRUDIŠ
ME ZANIMA KAJ POREČEŠ 15., KO TI BOM POVEDALA DA JE ŠLO V PRVO???
PEJT RAJ TELOVADIT
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 22:09:44   
GoYa
ma ti tako privoščim srečo 15. ljubica
jst vem, da je ne bom srečala...pa kaj bi ti sploh vedela o tem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PREMALOKRAT
5.10.2005 22:14:54   
Anonimen
VSEENO TI JO PRIVOŠČIM

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?