|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pašman, Cres?
16.2.2007 8:46:24   
bajsek
Čao!

Imam eno vprašanje? Kam na cres ali Pašman? Sej vem, verjetno ste za Pašman - jaz tudi!
Ampak moj dragi pravi da je predaleč in da bi letos še šli kam bližje - cres, lošinj, pag...
Zanima me, koliko časa se voziš iz Ljubljane do Zadra? Ker moj dragi pravi da ene 7 ur, jaz pa mislim da je manj, ali se motim?
Prosim za nasvete, da bi lažje prepričala mojega dragega!

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 8:56:29   
total
Mene tut zanima kaj o Pašmanu,bi šli 1x pogledat,glede Cresa ti lahko povem da smo zdaj letovali 2x zapored in sicer v Stari gavzi(slovensko naselje),je blo lepo,sam motilo me je ker plaža ni za otročke...drgač pa lepo,velik sence,peš pot skoz ob morju do cresa....če vekdo kaj o Pašmanu pa anj pove. Zdaj hitreje prideš do Zadra ko je avtocesta,mi smo rabli 7 ur do Splita pred leti,ko še ni blo avtocste v največji gužvi.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 8:57:14   
vesna.com
Ne vem za LJ, mi gremo iz zasavja na Zagreb in po avtocesti,si dol v 4ih urah.Pa tudi ko smo se vozili še brez avtoceste in tudi če smo šli po jadranski magistrali ni 7ur,je manj.Ker Cresa ne poznam težko primerjam s Pašmanom.Je pa nekaj: če rabiš zabavo in da kaj dogaja Pašman ni ravno najprimernejši.Majo pa kristalno morje in mivko v vodi...Idealno za otroke.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 8:58:25   
vesna.com
Če katero zanima Pašman sem ekspert,letujem tam že 30 letuser posted image .

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 9:32:35   
lunca77
Hojla!

Do Zadra je ene 5 ur poleti, drugače pa še malo manj. mi gremo navadno tudi čez Zagreb pa po avtocesti al pa čez magistralo če je lepo vreme. Pašman je super! user posted image


(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 9:47:49   
nuala
Od Ljubljane do Zadra potrebujem točno 3,5 ure +- 5min na relaciji Ljublčjana - Zužemberk - Črnomelj -  Zadar.
Poleti je treba vozit ponedeljek - četrtek ali med vikendom ponoči.




_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pašman, Cres?
16.2.2007 10:15:44   
bajsek
Čao!

Vesna.com,zanima me vse o pašmanu: Kakšna je plaža (takrat bomo imeli 2-letnika), kakšna je voda, a veš za kak poceni apartma čimbčiže morja, kašna je povezava, ....
Res bi šla tja....user posted image

lp

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pašman, Cres?
18.2.2007 21:00:18   
jooly
Od Ljubljane do Zadra potrebujem točno 3,5 ure +- 5min na relaciji Ljublčjana - Zužemberk - Črnomelj - Zadar.
Poleti je treba vozit ponedeljek - četrtek ali med vikendom ponoči.


se podpišem! Kakšnih 7 ur!!??user posted image  S traktorjem mogočeuser posted image
Ampak se splača. Res. Pa tud vožnja je precej mirna in prijetna, razen pač tistih ovinkov okrog Črnomlja in Vinice.
Se pa splača it vsaj za 10 dni, raje 14.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pašman, Cres?
18.2.2007 21:03:27   
jooly
Vesna, ne morem ti poslat ZSuser posted image . Zanima me, kam točno hodite? Mi smo do zdaj bili vedno v Dobri Poljani - sicer smo čist navdušeni in zadovoljni, pa me vseeno zanima, če je še kje tko fino - predvsem za otroke.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pašman, Cres?
18.2.2007 21:38:28   
rumba
Tudi mi smo redni gostje na Pašmanu. LJ - Zadar malo več kot 4 ur. Mož včasih skoči med dopustom domov na sestanek, ni panike. Hodimo v penzion v Tkonu, ob plaži z mivko. Voda je ful topla, zakon za otročke. Pa še nekaj, na Pašmanu se da delati krasne dnevne izlete na drugo stran otoka, proti Kornatom. Kristalno čisto morje... Res lepo. Če pa imate radi žur, veliko ljudi, barčkov, toboganov,... potem ga odsvetujem. Najbližja zabava je na celini (Biograd - zadnji trajekt pa mislim, da pripelje na Pašman ob desetih).
Cresa ne poznam, zato žal ne morem primerjati.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 9:48:28   
andrea-2
Zdravo, tudi mi smo lani bili v POljani na obisku to je sicer na Ugljanu in nam je bilo zelo všeč. A ve mogoče katera za kakšen apartma za 8 oseb na Pašmanu ali Ugljanu?

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 13:26:07   
bajsek
Čao!

Sem mal brskala po netu za app. Je precej mikavnih ponudb. Ampak zdj je problem ker ne vem v ker kraj bi šli? Rada bi da bi bli v bližini kakega kraja kjer se malo dogaja (da se zvečer sprehodiš - štanti, sladoled...) . Izkušnje prosim?
lp

(odgovor članu andrea-2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 13:31:06   
April
Odkar je avtocesta, se je čas vožnje občutno skrajšal. Moj stric med poletjem kar za vikende hodi tja. V petek po službi dol, v nedeljo pa nazaj.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 13:42:25   
mika
mi tudi hodimo na pašman v PAšman. voda fenomenalna, kopamo se na samem pod velikimi bori, kjer je debela sencauser posted image . popoldan ko sonce ni tako močno, gremo na javno plažo, da se naša pupa malo igra z vrstniki.

naši sosedje oddajajo, ampak imajo vsako leto v naprej že rezervirano. en je lani hotel plačati kar za 10 let v naprejuser posted image user posted image

vozimo se od 4-5ur iz mb, odvisno od postanka

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 15:52:53   
rumba
Ha, ha, ha....mika, to z rezervacijami je res. Mi imamo vedno 2 leti vnaprej rezervirano, sicer pa lastnik točno ve, da bomo tam tudi vnaprej, tako da nikogar novega ne spusti not. Mogoče, če kod od upokojenske skupine umre... Eni so redni gostje že več kot 30 let.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 15:59:19   
mika
rumba, kje pa je plaža v tkonu? jaz grem tja večkrat v trgovino, če v pašmanu česa ne dobim, pa na trajekt. ne vem pa kje je plaža, al se hodite v 'svoj' zaliv kopat?

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 21:04:03   
rumba
Mika, iz Tkona proti Kraju je ob morju vrsta hiš (večina apartmanji). Naš ima bi lahko rekli "lastno" plažo, saj je dostop možen le iz parcele lastnika. Podobno je tudi iz ostalih parcel. Pa lastniki so si potem sami naredili pomole... K nam zelo, zelo redko uleti nekdo, ki ni iz naše hiše. Je pa res, da iz glavne ceste tega dela ne vidiš.
Mi si pa še nikoli nismo ogledali naselja Pašman. Mogoče nam pa letos uspe.
Lep pozdrav!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 21:40:40   
jooly
Zdravo, tudi mi smo lani bili v POljani na obisku to je sicer na Ugljanu

Dobra Poljana je na Pašmanu, ne na Ugljanu.

(odgovor članu andrea-2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pašman, Cres?
20.2.2007 22:07:58   
bajsek
Čao!

Kako pa zgleda v neviđane(men se zdi da je tko), a je katera bla?

lp

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?