|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pašman robinzonske počitnice
23.7.2008 11:07:05   
dadmax
Letos smo se z družino odločili za robinzonske počitnice na otoku Pašman.ker gremo prvič tako me zanima če je že bil kdo tam mi gremo preko Avstriske argencije nekam na južni del.ker ne bomo imeli avtomobila prav pri hiši me zanima koliko bomo morali hoditi,kako je z trgovino ki pripelje mimo.Ma zanima me prav vse o tem.

LEP POZDRAV HVALA.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pašman robinzonske počitnice
23.7.2008 12:35:46   
massylou
Živjo.
Pašmana ne poznam tako dobro, kot sosednjega Ugljana, od koder smo hodili (hodimo) na Pašman na kake izlete.
Imaš pa nekaj lepih peščenih plaž, oddaljenost do trgovin in ostalega je pa čisto od  tega odvisna, kje boste nastanjeni.
Sta pa oba otoka zelo lepa. Precej je znamenitosti, mesta so romantična, imaš možnosti raznih 1-dnevnih izletov z ladjicami, domačini znajo bit kar fajn...

Lep dopust vam želim.

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pašman robinzonske počitnice
23.7.2008 15:10:34   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: dadmax
nekam na južni del.

Tam je res lepo. Enkrat smo šli na kratek izled iz Tkona s čolnom. Tam je res robinzonsko, ker na tisto stran ni ceste (vsaj takrat je ni bilo). Meni se je zdelo kot raj. Nisem pa videl nastanitev, samo glede na to, da se odločate za robinzonske, menim da komoditeta ni vaš prioritena zahteva.

V tem delu so nekaj stran tudi ribogojnice, tako da bibile s kakšnim čolničkom tomos4 dosegljive.

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pašman robinzonske počitnice
23.7.2008 15:12:00   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: dadmax
preko Avstriske argencije nekam na južni del.

A daš lahko kakšen točnejši podatek?

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pašman robinzonske počitnice
24.7.2008 14:56:28   
Taula
Jaz sem bila na Pašmanu, ampak ne robinzonsko.

Po moje vam bo prav všeč.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pašman robinzonske počitnice
24.7.2008 15:01:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: dadmax

Letos smo se z družino odločili za robinzonske počitnice na otoku Pašman.ker gremo prvič tako me zanima če je že bil kdo tam mi gremo preko Avstriske argencije nekam na južni del.ker ne bomo imeli avtomobila prav pri hiši me zanima koliko bomo morali hoditi,kako je z trgovino ki pripelje mimo.Ma zanima me prav vse o tem.

LEP POZDRAV HVALA.



Mi smo šli pogledat na uno stran Pašmana, ki je bolj divji in tam naj bi bile te hišice. Sicer jih nismo videli, ampak narava je pa veliko lepša kot na drugi, bolj turistični strani. Podvodni svet je čisto drug, ribe so druge, veliko več se dogaja. Pod vodo seveda. Drugega ne vem, najbrž približno toliko kot ti.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pašman robinzonske počitnice
28.7.2008 18:15:58   
dadmax
DOBER DAN

Zahvaljujem se vam za vse informacije ki ste mi jih dali.Čeprav sem mislil za kakšne bolj natančne podatke.mi lahko kdo pove vsaj kakšne so ceste, poti itd... po Pašmanu jaz grem prvič.

HVALA

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pašman robinzonske počitnice
29.7.2008 1:24:01   
massylou
Ne pričakovati nemških avtocest, ameriških velemest, ogromnih nakupovalnih centrov, avstrijskih muzejev, ...

Za robinzonske počitnice ste izbrali pravo destinacijo. Ti otoki so precej divji, ceste so slabše (glavna je za silo kar ok), naselja majhna, ljudje različni, večinoma prijazni. Imaš veliko stranpoti in vsaka nekaj skriva: mogoče starinski samostan, zapuščeno cerkvico, skrit božanski zalivček, hrib s krasnim razgledom... Stranske ceste znajo biti kar slabe, strme in predvsem zelo ozke, ampak z urejenimi "srečališči".

Imaš ogromno možnosti za izlete, tako z ladjico, kot z avtom ali peš. Skoraj obvezno je iti na kako dalmatinsko fešto (v stilu: svaku mestu svoju feštu ima), najti kako dobro ribjo restavracijo ali koga, ki ti posodi žar. Splača se povezati s kakim domačinom, ribičem, ker od njih izveš največ koristnega, lahko kupiš kako domačo dobrotko (inčune, rakijo, prošek, jutranji svež ulov, olive...).

Narava je čudovita. Ogromno nizkega zelenja, zrak je svež. Kampi so večinoma majhni, ampak v stilu geta, saj se ljudje največkrat vračajo tja tudi po 30 let zaporedoma (se ne čudim) in se med seboj poznajo - kot ena počitniška družinica. Tudi od njih izveš ogromno.
Luksuz je redkost, tudi v boljših kampih in apartmajih.

Trgovine so kar dobro založene, ampak dražje. Če greš za dalj časa, pojdi 1x/teden s trajektom na celino in nakupi sadje, zelenjavo in kaj mesa tam, ker se kar pozna v ceni. Sicer so cene primerljive z našimi, mogoče za spoznjanje višje.

Nočno  življenje je ok: od večerij, fešt, diskotek, navadnih kafičev...

Če greš robinzonsko, bodi avanturist. Raziskuj, odkrivaj, sprašuj. Vzemi si čas. Tako boš še najbolje preživel dopust.

Če te zanima še kaj, vprašaj direktno kaj, ker ne vem, o čem točno naj pišem. Lahko na ZS. Upam, da bom znala odgovorit.

PS: in obvezno pojdi na Ugljan: na hrib sv. Mihovil v času sončnega zahoda, izberi rahlo oblačen, a vseeno sončen dan. In obvezno fotoaparat.
PSS: Ugljan je sosednji otok, ki je s Pašmanom povezan z mostom.

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pašman robinzonske počitnice
29.7.2008 21:41:46   
joker
Pozdravljeni,
letos smo bili na Pašmanu na robinzonu(uvala Vitane,kuča Cvita).Smo bili zelo zadovoljni z nastanitvijo  ,narava je čudovita,mir.Hišice kar lepo urejene, vendar so nekatere zelo skupaj in je lahko to moteče, zato je dobro prej preveriti lokacijo(google earth).Mi smo imeli dostop z avtomobilom, vendar pa je cesta obupna (makadam,beton,dejansko-skale)in je samo pogojno prevozna z osebnim vozilom.Dostavo po morju smo nekajkrat videli, vendar je bolj za silo in je treba paziti, da je ne zamudiš.Obvezno je treba vzeti s seboj invertor za elektriko(12v-220v),zaščito za komarje(repelente,mrežo za okna),baterijsko svetilko....Drugače je pa tako kot v drugih normalnih apartmajih in tudi dobro so opremljeni s posodo in vsem ostalim(voda je kar o.k.,le topla je problem).Treba se je zavedati, da to ni ne vem kakšna divjina in avantura, da nisi popolnoma sam, je pa vseeno lepo.Mi gremo naslednje leto spet, le lokacijo bomo bolj skrbno izbrali.

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pašman robinzonske počitnice
30.7.2008 8:43:24   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: dadmax
sem mislil za kakšne bolj natančne podatke.

Ta je pa dobra. Nič ne pove, rad bi pa natančne podatke. user posted image user posted image

(odgovor članu dadmax)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pašman robinzonske počitnice
30.7.2008 23:48:49   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: dadmax
sem mislil za kakšne bolj natančne podatke.

Ta je pa dobra. Nič ne pove, rad bi pa natančne podatke. user posted image user posted image




Jap. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?