|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:29:40   
Raho
Eni Slovenic so hoteli rezervirati apartma na Hrvaškem na Braču, pa jih je gospa, ki izdaja apartmaje odslovila z besedami, da ji je zelo žal, ampak da jih letos ne mroe sprejeti, ker ji je sosed zagrozil, da bo ji požgal hišo s slovensko drhaljo v njej, če sprejme samo enega Slovenca.user posted image

Eni znanci so se vrnili z dopusta in povedali, da jih v trgovini niso hoteli postreči, ker so Slovenci.

Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:32:11   
Tjašy
Glede na trenutne razmere se ne čudim.user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:33:24   
Anonimen
ah, to so kreteni, obsedeni nacionalisti, kot jih tud pri najdeš kar neki. na splošno pa mislim da stanje ni tako grozno. je pa res, da ti primerki mečejo slabo luč na celo nacijo.


user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:37:01   
miapia
Moja starša hodita že več kot 10 let na Brač, midva z možen greva 5. leto na Brač, v Bol. Starša sta letos že bila in nobene take izkušnje nimata in tudi o njih nista slišala. Vsi so celo bolj prijazni, ker se zavedajo, da je vsak gost pomemben, sploh v turistični krizi, ki jo Hrvaška letos doživlja. Sploh so naši gostitelji višek prijaznosti. Verjetno se bo ta sosed kmalu kesal, verjetno tudi on oddaja apartmaje, ker bo imel kmalu prazno, če se bo takole obnašal.

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:39:32   
oka
Sedaj pa me Hrvaška res več ne vidi


A zaradi podatkov "rekla kazala" in preventive ali zaradi tega, ker imaš dejansko slabe izkušnje?

Ne vem na kake ljudi to nekateri naletijo ampak jaz v vseh teh letih kar redno hodim na Hrvaško nimam ene same samcate slabe izkušnje s katerim od domačinov.

Pa samo za info. V nedeljo smo uživali ob Blejskem jezeru. O aroganci, nesramnosti in zainteresiranosti natakaric in natakrjev lokala zraven kopališča ne bom zgubljala besed. Mogoče samo to, da kaj takega na Hrvaškem še nisem doživela.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:41:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ah, to so kreteni, obsedeni nacionalisti, kot jih tud pri najdeš kar neki. na splošno pa mislim da stanje ni tako grozno. je pa res, da ti primerki mečejo slabo luč na celo nacijo.


user posted image


Se strinjam z napisanim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:44:32   
oka
Verjetno se bo ta sosed kmalu kesal, verjetno tudi on oddaja apartmaje, ker bo imel kmalu prazno, če se bo takole obnašal.


Lahko pa da mu je gospa konkurenca in upa, da bojo zavrnjeni Slovenci našli pot do njega.

< Sporočilo je popravil oka -- 8.7.2009 13:54:13 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:53:38   
ElaM
Mi smo se prejšnji teden vrnili iz Krka. In je bilo prav fajn, vsi prijazni, nobenih slabih izkušenj,...
Moj je bil skeptičen, da na HR ne gre in bla, bla, ampak je po dopustu rekel, da je pozitivno presenečen. Pozitivna izkušnja.

Raho, in kako ste drgač?

_____________________________

:)

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:55:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Verjetno se bo ta sosed kmalu kesal, verjetno tudi on oddaja apartmaje, ker bo imel kmalu prazno, če se bo takole obnašal.


Lahko pa da mu je gospa konkurenca in upa, da bojo zavrnjeni Slovenci našli pot do njega.


bi bilo za finto za kontaktirat user posted image

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:56:48   
šnucika
sodelavca od mojega so zavrnili v Rovinju,češ,da mu vračajo rezervacijo apartmaja,ker Slovenci niso zaželeni...
Letos bo očitno malo več tega...

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:57:30   
maca m
Tudi midva še nikoli nisva imela niti enega problema zaradi tega, ker sva slovenca. Z vsemi sva se super razumela, nosili so nama sveže fige, paradajz....

Sva se pa lani pogovarjala z lastniki apartmaja v Selcah - ne morte verjet kolk so imeli povedat čez njihovo politiko. Podobno je bilo nekaj let nazaj v Makarski. Sva se še spoprijateljila z nekimi Zagrebčani. In vsi so z navdušenjem poslušali o Sloveniji.

Tudi letos greva na Hrvaško, v Primošten. Se je moj pogovarjal z lastnikom in ga je vprašal, da smo iz Slovenije in če je to problem? Odgovoril mu je, da vsak pameten Hrvat Slovence spoštuje in jih ceni.

Se pa strinjam z Ullo80. Povsod se najdejo ekstremni čudaki.


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 13:59:16   
water lily
Do nas so bili pa letos na hrvaškem še miljonkrat bolj prijazni kot običajnouser posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:00:10   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

ah, to so kreteni, obsedeni nacionalisti, kot jih tud pri najdeš kar neki. na splošno pa mislim da stanje ni tako grozno. je pa res, da ti primerki mečejo slabo luč na celo nacijo.


user posted image




Na hrvaškem sem bila že nič koliko krat, pa še nimam ene slabe izkušnje!! Če greš z slabim odnosom tja, kaj lepšega tudi ne moreš pričakovat nazaj!!!!!
Mi smo ravno prišli iz Makarske riviere, 10 dni lepišh izkušenj! V lokalu, kjer sva vsak dan jedla, sva dobila sladico gratic pred odhodom domov, zaradi malega otroka (7 mescev) sva dobila apartma za 4 osebe (v dveh nadstropjih, klima, terasa, 100 m od morja) za 35€/dan namesto za 55 kot je bila cena.

Glede situacije pa...da se slovenska vlada izgovarja, da Hrvaška ne more v EU, ker ni porihtana zadeva glede meje??!! Kaj ko pa je slo vstopala v EU, pa je bila, ali kaj???
Glede nacionalistov pa... zgodovina naredi svoje in premalo je slovencev, ki bi bili tako ponosni da so slovenci, pozanli svojo zgodovino in vse ostalo.

Jaz imam same lep izkušnje, z ljudmi in cenami. Da je doli drago govorijo samo tisti, ki hodijo v Istro. V portorožu daš več za pico in pivo kot v središču Dubrovnika!! Pa Portorož sploh M od morja ni!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:27:28   
KIKI****
Mi hodimo na hrvaško obalo že od mojega otroštva. prej s starši, zdaj s svojo družino. Še nikoli nismo imeli nobenega slabega presenečenja ali izkušnje. Vselej smo dobro sprejeti. Gremo pa na Rab.

Sem pa včeraj brala tole:
http://24ur.com/novice/svet/slaba-turisticna-sezona-na-hrvaskem.html

po tem pa ne bi mogla rečt, zakaj imajo slabšo sezono??? Zato ker odganjajo Slovence?

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:32:03   
barika


IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

sodelavca od mojega so zavrnili v Rovinju,češ,da mu vračajo rezervacijo apartmaja,ker Slovenci niso zaželeni...
Letos bo očitno malo več tega...


zgleda, da radi špukajo v svojo skledo

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:50:12   
miapia
Tudi jaz drugam kot na naš ljubi Bol na Braču ne bom šla. Slovenija? Oprostite prosim, ne... grem pri nas v hribe, v toplice, kmečki turizem, na morje pa še za en dan težko. Portorož? Če si Slovenec, težje dobiš kavo, kot en polikan Italijan, pa jo isto plačam. Drugam dlje pa ne grem zaradi našega kužka, ki mu ne morem odreči morja in plavanja, ker tako uživa. na avion med tovor ga ne dam, na dolgo dolgo pot pa tudi zaradi njega ne grem, sploh pa sedaj, ko imamo majhnega dojenčka.
Mislim pa, da je tale nastrojenost, če sploh obstaja, malo pretirana, ker se hrvatje, katerim turizem je kruh, kaj je politika in kaj njihovo preživetje.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:52:58   
higuys
lani bila na krku pri daschi, prijazni , vljudni...lep človeški odnos

dva tedna nazaj v Ivanić Gradu, prijazni , vljudni...lep človeški odnos

čez vikend v kanegri ...prijazni, vljudni...lep človeški odnos


Čez teden dni gre mali na hrvaško - Oklaj (ga nestrpno že čakajo user posted image )

tako, da zmanipulirani so pač tisti, s katerimi se lahko  manipulira.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 14:58:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

tako, da zmanipulirani so pač tisti, s katerimi se lahko  manipulira.


aha. se strinjam.
glede na reakcije v međimurju lahko rečem, da so sami razočarani nad svojo državo, svojimi voditelji in korupcijo, ki je prisotna pri njih. nakupovat hodijo v slovenijo, ker jim je ceneje, požvižgajo se na "kupujmo hrvatski", ....
itak se pa v vsaki državi najde napsihirane ljudi, ki mislijo, da se spoznajo na politiko. in ti so najhujši sovražniki. pa ne nam, ampak sami sebi. in ko težko živijo zaradi svojih psihoz in predsodkov, smo krivi vsi drugi...

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:21:29   
Anonimen
5ra_28 glede vstopa v EU si pa čist mim brcnla, res je pa, da hrvate šopajo s tem, da oni ne morjo v eu zarad ns, v resnic je pa še kr ene par drugih stvari, k ne štimajo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:26:35   
BUŠICA
tancy, "šopani" so  eni in drugi. nobene razlike. rezultat tega pa je- nikoli ne bo več tako, kot je bilo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:27:59   
Raho
Ja, povsod se najdejo napsihirani ljudje, ampak meni se vse, kar se trenutno dogaja, zdi butasto, ker hrvaški turizem tako ali tako ima nekje okoli 50% priliva od nas.

In res - najverjetneje imaš lahko kar dosti pozitivnih izkušenj, ampak take negativne te pa 100% odbijejo. In ja, kriva je politika. Toda, a bo ta politika ljudem, ki živijo od oddaje apartmajev, dala kruha? A bo ta politika morda čez 5 let ugotovila, da je nekaj šlo narobe in da so zapravili dobršen del svojega lastnega turizma zaradi 10 cm zemlje, ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:30:50   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?




tudi tukaj se spodbuja antipatija do hrvatov.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:32:20   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?




tudi tukaj se spodbuja antipatija do hrvatov.


A ja? Kako pa? Samo napisala sem dve slabi izkušnji, za kateri sem slišala. Spodbujanje antipatije bi bilo, če bi jih omalovaževala.

Malo bo treba razčistit pojme, Bušica, ne?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:32:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Toda, a bo ta politika ljudem, ki živijo od oddaje apartmajev, dala kruha? A bo ta politika morda čez 5 let ugotovila, da je nekaj šlo narobe in da so zapravili dobršen del svojega lastnega turizma zaradi 10 cm zemlje, ker so v ljudeh spodbujali antipatijo do Slovencev?



Ja, takrat bodo pa spet vse drugi krivi. Itak.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa kaj si ti nor?????
8.7.2009 15:37:28   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

hrvaški turizem tako ali tako ima nekje okoli 50% priliva od nas.




raho, nisem mislila tu na RR, zaboga miloga!!!

50 % pa ziher niso turisti iz slo:

U Splitsko-dalmatinskoj županiji boravi gotovo 80.000 gostiju. Prema riječima Milija Razovića, direktora Županijske turističke zajednice, turista je osam posto više nego lani u istom razdoblju, a u sljedeća dva vikenda očekuje se pojačan dolazak gostiju. U splitsko-dalmatinskim hotelima još je nepopunjeno desetak posto kapaciteta (ostavljeni su individualnim gostima), a u privatnom smještaju mjesta još ima. Najčešći su gosti Česi, Slovaci, Nijemci, Mađari, a iz Italije je ovog vikenda u Split doplovilo 2000 turista.

vir: hr novice- Vjesnik on-line.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?