|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paket za novorojenčke od CSD
29.1.2013 21:33:09   
mirnag
Pozdravljene bodoče mamice, ki boste to postale v letošnjem letu (2013), zanima me ali je res, da so po vsej državi ukinili pakete za novorojenčke od Centra za socialno delo in sedaj dajejo samo denar. Kje in kdaj je bilo to kaj objavljeno???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
29.1.2013 21:59:08   
Penny
Da. ZUJF, 1.6.2012 (če se ne motim)

Po ZUJF je pomoč omejena glede na dohodek družine (64% povprečne slovenske plače na družinskega člana), vloga se odda po rojstvu otroka.

(odgovor članu mirnag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
29.1.2013 22:14:58   
petea
ne, ni res:
http://www.ringaraja.net/clanek/ali-paket-ob-rojstvu-novorojencka-ostaja_5647.html

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
29.1.2013 22:25:29   
Penny
"Pomoč ob rojstvu otroka je enkratni denarni prejemek, namenjen nakupu opreme za novorojenca."

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/starsevsko_varstvo_in_druzinski_prejemki/druzinski_prejemki/pomoc_ob_rojstvu_otroka/


Pa tudi spletne strani novorojencek.com ni več, na recinko.si pa tudi ni več izdelkov za otroke, so samo še delovno obleke itd.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
29.1.2013 23:26:40   
mirnag
No baje da so pakete ukinili z 1.1.2013 in dajejo samo denar, ampak to se mi zdi cisto mimo, baje pa da full zavlacujejo s temi denarnimi nadomestili, tudi po par mesecev.... user posted image
No jaz imam rok konec aprila, itak pa ne morem uveljavljat pred konec feb. in sele po porodu bomo dobili nadomestilo??

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
30.1.2013 9:46:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mirnag

No baje da so pakete ukinili z 1.1.2013 in dajejo samo denar, ampak to se mi zdi cisto mimo, baje pa da full zavlacujejo s temi denarnimi nadomestili, tudi po par mesecev.... user posted image
No jaz imam rok konec aprila, itak pa ne morem uveljavljat pred konec feb. in sele po porodu bomo dobili nadomestilo??


Tudi vlogo lahko oddaš šele po porodu ... no lahko jo prej, a nebo popolna, ker je gor treba vpisat novorojenčkov EMŠO. In HB da se zdaj to ureja po rojstvu, ker smo tako še padli v teh 64%, ker se je celoten prihodek družine delil s 4 in ne samo s 3.

(odgovor članu mirnag)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
23.5.2013 22:17:39   
LolaTin
Pozdravljene,

Še ena nevednica user posted image .

A nista darilo občine in paket CSD popolnoma različni stvari? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
23.5.2013 22:30:18   
annai

IZVIRNO SPOROČILO: LolaTin

Pozdravljene,

Še ena nevednica user posted image .

A nista darilo občine in paket CSD popolnoma različni stvari? user posted image


prav imaš. sta dve različni stvari. darilo občine je ponavadi okrog 100eur, pomoč CSD pa lahko izbiraš med denarjem ali paketom...meni je ko sem decembra rodila na vlogi prečrtala paket, češ da se jih ne da več dobit. tako da je ostal samo denar. dobila sem ga 2meseca po porodu

(odgovor članu LolaTin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
23.5.2013 22:43:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: annai


IZVIRNO SPOROČILO: LolaTin

Pozdravljene,

Še ena nevednica user posted image .

A nista darilo občine in paket CSD popolnoma različni stvari? user posted image


prav imaš. sta dve različni stvari. darilo občine je ponavadi okrog 100eur, pomoč CSD pa lahko izbiraš med denarjem ali paketom...meni je ko sem decembra rodila na vlogi prečrtala paket, češ da se jih ne da več dobit. tako da je ostal samo denar. dobila sem ga 2meseca po porodu

Darilo obcine je cisto od obcine do obcine razlicno ... ene nimajo nic, druge pa nakazejo precej bogat znesek. In za to darilo obcine urejas na obcini. Ta "paket" drzave je pa samo se v obliki denarja, pa se to ce pades znotraj kriterija. Vozicka/lupinice itd. si ni mogoce vec izbrati. No in za ta denar urejas stvari na CSDju.

(odgovor članu annai)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
23.5.2013 22:53:14   
annai

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: annai


IZVIRNO SPOROČILO: LolaTin

Pozdravljene,

Še ena nevednica user posted image .

A nista darilo občine in paket CSD popolnoma različni stvari? user posted image


prav imaš. sta dve različni stvari. darilo občine je ponavadi okrog 100eur, pomoč CSD pa lahko izbiraš med denarjem ali paketom...meni je ko sem decembra rodila na vlogi prečrtala paket, češ da se jih ne da več dobit. tako da je ostal samo denar. dobila sem ga 2meseca po porodu

Darilo obcine je cisto od obcine do obcine razlicno ... ene nimajo nic, druge pa nakazejo precej bogat znesek. In za to darilo obcine urejas na obcini. Ta "paket" drzave je pa samo se v obliki denarja, pa se to ce pades znotraj kriterija. Vozicka/lupinice itd. si ni mogoce vec izbrati. No in za ta denar urejas stvari na CSDju.



a celo od občine do občine je različno..to pa nisem vedla. torej je naša občina čist ok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
10.6.2013 15:59:09   
petrcaaa
Ali kaj veste, če ljubljanska občina kaj da in ali je to tudi odvisno od prihodkov staršev?

(odgovor članu annai)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Paket za novorojenčke od CSD
11.6.2013 7:24:31   
Maxy
Petrcaaa, lj.občina nič ne da! Ostane ti samo denarna pomoč države, vlogo oddaš na CSD-u po porodu, do nje si upravičena, če ne presežeš cenzusa, kot so punce zgoraj že napisale.


_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu petrcaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?