|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pakiranje za na morje
14.7.2006 14:53:12   
soncece24
V torek odrineva, pa me je že zdaj groza. Nikoli mi ne uspe željeno zminimalizirati zadev, ki jih vzameva s sabo. Hodiva pa v kamp, tako da imava izredno veliko navlake. Kaj je bolj pametno? Potovalke? Kovčki? vreče? Kaj zavzame najmanj prostora? Joj, kr slabo mi je že, ko se bova spet skregala, ko bo vidu kaj je treba vse v avto zbasat.

Kak to zgleda pri vas? kdo pakira? Kak vam uspe vzet čim manj zraven? Greva pa za 16 dni, tak da brisača okoli vratu, pa gremo odpade user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 15:53:34   
Sulfinija
Pozdrvaljena!

Pri nama pakiram vdno jaz in me je že sedaj vse groza ,ker si vskao eto obljubim,da ne bom toliko reči vlekla z sabo vendar se enostavno nabere kljub temu,da sma v hotelu.Ko vse spakiram moj možek le v avtu baše in se vedno zraven smeji,spet ena potovalka čevljev in natičakov he,he,če pa jaz v tem uživam,da se tam lepo zrihtam.Kako bo letos z pakiranjem še ne vem.Ponavadi je tkole,da mož pride ravno takrat iz terena na morju in le potovalke zamanja upam,da bo ltos drugače.Joj vendar kje je še avgsut,da bom jaz pakirala.Mogoče pa bom letos le vzela s sabo ena hlače,eno majico in ene kopalke vendar mu še vendo nič nisem objubila,da ne boma spet vlekla s sabo.Lepo pakiraj in uživaj,ko bo moižek nosil v avto.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 16:05:37   
total
Prej ,ko sva bila sama sm kar hitro spakirala,sm si prej vse napisala kaj rabiva tako da ni blo probleme,zdaj ko pa je še otrok je pa več stvari in se trudim vzeti vse kaj on potrebuje,zase pa če tudi kaj pozabim,nič zatouser posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 16:13:45   
Anonimen
user posted image  ja ja, jaz tudi že en teden prej kupčkam, pa razmišljam pa računam pa dodajam, pa odvzemam, pa pol itak spet dodam. na koncu smo nabasani do vrha in še čez (beri + truga na strehi). Hodimo v prikolico, kjer imamo praktično vse, ampak za otroka je treba vzet velik za oblečt, pa Britta vrček, pa grelec za vodo, pa kalorifer, pa voziček, pa psa pa brikete za psa, pa celo vrečo brisač, pa kouterček za malega, pa aj aj aj user posted image
Moj se tud križa, ko tlači v avto, ampak na koncu se pa vseen zgodi, da kej pozabim user posted image
Jaz vedno spakiram v potovalke, čeprav imamo kufre, ampak so mi tko nesimpatični, ker so mi preveliki. Malemu dam pa cunje v svojo potovalko. Čevljev je pa itak za celo vrečo. Aja, pa kozmetični kovček. Ja ja, pa dva paketa plenic ja user posted image
Nisi edina. Kar potolaži moža user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 16:14:26   
Primoza
Jaz pakiram le specialne stvari (prvo pomoč ipd) drugače to dela ankaa. Zdi se, da letos ne bo take selekcije, ker ne rabimo več vozička.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 17:16:58   
mammy26
Pakiram jaz od začetka pa do konca. Moj se vsede in se samo pelje. To pa zgolj zato, da ne poslušam koliko navlake imamo. Poleg tega pa smo ja velika družina (trije otroci), tako, da ne sekiraj se. PAkiraj sama, tisto kar veš da res rabiš. Jaz sem tudi pretiravala, a sem se krepko umirila.
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 17:25:05   
soncece24
Ja, saj, pakiram itak sama. Moj je samo enkrat pakiral, pa je cel kup majic ostal doma lepo na kupčku - zraven je mel samo tisto, ki jo je imel oblečeno user posted image tak znam jaz tudi zminimalizirat, da pol stvari doma pozabim. ma za v kamp je grozno pakirat: hladilnik, miza, šotor, stoli, 2 paviljona, cerade za na tla... pa je avto že skoraj poln, pa še nič za sebe nisem vzela, nobene hrane, posode... eh, vsako leto enake težave, na koncu pa vseeno vse nakak natlačiva va avto. mava pa enoprostorca, pa zadnje sedeže ven dava - ni mi jasno kak sva prej z malim avtom na morje hodla - mela sva puntota user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 17:25:33   
marcela
Mi pa to noč odrinemo in pravkar mi je mož rekel, ko je videl koliko sem napakiarala, da bi bilo pametno, kupim kamion haha. Ja pa če še zmeraj umažejo in je treba za spreoblečt. Skratka spet se je nabralo, čeprav že dolgo ne vlačimo več sabo vozička in kup igrač. No so pa namesto tega rolarje za sabo prinesli, pa žogo in tenis loparje, ja pa bo avto poln.user posted image

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 19:22:22   
viv_
Jaz sem se kar navadila in svoje zminimaliziram. Tako, da za 3 tedne vzamem za vsajega 2 para čevljev, pa minimalno cunj, ker imajo itak v vseh kampih skoraj pralne stroje. Ali pa tudi, če zvečer preplahneš, je zjutraj suho. Se pa nabere, šotor, samo napihljivi armafleksi, armafleksi za na plažo, miza, stole, štedilnik, gajbica s posodo, hladilnik, ... Ni da ni! No, letos saj za Mirno ni treba drugega kot cunje...

Ampak, hvala bogu za velik avto. Pa za na dopust imamo vedno samo 3
sedeže v avtu.

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 19:38:45   
Laubica
UH sončece se ti pridružujem.Moj tudi skozi tečnari in teži ko samo v avto daje stvari ,mi smo 6 let hodli z velikim 20kvadratonih met.velikim šotorom kampirat,pa še , arafat pa ,mize ,stoli, ležalniki,kje je še posoda in vse ostalo tako da smo vedno v avtu(enoprostorec)kot turkiuser posted image nabasani do vrha in še na vrhuuser posted image Aja pa še psa imamo in njegove stvari in seveda za sinauser posted image No letos si je izboril po dolgem času da gremo v apartma -pod pogojem da drugo leto gremo spet v kampuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 20:00:18   
Gina
No, mi smo že vedeli, zakaj smo kombi kupili.user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 20:01:01   
soncece24
Viv, saj jaz tudi ne vlačim nič drugega dol kot nujno potrebno. vse za jest in pit kupiva doli, tak da ne vlečem kakih palet piva dol al pa zmrženih filanih paprik - to mi je ful mimo user posted image , samo se nabere za tja past. Sva šla vprašat za strešni kovček, pa je izposoja za 14 dni skor tolko, ko če si ga grem kupit. No, pol pa moj še izjavi, da bi on moped dol vlekel, da se bo v trgovino vozil - adijo pamet. Najboljše da jaz doma ostanem, bo mel več prostora user posted image

jaca, za v apartma je res majn za vlečt dol, samo to za mene ni isto, ajde, apartma še preživim, v hotelu pa umrem. Sem navajena takega free dopusta, ko nihče ne gleda kak si oblečen in podobno. Da moram na uro jest se mi pa tak zmeša user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 20:30:50   
k1
kak to misliš kovčki? koliko jih pa te rabiš za na morje, če pa cotke ne zasedejo tako dosti. no ok, letos bi mogoče rabla kako potovalko ali pa tudi ne še za tamalo, da vse igrače not spravim.

moj recept: kar si pripraviš za na morje, daj polovico nazaj v omaro. bo čisto dovolj.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 20:42:42   
soncece24
Ja ponavadi mava 3 torbe: v eni so oblačila, v drugi čevlji, v tretji posteljnina in brisače.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 21:52:09   
lex
Midva sva bila lani z kombijem (imel je samo sprednjo klop) in je bil skor do vrha naložen. Kak bo pa letos pa nimam pojma. Imava sicer limuzino z velikim prtljažnikom in brako prikolico v katero gre ogromno stvari, pa že zdaj študiram kaj naj doma pustim. Moj ma ponavadi ošpice ko jaz začnem zamudniške stvari skup vlačit in e miljon vrečk po avtu nastlanih. No drug teden tak čas si želim, da bomo že plavali.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 23:23:22   
Anonimen
Midva sva ravnokar vse nabasala v avto. Sva sama pa mava dve potovalki vsak svojo torbo s čevlji (moja je mal večja no user posted image ), torbo z brisačami in rjuhami pol pa še razne loparje pa žoge in podobne stvari. Gremo pa z kolegi skupi na morje sam midva posebi z avtom. Mava karavana pa še zmer vse nabasan. No ja je pa res da tud hrano jemljemo večino zravn pa od "gospoda" pivo seveda.
Se bojim časov k bova mela še kkšna dva user posted image . Bomo kar kombi mnde nabavl takrat.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pakiranje za na morje
14.7.2006 23:33:29   
rija
Midva sva pa do zdaj že toliko potovala, da sem se z leti naučila vzeti res tisto kar rabim.
Edino user posted image  me je malo zafrkaval prejšnjič ko smo šli na morje: za njega pa moram še rutino dobit....

Sicer pa jaz pakiram vedno samo en dan prej. Prej sicer vse operem, potem pa samo nabašem v kofer in gremo. Tudi zdaj z user posted image  sva ob 11 zvečer še pakirala. Moj pa pizdil kot vedno v takih situacijah....user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pakiranje za na morje
15.7.2006 7:50:48   
soncece24
Rija, če greva kam za krajši čas al pa v apartma jaz tudi na predvečer samo cote zmečem v kovček, pa že šibava, samo za v kamp je pa postopek malo kompliciran user posted image user posted image je treba celo opremo iz kleti privlečt, pa vse spucat, šotor postavit, notranji del posesat, umit mize, stole, hladilnik ugasnit, (mava 80l mini hladilnik, ki je drugače na vrtu), ga spucat... danes začneva, greva pa v torek user posted image

Ma, saj bo, ene pet krat se bova skregala pri pakiranju, pa še ene trikrat doli, ko bova šotor postavljala, potem pa se začne uživancija. Do zadnjega dne, ko je treba postopek ponovit in spet vse v avto spravit user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pakiranje za na morje
15.7.2006 8:28:59   
Anonimen
Spakiram dva dni prej, da to naredim v miru in ne mečem kar povprek v kovčke.

Nujno potrebni so dokumenti in denarnica (in šotor, če kampiraš). Vse ostalo se da kupit.

Vzamem čim manj, tudi za dojenčka oz. otroka.

Ne spomnim se, da bi nam kdaj kaj manjkalo user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pakiranje za na morje
15.7.2006 9:09:57   
rija
sončece, če pa bi šla v kamp, pa bi verjetno napisala: pakiram mesec dni prej...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pakiranje za na morje
20.6.2007 16:22:31   
pety78
A mislite, da imamo kaj šans spravit v golfa 4:user posted image

-šotor
-voziček marelo
-prenosno posteljo za otroka
-2 ležalnika
-minimalno cunj, posode, hladilno torbo, ležalke za na plažo, kreme, ....uf!

Kaj še rabimo za kampiranje? user posted image


_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pakiranje za na morje
20.6.2007 16:26:16   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

A mislite, da imamo kaj šans spravit v golfa 4:user posted image

-šotor
-voziček marelo
-prenosno posteljo za otroka
-2 ležalnika
-minimalno cunj, posode, hladilno torbo, ležalke za na plažo, kreme, ....uf!

Kaj še rabimo za kampiranje? user posted image



Ne, boš kr strešni kovček rabla verjetno. Midva imava Multiplo, pa zadnje sedeže ven vrževa, pa 2 sva pa vse komaj komaj dobiva v avto user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pakiranje za na morje
20.6.2007 16:41:08   
Anonimen
Ma za najudva sem gotova v trenutku. zakomplicira se pri user posted image . Pa je treba dekico pa kouterček pa en kontingent igrač za vsobo pa igrače za v vodo pa kahlico pa vozek pa mali ruksak pa copatke za v vodo pa supergice pa sandalice pa...

Viv, kako ti uspe 2 para čevljev????? Lepo te prosim tega nikoli ampak RES NIKOLI ne povej mojemuuser posted image . Ker jaz trdim, da so 4 pari nujni za preživetjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pakiranje za na morje
20.6.2007 16:56:10   
soncece24
Pety, evo, samo za tebe, slika najinega avta 5 minut pred odhodom na morje (lani):

user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pakiranje za na morje
21.6.2007 11:11:45   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Pety, evo, samo za tebe, slika najinega avta 5 minut pred odhodom na morje (lani):

user posted image


še dobro, da nimata otrok user posted image

kam bi jih pa dala? v strešni kovček? user posted image user posted image user posted image


mi hodimo na dopust z letalom in smo omejeni na 20 kg po osebi, kar je ravno en velik kovček za vsakega - nas pa tamala mal baše, ker zaradi njenih stvari moram jaz manj svojih vzet user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?