|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pakoštane pine club
9.4.2011 6:17:34   
ksenjaka
A katera pozna? Je primerno za male otroke? So bungalovi v senci?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pakoštane pine club
9.4.2011 13:47:36   
mišk
To je tisti kamp, v katerem so take lesene kolibe s slamo krite? Če je to to, ti lahk povem, da je cel kamp v senci, ostalo pa žal ne vem.

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pakoštane pine club
11.4.2011 10:11:33   
felicia
ja to je tisti kamp oz. včasih je bil Pakoštane club. Mi smo bili leta 2009 in sicer junija. Sicer mi je bilo zeloooo všeč, sam smo imeli smolo z vremenom, je bil kar mraz tako da sva najela apartma in hodila tja se malo sončit pa jest. Smo bili en teden. Osebje je bilo ful prijazno, domačini tudi. Hrana mi je bila všeč, sicer se ponavlja, sam je pa velik izbor. V hiški nismo spali zaradi mraza, ker če boste imeli slabo vreme, je tam kar huda za spati, ker so to slamnate hiške. Je pa celoten kamp v gozdičku torej so tudi korenine, tako, da če imaš otroka, ki je šele shodil bo verjetno veliko padcev. Plaže so fajn od mivke, do kamenčkov. Izleti so lahko Šibenik, slapovi Krke, Biograd na moru, v bližini je tudi kolesarska za kolesarjenje. Imaš pa v tem kampu tudi animacije, od diska do veslanja, všteto v ceno. Nam je bilo všeč, mali je bil takrat star 2 leti.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pakoštane pine club
11.4.2011 19:25:02   
Inčy
Jaz bom potrdila vse, kar je napisala felicia ... dodala bi le, da odkar se je menjal lastnik je nekaj reči več plačljivih, drugač pa je bilo nama z mojim že dve leti fenomenalnouser posted image user posted image user posted image  Letos ponovno razmišljava o oddihu tam, ampak sem malo skeptična, zaradi svoje 6 mesečne pupe ... za senco se ne bojim ... je je na pretek ...  se mi v hiškah zdi celo hladneje kot v apatmajih ... skrbi me le elektrika - in s tem povezana hrana ... ne vem ... se priporočam za posredovane izkušnje z malčki in clubom user posted image

_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pakoštane pine club
13.4.2011 14:30:19   
Ajisha
Mi smo bili v Pakoštanah z otrokom, rezervirali smo preko turistične agencije Odisej. Super je bilo!

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pakoštane pine club
15.4.2011 13:24:13   
Inčy
Ajisha ... te lahko vprašam samo, koliko starim otrokom in kako veliko hiško ste vzeli ... če vzameš za tri osebe, moraš potem plačat za tri osebe vse ali kako imajo za otroke?

< Sporočilo je popravil Inčy -- 15.4.2011 13:25:04 >


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu Ajisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pakoštane pine club
21.7.2011 9:29:18   
marcelino
Mi smo bili leta 2009 s pol leta starim otročkom . Zmeraj vzamemo dve A2 hiški skupaj ob morju - v eni imamo prtljago in v drugi spimo. Te hiške so blizu oz. ob morju. Za tamajhnega sem kupila banjico, da sem ga zvečer skopala, zraven sem imela grelec vode (elektrika je v WC) pa termovko in podobno. Lani, ko je tamajhen še pil mleko, so mi pri večerji zagreli mleko, dali v termovko (imela s seboj) in za lakoto ponoči je bilo poskrbljeno. Lani smo imeli slabše vreme, malce dežja in hladno, ampak smo preživeli - se malce bolj oblekli, pa ponoči pokrili.
Club sicer ni vrhunski, apmak sorazmeren s ceno. Radi se vračamo predvsem zaradi otrok, ki imajo veliko družbe, športnih aktivnosti, primerno plažo,... Tudi glede hrane nimamo pripomb - če vzameš v obzir, da kuhajo v največji sezoni za več kot 1000 ljudi naenkrat je odlično poskrbljeno. Starejši sin uživa in ves teden je zgolj testenine in pomfri... za majhnega pa tudi najdeš dovolj kuhane nezačinjene (ne preveč) zelenjave, mesa na žaru,...
Ravno se odločamo in mislim, da gremo letos tudi - naslednji petek. 

(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?