|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 11:20:45   
2 Sraki
Rada bi izvedela vaše mnenje o uporabnosti dveh primerkov

1. Model, potraten s folijo (Babycenter) in dražlji od drugega




Vse skupine > PRIPOMOČKI > Nega > Previjanje

















user posted image




user posted image Koš Za Plenice - Sangenic
(161842)





Cena:
11.890,00 SIT / 49,62 €

Akcija:
11.890,00 SIT / 49,62 €
2. Model, cenejši cca. 6.500 sit (Ariel), varčen s folijo




user posted image





Kako se vam zdi in kaj mi svetujete?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 11:33:40   
crci06
zdi se mi, da sem tega prvega videla v Rutarju za cca 7000; medtem, ko so kasete zanj v rutarju 3999 :(
Torej, po prvo bi šla tja, po drugo pa ne :)

Kako je z uporabo palčka, pa ne vem. Moj palček zavijalček ima trenutno še funkcijo nabiranja prahu na škatli...
ti bodo druge povedale :)

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 11:56:09   
2 Sraki
No tole je že dobra informacija user posted image , če se bom odločila za tega, pride Rutar definitivno v poštev!

Hvala!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 11:59:57   
SašaR
Jaz nimam izkušenj z njimi, sam vem pa, da sta od prvega dve različni velikosti. Tavelik je okrog 12 000 tamal pa okrog 7000. Več ne vem. Sam pomoje je tudi ta iz ariela dober. Saj gre za smetnjak iz katerega ne uhajajo vonjave in po moje ni važno kakšen je oziroma kdo je proizvajalec.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 13:15:23   
kapesanta
jaz imam oba - Angelcare se boljše obnese. Folije gre res manj, pa še boljši patent se mi zdi. Od sangenica (ta nov) je po mojih izkušnjah slabše kvalitete, saj se je že po 2 mesecih uporabe mehanizem obrabil (plastika ki bi morala držati plenico se je že deformirala in slabo drži, zato večkrat kar pade v koš user posted image . Mogoče imam pa samo jaz smolo.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 13:20:08   
škratek
Mi imamo star Sangenicov košek in smo z nijm čisto zadovoljni. popolnoma zadrži vse vonjave in tudi drugače je ok. samo kasete so kar strošek...

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 13:25:37   
Adelina
Jaz sicer izkušenj z zavijalčki nimam, je pa kolega ful bolj zadovoljen z Angelcarom kot Sangenicom. Sicer ima Sangenik še ta star model, ampak pravi, da je ta iz ariela tud lažji za plenico not dat, pa folije gre malo. Ima še majhnega dojenčka, ki ga previja na ca. 2 uri, pa je imel eno kaseto skoraj cel mesec. Sama bom, če se bom odločila za palčka zavijalčka, kupila tega iz Ariela.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 14:48:27   
2 Sraki
Superuser posted image , ste mi ful pomagale pri odločitvi, definitivno grem po palčka zavijačka v Ariela, pa še cenejši je!

Hvala!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 16:10:29   
piščanc
mi smo ga imeli in za prve mesece je še uporaben, ker so majhne plenice. samo takrat itak ne smrdijo in tega ne rabiš. ko pa res smrdi, so pa plenice tako velike, da moraš menjati vsak dan. meni je ljubše pokakano plenico zavezati v vrečko in smeti sproti odnašati. sploh potem ko so večji in jedo različno hrano in drekec pekec res smrdi, kakajo pa približno enkrat na dan.

v glavnem ne priporočam

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Palček zavijalček - nasvet
24.10.2006 18:40:05   
anjaa
mi teh košev nimamo niti jih ne pogrešamo. jaz pleničko zavežem v navadno vrečkico ki jih kupim v sparu po 100 komadov, in za ob previjalni mizi sem kupila navaden koš za smeti s pokrovom ( 20l ) v obiju po 1.500 sit. tako ali tako ta koš vsak dan zvečer praznim, in še nikoli nam v 4 mesecih ni nič smrdelo!! niti ko pokrov od koša odprem!!!! pleničke so pač zavezane v vrečkicah za katere na mesec porabim mogoče 1.000 sit.  

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Palček zavijalček - nasvet
25.10.2006 8:35:24   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: anjaa

mi teh košev nimamo niti jih ne pogrešamo. jaz pleničko zavežem v navadno vrečkico ki jih kupim v sparu po 100 komadov, in za ob previjalni mizi sem kupila navaden koš za smeti s pokrovom ( 20l ) v obiju po 1.500 sit. tako ali tako ta koš vsak dan zvečer praznim, in še nikoli nam v 4 mesecih ni nič smrdelo!! niti ko pokrov od koša odprem!!!! pleničke so pač zavezane v vrečkicah za katere na mesec porabim mogoče 1.000 sit.  



Tut mi bomo tole prakticirali - za ta denar tut jaz nesem poleg ostalih smeti ven tudi pleničke - res mi je mal čudno met smrdeče pleničke po cev teden notuser posted image user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Palček zavijalček - nasvet
25.10.2006 9:16:03   
viv_
Mi smo tudi plenice dali v vrečke (v Mullerju je 100 malih vrečk nekih 200 sit al kok že) in to v smeti. Itak smeti vsak dan praznimo. Patent se je super obnesel.

Ne vem, mogoče če imaš palčka v kopalnici... Sicer pa mi ni, da bi se v spalnici/otroški sobi, ali kuhinji kopičila "kaka" po 14 dni skupaj ...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Palček zavijalček - nasvet
26.10.2006 16:51:34   
Anonimen
enako delamo kot viv, s tem, da pa sploh ne kupujemo vrečk. Na blagajni itak zlagam stvari v te male vrečke, pa tudi ko grem v Mullerja ali Dm dobiš vrečko in vse te vrečke zdevam noter v koš s pokrovom in jih zvečer odnesemo ven. Zastonj varianta, pa še smrdi ne.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Palček zavijalček - nasvet
29.10.2006 8:02:55   
frufru
A mi lahko prosim pojasnite čemu kupovat palčka zavijalčka. Ne vem, mogoče sem malo neumna, ampak zakaj ni dober navaden koš? Čemu še dodaten strošek in dodatna količina plastike, ki povečuje gore smeti. Če vam ni treba živeti v bližini smetišč, še ne pomeni, da je potrebno kupit vsako stvar, ki pride v trgovine. Bomo kmalu delal tako kot v Ameriki, ko gredo na fitnes z dvigalom in tekočimi stopnicami. Pa brez zamere, če sem koga nehote užalila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Palček zavijalček - nasvet
29.10.2006 8:36:46   
Anonimen
PALČEK ZAVIJALČEK JE ZA MOJE POJME NAJBOLJ POTRATEN PRIPOMOČEK. NAM SE SUPER OBNESE mala kantica za smeti, ki se da zapreti pa tamale vrčke. vsak dan sproti odnsem polulane plenice, pokakane pa sproti. karkoli drugega se mi kr mal gravža

(odgovor članu frufru)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Palček zavijalček - nasvet
29.10.2006 8:41:02   
moder
Mi ga tudi nimamo, pa smo eno leto čisto dobro preživeli brez njega. Imamo navaden koš, tak z loputo, in je šele v zadnjem mesecu postal problematičen pripomoček, ker naša enoletnica, kadar imam možnost, porine loputo tako da se odpre in gleda noter, včasih pa mali user posted image tudi kaj ven potegne. Pa tudi takrat ne smrdi ven. Smeti je treba redno odnašat, to je pri nas enkrat na dan, redko enkrat na dva dni, pa je vse ok. Tudi poleti ni nič smrdelo, ko je bilo res vroče. Ta koš bomo ohranili tudi pri drugem user posted image , ki ga pričakujemo marca. Potem bo pa moj mož verjetno dvakat na dan odnašal plenice od dveh user posted image .

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Palček zavijalček - nasvet
29.10.2006 11:37:28   
anjaa
jaz osebno če bi imela dvojčka bi si palčka zavijalčka kupila. je pač še enkrat več plenic in če moraš večkrat na dan previjat dva dojenčka bi pač res rad opravil čimprej.
zdaj ko imava pa eno pikico se mi zdi pa to totalna bedarija.

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Palček zavijalček - nasvet
1.11.2006 21:40:57   
eya
Tudi mi ga nimamo in ga ne pogrešamo...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Palček zavijalček - nasvet
4.11.2006 21:35:16   
ČebelicaMaja
Mi ga pa imamo in smo z njim zelo zadovoljni.Stari smo 6,5 m in planic je kar veliko, ta pokakane pa tud še ne smrdijo tako zelo...ne vem pa, kdo je govoril o praznenju koša na 14 dniuser posted image  ker tudi tega je potrebno izpraznit na kaj pa vem - 3 dni. Je pa meni prednost, da nisem obremenjena še s smetmi, kdaj jih moram odnesti- živimo v bloku (se mi zdi, da je pri hišah lažje) in, da bi, ko se odpravim z user posted image  ven, morala poleg vse krame, ki se nabere, nesti še smeti, tud v lift ne bi prišlauser posted image ... jih pač dragi odnese skupaj z ostalimi, pa se nič ne mudi. Je pa res, da se da čisto preprosto preživeti tudi brez tega koša...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?