|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palmanova outlet village
27.6.2008 20:08:55   
natasarobi
Ojla!

Ker ne znam italijansko in nikjer ne najdem english variante, vas prosim, če mi lahko kakšna opiše pot do tja oz. naslov, da ga lahko vpišem v garmin-a.

Zanima me tudi delovni čas. Seveda so pa kakršnikoli komentarji tistih, ki ste bile tam dobrodošli - a se splača ali ne, kakšne so cene in podobno,...

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palmanova outlet village
27.6.2008 21:39:56   
Maxica
TUKAJ imaš tudi njihov naslov.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 17:14:17   
African queen
Odprto pa je vsak dan od 10-20 (tudi ob nedeljah)po novem ob četrtkih do 23-ih!

Nekatere stvari se splača kupit,nekatere stvari pa so kljub popustom še vedno full drage.Jaz sem npr.kupila sandale za otroke v Bati in sem dala po 20 eur in par majčk in kratkih hlačk v Nike po 10 oz.15 eur.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 18:35:08   
ogrlica
Kako se pa pride do tja? A je daleč od Ljubljane? Saj vem da imamo v Ljubljani vse ampak bi šla rada pogledat.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 18:46:45   
maja1488
Če se prav spomnem, je kako slabo uro od mejnega prehoda. Se pravi dobri dve uri iz ljubljane.

(odgovor članu ogrlica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 18:57:33   
sunny24
Palmanova je eni 20 min od mejnega prehoda Vrtojba

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 21:11:43   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Palmanova je eni 20 min od mejnega prehoda Vrtojba


Sem pozabila napisat, mi hodimo čez Sežano.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Palmanova outlet village
28.6.2008 22:17:02   
kofetek2010
Splača? Odvisno kaj kupuješ... za našo tamalo so bile Nikice 20€ (redna cena 35€), za mulca Nikice 35€ (redna cena 70€), ostalo pa ne vem več kolk so bile cene (Benetton majčke, Nike majčke, Adidas majčke,...). Aja, pa zase sem kupila kopalke v Calzedoniji za 15€.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Palmanova outlet village
6.7.2008 12:30:52   
* Mateja *
Mene pa zanima če je res taka gužva! MOj namreč noče iti, ker je slišal, da je taka gužva, da se nimaš niti kam parkirat,...Jaz ga  pa prepričujem da bi šli danes zvečer. 

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Palmanova outlet village
6.7.2008 18:28:14   
malania
Po mojem mnenju zelo dober zemljevid user posted image
Je v večih jezikih, pa vse možno ti pokaže in izračuna. Vtipkaj vhodno in izhodno mesto (če imaš lahko tudi celoten naslov) pa poglej!

http://www.viamichelin.it/viamichelin/ita/tpl/hme/MaHomePage.htm

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Palmanova outlet village
7.7.2008 14:49:42   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Mene pa zanima če je res taka gužva! MOj namreč noče iti, ker je slišal, da je taka gužva, da se nimaš niti kam parkirat,...Jaz ga  pa prepričujem da bi šli danes zvečer. 


In ste šli?

Drugače je res bolj gužva čez vikend, pa vseeno dobiš plac za parkirat.
Čez teden je baje dosti boljše.  Midva sva bila eno soboto, pa se mi ne zdi ne vem kajuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Palmanova outlet village
7.7.2008 16:25:30   
* Mateja *
Ma ne nismo šli, ker je preveč kuhalo, smo se šli raje hladit na vikend. tako da gremo pa drugič. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?