|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers sleep and play - opozorilo
24.9.2005 10:14:24   
Anonimen
Samo v vednost - kupila sem te plenice - ponoči je plenica eksplodirala in je ven stekel ves gel. Samo v vednost... Raje jih ne kupujte.user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
24.9.2005 10:21:15   
anitaz
HUdoooo!!! MEn so itaq papmers en drek vredne,ampak da so taaak drek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
24.9.2005 10:25:39   
Anonimen
Saj, jaz jih imam v rezervi - če ni drugega, ampak da bo takšen dr..., to si pa nisem mislila.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
24.9.2005 15:44:38   
TaRe*
Tudi pri nasuser posted image .
Meni so itak najboljše senzitivke,pa hlačke so tud vredu,samo moj se pritožuje,ker jih ne zna oblačit.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
25.9.2005 18:35:49   
ZARA
UHHHHHH...jst sem tud kupila pamperske (ene kao dobre) zadnjič k mi je zmanjkal activ - fitk in so totalna nočna mora...groza!!! Tamala je bla čist prelulana do kolen !!!!! NIKOL VEČ!!! (razen activ - fit user posted image )

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
25.9.2005 18:39:24   
Anonimen
Ja pa kako? Jaz imam za Tiborja že tri leta in pol čisto navadne, navadne Pampers, pa nikoli ni nič premočilo. Moker je bil edino ene parkrat, ko smo imeli kakšne druge plenice.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
25.9.2005 18:45:25   
ZARA
Si pač rojena pod "srečno plenico" ...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
25.9.2005 20:13:46   
Janika
Pamperske so čist v redu, kot sem že enkrat rekla je pomembno kako so "oblečene". Tako kot se naši malčki med seboj razlikujejo in lulajo različno veliko, eni več drugi manj, enkrat več drugič manj. Hvala bogu da je tolk proizvajalcev in lahko zadostijo vse naše potrebe po tovrstnih izdelkih.
Sama uporabljam pampers.
Problem bi bil ko bi se vsakič dogodila nesreča, pa mislim da se pri nobenih plenicah to ne dogaja, je le stvar naše odločitve in potem navade.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
25.9.2005 22:09:20   
frutka_
Jaz sem jih kupila in so OK..

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pampers sleep and play - opozorilo
26.9.2005 9:46:06   
corfu
Pamper so zakon, no vsaj pri nas.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?