|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 7:14:33   
ŽanaTaja
Moj sonček ga že komaj čaka...in včeraj smo se peljali mimo Qulandije in tam stoji en velik ogromen gigantozaver(tako pravi moj sonček) kjer opozarja da se v petek prične oz odpre park dinozavrov pripeljan iz avstrije al iz kje že...

Superca za nas in naše sončke ki dinozavre obožujejouser posted image user posted image user posted image user posted image

Od 9.10-18.10.09 bo ta park v Mariboru pri Qulandijiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 7:27:20   
rija
tudi v ms ga postavljajo in mislim, da bo žal to zopet en nateg, kot je bil pred dvema tednoma z razstavo ah in oh in sploh kač za drago vstopninouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 7:48:35   
ŽanaTaja
Ja sej tudi mene zanima kolk bo vstopnina...pa srčno upam, da ne bo natega, ker moj je čist navdušen in on bi ža kar danes šel v Mb...ne vem kako bomo dočakal soboto da bomo šli v Mb....zato ga pa res ne želim razočarat...al pa da še celo kje odpade...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 8:12:14   
madela
Zakaj pa se sploh gre? Mi lahko prosim katera kaj več napiše,prosim? user posted image

Ko je že govora o dinozavrih,a je bila katera v Dunaju na tej razstavi dinozavrov,ki jo imajo sedaj? Baje,da je to največja razstava dinozavrov na svetu in me malo zanima,kako zgleda,ker imamo namen it.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 8:56:11   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: rija

tudi v ms ga postavljajo in mislim, da bo žal to zopet en nateg, kot je bil pred dvema tednoma z razstavo ah in oh in sploh kač za drago vstopninouser posted image


V MS ga podirajo. Je bilo do včeraj. O cenah in vsebini pa ne vem povedati nič, ker nismo šli gledat. Je pa zgledalo zelo plastično.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 11:54:44   
liliana
Cena je bila 7 EUR za odrasle, 5 EUR za otroke.....meni in večini odraslih je bilo brez veze.....otrokom pa je bilo super......bilo je enih 15 dinozavrov razstavljenih, 5 jih je migalo z glavami....en dokumentarec so vrteli po tv......in otroci so lahko kosti s čopiči čistili......je pač prirejeno za otroke tako, de je njim všeč, služijo pa na odraslih......user posted image

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 11:56:18   
ŽanaTaja
Plastično....to ti verjamem..ker že ko smo včeraj videli tam stat enega dinozavra je bil plastičen....pa zaradi mene naj bodo...sej drugače jih niti ne morejo prikazat n tej velikosti kot so dejansko živeli...in če otroci ob pogledu na te zverine uživajo..pa naj...sam da so oni srečni...


(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Park dinozavrov v Mariboru!
5.10.2009 21:51:02   
Joe
Tastari nič ne štekate! Večina igračk je plastičnih, a so prava stvar! Gormiti, Bakugani, Bionicli itn. Njim veliko pomenita velikost in oblika.

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?