|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pasja grofica
6.11.2006 22:18:33   
Laubica
Čisto nova knjiga ravnokar jo berem-gre pa o Idrinjčanki ,slovenki ki je bila poročena z Napoleonom ,knjigo je napisal slovenski pisatelj in je ZELO BERLJIVA in ZANIMIVA ,da jo kar požiram -zelo priporočam da vidite kaj so ženske zmožne VSE prenest ko res IZ SRCA in STRASTI LJUBIJOuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pasja grofica
8.11.2006 8:29:42   
Anonimen
Pred mesecem ali dva sem o tej knjigi dala temo,povzetek,
Kam je izginilo pa ne vemuser posted image So zbrisali.user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pasja grofica
8.11.2006 8:33:06   
CUKRČEK
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1103815

NEva6, tuki imaš......samo zgoraj si nastavi na vse teme. NAjbrž imaš nastavljno na zadnjih 30 dniuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pasja grofica
8.11.2006 9:08:48   
Anonimen
Tenks CUKRČEKuser posted image sem za luno,ne znam še vsegauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pasja grofica
8.11.2006 18:04:05   
Anonimen
Ha ha jaca pa sej sva se midve pred nedavnim pogovarjale o tej knjigi.
Praviš,da jo bereš.Je Napeta?Zanimiva?Lahko berljiva?

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pasja grofica
9.11.2006 22:25:55   
Laubica
user posted image FUL prebrala sem jo v 2 dneh tako mi je bila fajn PRIPOROČAMuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pasja grofica
10.11.2006 8:47:29   
Anonimen
Evo si jo bom poskusila sposodit,takoj,ko naslednjič spet obiščem knjižnico.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pasja grofica
30.11.2006 5:07:50   
frufru
Sem jo prebrala. Se hitr prebere, samo mi je nekaj manjkalo pri vsebini, pa ne vem kaj. Rada berem knjige z zgodovinsko tematiko. Sem brala tudi že kaj boljšega. Je pa res, da je trenutno zelo vroča knjiga, kot pred približno 2 leti Da Vincijeva šifra. Pol jo pa človek prebere, že zaradi firbca. No, mogoče me pa zato ni zadela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pasja grofica
14.12.2012 21:49:41   
miki.miska
uglavnem...vem da je ze star forum 2006...ampak ce gdo ti vidi/obišce prosim vas za se tako majhne pomogi...namrec za domace branje pri zgodovini imam Pasjo grofico in bi rabla odgovor na katero koli prasanje....iz srca vam hvala ress...

Zakaj ste si izbrali to knjigo?
Ste zadovoljeni z izbrano knjigo? Zakaj da, zakaj ne?
V jedru odgovorite na naslednja vprašanja. Kratko opišite značilnosti zgodovinskega obdobja, ki ga opisuje knjiga (pomagajte si z učbenikom, dodatno literaturo). Izpišite zgodovinske osebnosti, ki jih najdete v knjigi in njihov opis primerjajte z zgodovinskimi dejstvi, ki jih poznate (poiščete) iz strokovne literature. Naštejte vsaj 3 podatke, dogodke iz knjige, ki so skladni (se ujemajo) z današnjim poznavanjem tedanjega razvoja.
Kateri podatki so po vašem mišljenju povsem izmišljeni (vsaj dva podatka)? Zakaj menite tako (utemeljite)?
Katere zanimive besede, besedne zveze avtor uporablja v zgodbi (napišite jih najmanj 10)?
V zaključku odgovorite na; Bi ponovno izbrali to knjigo? Česa novega ste se naučili?


se enkrat HVALA!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?