|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pasovi za avto - Bebe Confort košara
28.10.2012 19:21:08   
smoki3
Pozdravljene!

Imam težavo, in sicer sem bila pri nakupu košare BEBE CONFORT High trek neprevidna in ni bilo zraven pasov za pritrjevanje v avtu. Košara je bila znižana zaradi lanske barve in mi trgovina noče priznati "napake", ker bi naj bila tako ali tako košara znižana.

Ali jih katera ne potrebuje in jih proda??

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.10.2012 7:57:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smoki3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pasovi za avto - Bebe Confort košara
29.10.2012 12:05:28   
smoki3
Kupljeno je bilo v Sloveniji, v Baby Centru. So na koncu sicer rekli, da lahko vrnem košaro - ampak (!!!) sem tako jezna, ker če bi prej to vedela, bi lahko kupila košaro sedaj, ko so imeli to znamko v aktualni akciji in bi jo dobila ceneje, dodatno pa so imeli še tisto akcijo za 50 € - dobiš 10 € bona. In sem zamudila čisto vse akcije, ker se je to tako dolgo vleklo ... (njihov odgovor, da jih moram kupiti in naročiti, dobavna doba je pa takšna, da se mi bo otrok prej rodil!). user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.10.2012 12:50:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smoki3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?