|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediatrična!
5.2.2010 10:12:28   
uwaga
Včeraj so me na Pediatrični krepko razjezili!!!

Cela "štorija" je potekala tako: Hčerko že par let redno preglejujejo na endo oddelku. Lani so nas napotili še na gastro zaradi suma na celiakijo. Opravili smo pregled, gastroskopijo in dobili izvid, da celiakija ni potrjena in kontrolni datum, čez približno eno leto. Do tu vse o.k.
Pred 14 dnevi pa smo iz endo oddelka prejeli izvid, da se 4.2. ( predčasno) javimo pri gastroenterologu na pogovoru in sicer popoldan.
Pa sem šli. Ko smo prispeli na Pediatrično ni bilo v sprejemni nikogar, vse temno, luči pogasnjene.
Mimoidočo sestro sem prosila za pomoč in ji pod nos pomolila izvid. Po pripombi, da ta dan gastro ambulanta popoldan ne dela, nas je poslala na oddelek.
Na oddelku so nam potrdili, da popoldan ambulante ta dan NI. Sestra je poizkusila doklicati zdravnika vendar brez uspeha. So že odšli domov.
Nihče ni vedel od kod nam tak datum, nihče nas ni pričakoval, nihče ni javil, da je sploh nastal predčasni alarm.
Skopirali so izvid in napotnico ter nas poslali domov.
Danes sem klicala na endo oddelek, da vprašam zdravnico, ki je podpisala izvid, kaj se dogaja. Zaenkrat ni dosegljiva, pokličite kasneje.
Sem poklicala na gastro oddelek, še vedno ne vedo kaj se dogaja, zaenkrat naj se držimo datuma, ki so nam ga oni določili lani.

Pa se sprašujem; ker to ni prva napaka; kaj sedaj? Ali so se zmotili samo v datumu, ali še kje drugje? Ali lahko še čakamo s pregledom, ali je mogoče nujno? Ali naj sedaj klicarim in preverjam vse datume za preglede, da se ne bomo vozili v Lj. na uro gledat?
In potem se čudijo, da jim ljudje vedno manj zaupamo!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 10:13:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uwaga
Ali naj sedaj klicarim in preverjam vse datume za preglede, da se ne bomo vozili v Lj. na uro gledat?

Ja. Telefonski impulzi so cenejši od goriva.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 10:16:55   
trobentic_@
Seveda da lahko čakate na pregled
Na preiskavah se niso nič zmotili
če bi bilo nujno vas pni že sami pokličejo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 13:23:06   
uwaga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: uwaga
Ali naj sedaj klicarim in preverjam vse datume za preglede, da se ne bomo vozili v Lj. na uro gledat?

Ja. Telefonski impulzi so cenejši od goriva.
Imaš prav, je pa to pravzaprav še najmanjši problem.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 13:28:56   
uwaga
IZVIRNO SPOROČILO: trobentic_@

Seveda da lahko čakate na pregled
Na preiskavah se niso nič zmotili
če bi bilo nujno vas pni že sami pokličejo

No to je problem.
Na gastro oddelku trdijo, da niso seznanjeni z rezultati krvnih preiskav in niso seznanjeni, da naj bi mi predčasno prišli na pogovor. Nihče ne ve od kod se je ta datum pojavil, kdo na endo oddelku ga je določil???!!!user posted image
Na endo oddelku pa trdijo, da so rezultati preiskav točni, da so oni obvestili gastro oddelek in , da so nam tam dali napačen datum.
Skratka, nihče ni kriv, nihče ne ve zakaj smo morali včeraj iti na Pediatrično, ko tam ni bilo nobenega zdravnika.
Jaz pa se sprašujem ali so se res zmotili LE v datumu ali so sploh gledali prave krvne teste?user posted image

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 13:46:55   
eva1
Jaz mislim , da če bi bilo kaj narobe bi te takoj po telefonu obvestili..pomoje no..dvomim, da bi se izvidi pomešali-delam z KC-ju pa še nisem imela primera da bi se kaj pomešalo(kri, izvidi, pacienti)..je pa že prišlo do nesporazumov  v datumih, urah..moraš pa vedt, da vrana vrani ne izkljuje oči...tko je in tko bo...tak da lepo pokliči, pa vprašaj, kako je z izvidi, če je potrebna kontrola..pokliči na endo,tam k so kri vzeli...meni so vedno po telefonu povedali kako in kaj(nefro), ko sem klicala, ni blo nobenih težav..oz. so me kr sami poklicali, ker sem jih prosila, da me obvestijo o razultatih...pa srečno!

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 13:49:15   
trobentic_@
uwaga samo zato ker so se zmotili v datumih še ne pomeni da so krvne izvide gledali druge ali kakorkoli

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediatrična!
5.2.2010 14:52:35   
uwaga
Trobentica imaš sicer prav.
Mi je pa to padlo na pamet zato:
Lani v začetku leta smo dobili izvid iz endo oddelka kjer je pisalo: ima povišana protitelesa značilna za celiakijo, priporočajo pogovor pri gastroenterologu 4.2.2009 ob 16.30 ( zapisane so bile tudi vrednosti). Mi smo takrat šli na pogovor in se dogovorili za gastroskopijo čez mesec dni. Tudi to so opravili, izvid ni potrdil celiakije.
Kot rečeno sem pred 14. dnevi dobila izvid kjer piše: povišana so protitelesa značilna za celiakijo zato priporočajo pogovor pri gastroenterologu 4.2.2010 ob 16.30.( zapisane vrednosti so popolnoma enake kot pred enim letom).
Zato pa me skrbi, da niso slučajno zdravnici pokazali starih izvidov in polek datuma prepisali tudi vrednosti testov!?
Pa je vprašanje ali moja hči resnično potrebuje ponovitev gastroskopije!?

Hotela sem opozorit na mnoge nepravilnosti, ki se dogajajo. To ni prva "šlamparija", ki smo jo doživeli in se bojim, da tudi ne zadnja.

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?