|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg Perego Aria
8.2.2006 11:03:00   
*maja
Ga mogoče katera ima n kako je zadovoljna?
Če ga primerjate s P3 kakšna je razlika, ker se mi zdi da je tale zložen še malo manjši kot P3. No skratka ga ima katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peg Perego Aria
8.2.2006 11:09:38   
mikecpikec
Jst sem ga tud gledala, pa mi je prodajalka v BC rekla, da ima ful majhna sprednja kolesa in da je zaradi tega težko vodljiv. Se mi zdi, da je rekla, da so ga zato umaknili iz prodaje.

Se pa zloži kot "knjiga" in ne kot marela

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg Perego Aria
8.2.2006 11:29:42   
*maja
Vem ja da ima ful majhna kolesa in da se ga zloži kot knigo, ampak če primerjaš mere P3 in Arie so mere le tega manjše. Jaz bi ga itak nucala samo za v avto in potovanja, drugače imamo itak trikolesnika.

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg Perego Aria
8.2.2006 11:58:01   
*maja
Se mogoče katera javi oz. mogoče katera ve da ga kdo prodaja, bi bila zelo vesela user posted image .

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peg Perego Aria
8.2.2006 12:45:11   
cicido
Imela ga je moja prijateljica. Zlozi se kot knjiga, je krajsi, ampak precej sirsi. Jest imam P3 in mi je bolj prakticen. Ima pa vsak svoj okus in mnenje.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?