|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pekarna Mišmaš
3.6.2008 7:38:21   
amaya
Joj, meni je pa ta knjigica tako včeš, pa baje, da ni več v tisku....je kdo na tem, da jo proda ali celo da user posted image ?????

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 7:55:26   
srki
Joj, jaz sem imela pa kaseto, kolilkokrat sem jo poslušala. Samo sploh ni bila moja, vem samo, da sem bila enkrat bolna in je od moje sestre prijateljica to kaseto prinesla. Non stop se je vrtela. Pa Zvezdica Zaspanka.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 8:05:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: amaya
Joj, meni je pa ta knjigica tako včeš, pa baje, da ni več v tisku....je kdo na tem, da jo proda ali celo da user posted image ?????

Moja pupa jo ima, tako precej utrujeno in staro, še moja je bila ... samo malo se napenjam zdaj, ker se ji sicer ne bi odrekla.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 8:39:37   
frutka_
Najboljši je bil tisti smeh...hehehehe!!!!
Jaz pa sem Siroto Jerico rada poslušala in Zvezdico Zaspanko pa kar nekaj tega.
Full všeč pa mi je tudi Mojca Pokrajculja, ker full lepo pojejo v njej.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 8:45:14   
*kinnie*
Jaz sem jo tudi rada poslušala, sem imela kaseto...

Glede knjigice ti ne morem pomagati,...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 9:24:28   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Joj, meni je pa ta knjigica tako včeš, pa baje, da ni več v tisku....je kdo na tem, da jo proda ali celo da user posted image ?????


user posted image user posted image user posted image  Saj ne moret verjet, tudi meni hodi ta knjiga že dalj časa po glavi. Tako lepe spomine imam na to zgodbico, da sem se odločila, da jo podarim mojemu sinku. V kolikor jo najdeš, mi javi, ker jo tudi jaz želim.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pekarna Mišmaš
3.6.2008 15:30:01   
amaya
no, pa nisem edina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pekarna Mišmaš
4.6.2008 13:57:59   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Najboljši je bil tisti smeh...hehehehe!!!!
Jaz pa sem Siroto Jerico rada poslušala in Zvezdico Zaspanko pa kar nekaj tega.
Full všeč pa mi je tudi Mojca Pokrajculja, ker full lepo pojejo v njej.


Jaz tudi, jaz tudi....Boljši mati so mrtva, kakor huda mačeha...joj, ka je bila boga, res user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pekarna Mišmaš
4.6.2008 14:54:12   
amaya
Zara: ne bi je niti vzela. To je pa ja spomin-trajenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?