|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peugeot 5008/Ford S-max
3.2.2011 10:51:29   
mala maja
no da vidim malo mnenj. Nikjer ne najdem nič napisanega o primerjavi.

kar smo do sedaj gledali ni kaj dosti razlike. razen tega da pri 5008-ki dobiš ogromno opreme v osnovni ceni, pri S-maxu je treba vse plačat in to full. Vozila sva oba in z obema zadovoljna. glede na naše potrebe je razlika v ceni (glede na trenutno akcijo -4.500€ ford) skoraj 3.000€. Torej kaj nudi S-max več kot 5008-ka???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
4.2.2011 8:22:00   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

no da vidim malo mnenj. Nikjer ne najdem nič napisanega o primerjavi.

kar smo do sedaj gledali ni kaj dosti razlike. razen tega da pri 5008-ki dobiš ogromno opreme v osnovni ceni, pri S-maxu je treba vse plačat in to full. Vozila sva oba in z obema zadovoljna. glede na naše potrebe je razlika v ceni (glede na trenutno akcijo -4.500€ ford) skoraj 3.000€. Torej kaj nudi S-max več kot 5008-ka???



Nimam ti pojma primerjat, 5008 nisem niti prav pogledal, zato ne verjamem, da ti bom lahko kaj pomagal pri izbiri, je pa S-max rajcig za ****.

Prava pleh **** sem ratal, kva čmo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
4.2.2011 8:29:23   
zmajaz
Mi imamo tudi s-maxa nagledanega za naslednje vozilo. Peugeoti so se mi pa zamerili, ko sem delala na Peugeot asistenci in sem videla, kako je stanje - ko ti avto crkne, čakaš po 1 mesec ali več na rezervni del, ker so rezervni deli dragi ko pes in jih nimajo servisi nič kaj na zalogi, potem se pa zgodi, da ga niti v centralnem skladišču v Kopru ni in čakaš lepo kak mesec, da pride iz Francije - ali pa ga še tam ni zalogi, ker so preveč zaposleni z delanjem noivh avtov, namesto rezervnih delov. Stranke so norele.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
1.3.2011 18:28:21   
heli23
Mi imamo 5008 že slabo leto in kaj naj rečem kot avto je super, rada ga vozim, je udoben prostoren, motor 1,6 bencin je vredu ker res potegne, skratka kot tak je vse super, a kaj ko se kar naprej nekaj dogaja! Naprej je neka pumpa do bencina crknala, zaj že nekaj druga zajebava skatka, s te strani pa nimamo sreče in smo trenutno kar malo skeptični kaj narediti. Sedaj ko je še avto pod garancijo vse lepo in prav, a kaj bo ko poteče? Jaz ga priporočam sam upam da ne boste imeli takšne smole kot mi!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
4.1.2012 19:03:29   
JoskoT
Jaz preferiram Ford-a. Z znamko Peugeot imam žal slabe izkušnje iz preteklosti.

_____________________________

car hire uk

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
3.2.2012 11:02:10   
kalbo
Kaj pa Citroen C8? Jest sem se moral žal znebit Crome, ker na moje veliko presenečenje niso šli trije sedeži not in sem zamenjal za C8. Se sprašujem, že en teden, kaj za vraga mi je blo, da tega nisem naredil že 4 leta nazaj.

Vem pa eno, da nikol več ne kupim novega avta, in da nikol več ne dam več kot 10 jurjev zanj.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 3.2.2012 11:06:59 >

(odgovor članu JoskoT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
16.3.2012 20:16:12   
Katjuska986
Te dni sem zaradi popravila avta, vozila že C-maxa zdj pa še mondeota... in sta oba super... oba ful velika prtljažnika, meni je sicer bolj všeč C-max (ki je zelo podoben S-maxu le da je ta še malenkost večji)... je pa en problem- avto bencinar, 1,6 ekoboost mašina kuri 9l/100km!!! to je meni zadosten razlog da naslednji avto ne bo c-max.. ker nama Kuga sicer je dizel, ampak 2,0 mašina kuri samo 5,5 l/100km.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
30.10.2012 20:02:47   
magister
lp
Zanima me a mi zna gdo svetovati. Kajti kupil sem peugeot 5008 pred letom in pol in od takrat je več na servisu kot v moji garži imel sem težavo z puščanjem rezervarja za gorivo, z menjalnikom, sistemon za hidravlično olje volana. Vse ok dokler je garancija kaj pa potem ko je nebo več? Zato razmišljam da bi se znebil tega avta kako prisiliti servis da ga vzame nazaj in mi vrnejo denar oziroma kakšne opcije mi ostanejo saj sem na robu z živci če se še ena stvar pokvari ga zažgem. NIKOLI VEČ PEUGEOTA raje si kupim Zastavo. bojti25@gmail.com

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
8.5.2013 14:13:36   
das1234
Jaz pa vozim 307 in nimam prav nobenih težav. Ga bom zvozil dokler bo šlo. Izgleda, da ste imeli smolo pri nakupu avta.

(odgovor članu magister)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
20.5.2014 18:41:20   
majkeljanuar
Peugeot bo vedno Peugeot in s temi svojimi problemi. Če pogledaš francoska vozila in primerjavo med Renault, Citroen in Peugeot gre kvaliteta nekako tako, kot je našteto. Raje se izogni Peugeota, ker zna bit zelo muhast, lahko pa je tudi res dober, ampak moraš imeti tudi srečo. Zato je tudi razlika v ceni med Peugeotom in Fordom. Na tvojem mestu bi se raje za Ford odločil

(odgovor članu das1234)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
20.5.2014 21:24:22   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: magister

raje si kupim Zastavo.


Ideja ni slaba.

Avto lahko zamenjaš za novega (ugodna cen) z nekaj tvojega doplačila. Koliko, to se moraš pa na uvoznika obrnit.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu magister)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peugeot 5008/Ford S-max
21.5.2014 8:14:21   
galea
Moj je tudi gledal Peugeota, vendar meni nekako ni potegnil. Všeč mu je bil tudi s max, vendar je meni bil nekako premajhen, ker večkrat rabimo 7 sedežev, s max pa ima to kot opremo le redko dodatno, ostalo je vse po naročilu. In tako sva vzela galaxy in imamo zdaj dva Forda pri hiši- še Kugo 4x4 s katero smo super zadovoljni in zato, sva se še odločila za enega Forda.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?