|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pikice in suha koža na obrazu
9.3.2008 22:32:16   
Anonimen
Pozdravljene.
Moj user posted image je star 3 mesece in ima polno pikic (samo) na obrazu oz. zgleda, še zraven  suho kožo. Kaj naj bi to pomenilo? Res samo suha koža? Namreč bojim se, da je možna alergija na kravje mleko. Kaj drugega ne vem. Mažem pa s kremo Nustela za suho kožo ca dva dni, pa se mi zdi, da je malo bolje. LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 8:44:42   
kristinaj
kako je pa prišel 3m v stik s kravjim mlekom??!!!

jaz sem naši lička mazala kar z navadno niveo... če je bilo pa kej več pa kar s kremo za rito... uporabljam pa pasto di fissan, ki je preizkušena že na naših ritah....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 9:37:45   
rose
če sumiš na alergijo na KM, probaj z dieto. pri moji za suho kožo pomaga samo hladilno mazilo s 10% olivnim oljem. jo pa namažem zjutraj in zvečer, ko greve ven pa z bepantenom.
pa če je alergija, se bodo pikice preselile tudi na trebušček.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 12:04:07   
Anonimen
Ja, pikice so se naselile proti vratu. Ko sem šla pa včeraj ven na zrak, sem ga namazala (kar ga itak maže 3 - 4 krat na dan), mu je pa vse zginilo, ko sem pa prišla not, se je pa spet pojavilo. Sploh mi ni jasno, kaj  bi bilo?user posted image  Aptamil je narejen iz kravjega mleka, mar ne? Malo sem mislila iti na sojino, pa mi sploh ne gre v glavo, da je rdečica in pikice zginile, ko sem šla ven z njim. LP

(odgovor članu rose)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 12:19:47   
rose
Ja, aptamil je na osnovi kravjega mleka. Za alergike pa se uporablja alernova ali pregomin. Pa je potem dobro, da gresta na testiranje, da ga dobita na recept.
Kaj pa če mu je vroče?? Tudi od tega lahko dobi pikice po telesu. Pa tudi suho kožo. Probaj ga malo manj oblečt, pa boš vidla reakcijo.
Držim pesti, da ni alergija!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 12:44:21   
Tinča1
decemberka, jaz imam čisto isti problem. Tudi sama sem sprobala že vse možno, pa pikice nastanejo ko sva noter, ko pa greva ven, pa izginejo. Jaz po tihem sumim hišni prah. Ko sem pa pediatrinji to pokazala, je rekla, da se koža čisti. Čeprav jaz ne verjamemm ker se nama je preselilo že na rokice in zg. del trebuščka. Oblačim ga pa jaz malo manj. Pikice sicer zbledijo, vendar če ga pobožam po koži jih čutim. Tako, da se tudi jaz priporočam za kak nasvet.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pikice in suha koža na obrazu
10.3.2008 13:24:22   
Anonimen
Ja, pri prvem posvetu so mi rekli, naj čistim s fiziološko, pa ni nič bolje, da se koža čisti. Ampak zanimivo je, da sem tudi v stanovanju že opazila, da mu včasih koža kar cveti, včasih pa od daleč skoraj lepo zgleda. Bom še s tem probala, da ga manj oblečem, čeprav ni veliko (dve bombažni majčki in plis hlačke).

(odgovor članu Tinča1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?