|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piknik v Mostecu 2008
26.5.2008 17:44:48   
@ndri
Ojla ,

v soboto 31.5. bo v Mostecu piknik nedonošenčkov. Vabilo smo že prejeli, a ker bo to naša prva udeležba me zanima, če mi lahko kdo pove kako poteka ta dan.

Thanks. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Piknik v Mostecu 2008
26.5.2008 18:46:44   
sani1
Pozdravljena!

Jaz imam pa vprašanje od koga si dobila vabilo?
Tudi za nas je letos prvič pa ti žal ne morem povedati kako to poteka...   Lep dan!


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Piknik v Mostecu 2008
26.5.2008 20:27:15   
anajmad
Prične se okrog 11h. Letos bo ansambel Kingston. Potekajo družabne igre in ostale stvari kar spada zraven. V glavnem,zelo fletno je. Mi smo bili lani prvič,ker predlani je bila Ula še premajhna. Tudi mi komaj čakamo,da vidimo bivše soborce.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Piknik v Mostecu 2008
27.5.2008 16:57:20   
* Mateja *
Mi tudi nameravamo pridet, sam v teh letih nam še nikoli ni uspelo. tako da pustimo se presenetit. kakšno bo pa vreme za vikend?

O klinac, razgovor za delo imam, ma nikoli nam ne gre skupaj!!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Piknik v Mostecu 2008
27.5.2008 16:59:21   
* Mateja *
Damjana, kaj vi peljete tudi kosmatinca s sabo?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Piknik v Mostecu 2008
27.5.2008 22:12:14   
anajmad
Ja seveda,zakaj pa ne? Sej bo čist zmešana,ko bo vidla tok otrok(jih ima strašno rada z našo Ulo na čeu).Upam,da se srečamo. Imamo živo rumen voziček in seveda naša maskota -Pikica.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 12:37:44   
@ndri
Sani1 vabilo smo dobilu skupaj s položnico za članarino. Dobili pa smo jo še le po tem ko sem klicala v ambulanto sestro Eriko. Sicer pa pravijo da kar prideš, ni nobenih ovir, da kdo ne bi smel prit.
No zdaj že vem tudi to da se konča okoli 15. ure. Mi pridemo in upamo da bo vreme zdržalo.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 13:58:45   
* Mateja *
MI smo pa bolani!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdej ima pa še eno uho vneto in menda ne smemo niti ven. Sam ga ne morem zadražati v hiši, sam na piknik pa vseeno ne pridemo.
Uživajte in jutri poročajte kako ste se imeli!! Držimo pesti, da boste meli lepo vreme!

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 20:12:14   
emaa
A se res tako zgodaj konča, ker mi bi pa šele takrat prišli, ker gresta prej spat. Če je tako, bomo pa mal pobrkal, pa prej šli. 

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 20:47:08   
@ndri
Tko pravi znanka ki ima sedaj že drugega nedonošenčka. Mi bomo probali situacijo rešiti tako da bo malček spal kar v avtu na poti do Mosteca. Sicer bi lahko prišli tudi nekje ob 15 glih za konec fešte. No upam, da se nam bo izšlo.
Zdaj pa mali pridno spi in nabira moči za jutri.user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 21:08:36   
emaa
Anajmad bi vedela, lani je David doma spal, ko je blo srečanje (ravno tisti dan je ful dolgo spal), ma letos pa hočem do tja pridet. 

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Piknik v Mostecu 2008
30.5.2008 23:19:18   
Janeja
Mi tudi pridemo! user posted image
Komaj čakam, da vidim Leine bivše cimre, pa seveda ostale malčke in njihove mamice. Punce, kaj pa kakšen razpoznavni znak za tiste, ki se še ne poznamo?
Mi bomo šli kar za ob 11h, ker sem že prejšnja leta slišala, da se največ dogaja prvih par uric. Pa itak je Lea že velika punca in bo zelo vesela, če je ne bomo silili spat user posted image .

Anajmad, vi tudi pridete ob 11h, a ne? Se mal pokličemo če bo gužva, da se slučajno ne zgrešimo. OK?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Piknik v Mostecu 2008
31.5.2008 6:55:07   
anajmad
O.K.user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Piknik v Mostecu 2008
31.5.2008 8:27:28   
emaa
Mi smo dvojni, pa zdaj v četrtek sem bila na Tedniku zaradi vrtcev, druagče pa imamo modro marelo winnie the pooh

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Piknik v Mostecu 2008
31.5.2008 23:12:22   
* Mateja *
In kako je bilo?
Nobena nič ne poroča, al se imaste tok fajn, da ste še vedno v MOstecu?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Piknik v Mostecu 2008
31.5.2008 23:58:49   
emaa
Bilo je v redu, sam smo mel pestro, srečala anajmad, pa gt in mogant in vse tri fante, pa andrejo07, siskomisko. Kingstoni so bli fajn, sam je pa to idealno tam za nekje dve leti in več. Za Luko je bilo danes zgleda mal preveč razbrujenaja, mi je bo 10 celo posteljo pobruhal, pa sem uspela njega dvakrat preobleč (je na kavču dokončal, kar je začel v postelji), njegovo posteljo, po tleh pomit, ne da bi se David zbudil. Zdaj pa grem spat, kaj več povem jutri (sam tolk naša dva sta bila anvdušena nad vojačkim psom, bi ga domov vzela, poniji so pa za na daleč za gledat)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Piknik v Mostecu 2008
1.6.2008 8:03:07   
anajmad
Mi smo bili na brzaka. Kot je že emamair poročala,sva se spoznale. Naša Ula je bila tečna 300/h in jo je mož odpeljal bolj v gozd ,da bi zaspala- pa ni. Srečala sem janejo in enih par bivših cimr,pa seveda sestre in dohtarce. Šli smo zelo hitro(bili smo slabo uro),ker smo potem šli na fešto od svaka. Po poti so me še klicale bivše cimre,kje smo. Drugo leto gremo(brez tečnega dedca) in upam da bo Ula bolj pri volji,ker to je bilo zanjo too much.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Piknik v Mostecu 2008
1.6.2008 13:32:17   
Janeja
Bilo je fajn, vreme idealno, gužva nenormalna, Kingstoni super, samo naše pojme muzika malo preveč naglas!
Čeprav je Lea že par dni govorila samo o tem, kako gre na zabavo plesat, je dobesedno "zmrznila", ko je prišla v tisto galamo. user posted image
Srečali smo se z veliko bivšimi cimri in prijatelji user posted image , ugotovili, da so vsi od Lee vsaj za glavo večji user posted image , da o teži sploh ne govorim... Govorili smo tudi z Leino zdravnico, ki je ugotovila, da se ni nič spremenila in da bi jo takoj kjerkoli spoznala, pa strokovno ugotovila, da je še vedno neješča, brez da smo ji to omenili. user posted image
Smo pa tudi zdržali tam nekje do 14h, potem sta imela mala dva pa vsega dovolj. Najbolj sta seveda uživala na vlakcu in na motorju, evo dokazi:

user posted image

user posted image



(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Piknik v Mostecu 2008
1.6.2008 22:55:31   
@ndri
Ojla,
mi bili prvič in se imeli luštno tiste dve dobri uri ko smo bili tam. Žal smo imeli popoldne še eno drugo fešto tako da smo se za naslednje leto že odločili, da bo ta dan namenjen le pikniku.
Motor je tudi naša očaral, pa konji in seveda srečelov. Žal nam je le ker nismo srečali tudi Nestlovega zravnikauser posted image . No itak bi se le še en več čudil kako ogromen je postal v enem letu.user posted image

Zdaj se bo treba pa mal odpočit, smo bili danes še na morju in nas je vročina čist zmatrala (pa ne da se pritožujem).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Piknik v Mostecu 2008
2.6.2008 11:19:25   
Noseckica
Jaz pa sem vesela, da smo si z Davano, njenim user posted image  inuser posted image  naredili en fajn izlet v Ljubljano, pa da sem v Mostecu spoznala najci in njeno Vesno.

Še boljše kot na pikniku user posted image , je bilo v živalskem vrtu user posted image .  

(odgovor članu @ndri)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Piknik v Mostecu 2008
2.6.2008 14:33:13   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

Jaz pa sem vesela, da smo si z Davano, njenim user posted image  inuser posted image  naredili en fajn izlet v Ljubljano, pa da sem v Mostecu spoznala najci in njeno Vesno.


Se absolutno strinjam s tabo, Nosečkica, čeprav mi vojaki še kr ne gredo iz glave user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica
Še boljše kot na pikniku , je bilo v živalskem vrtu .  


hmmm, škoda, da je moj malček začel tam 'štrajkat' in smo se morali kar hitro odpeljati proti domu.

Ampak - dan je bil lep.

user posted image



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Piknik v Mostecu 2008
2.6.2008 15:16:34   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Davana
čeprav mi vojaki še kr ne gredo iz glave user posted image user posted image


Vojska - mali borci, pa saj nekako gre skupaj. user posted image

Hja, meni tudi tisto ni ravno pasalo tja. user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 16:23:26   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Davana
čeprav mi vojaki še kr ne gredo iz glave user posted image user posted image


Vojska - mali borci, pa saj nekako gre skupaj. user posted image

Hja, meni tudi tisto ni ravno pasalo tja. user posted image


Počakajta še kakšno leto, da bodo vajini user posted image večji, pa vaju bom potem vprašala, kaj na pikniku v Mostecu jim je bilo najbolj zanimivo... user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 17:51:43   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja
Počakajta še kakšno leto, da bodo vajini user posted image večji, pa vaju bom potem vprašala, kaj na pikniku v Mostecu jim je bilo najbolj zanimivo... user posted image


Saj to vse razumem, ampak vseeno mislim, da že v osnovi ne paše tja. So me res tiste puške tam prav konkretno zmotile.
Moje mnenje pač.


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Piknik v Mostecu 2008
3.6.2008 19:04:24   
anajmad
Piknik je bil dobrodelne narave. Na žalost od vseh glasbenikov so se javili samo Kingstoni oz.so jih zakupli in vojska. Še dobr ,da so pršli. Mal bi se jst vprašala,zakaj ni bilo ostalih,ko gre za dobrodelne namene???????Vojska pa pač ni bilo mišljeno nič slabega.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?