|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pitje
3.6.2011 17:38:10   
Roberta69
Koliko in kaj svojim dojencem dajete za piti, če začenjajo z GH. A dojko jim še vedno ponudite po vsakem obroku? Jaz sem že čisto pozabila, kako to gre user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pitje
3.6.2011 17:44:31   
Doll
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

A dojko jim še vedno ponudite po vsakem obroku?

Da

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pitje
3.6.2011 18:20:56   
Katy78
Saj je čisto simpl. user posted image  Od začetka, ko poje bolj malo, ponudiš še mleko, ko pa poje toliko GH, da je dovolj za cel obrok, pa mleka ne rabi več. Pri nas je šlo to popolnoma brez problema.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pitje
3.6.2011 23:38:43   
mujer
Vedno ponudim nekaj za pit (čaj, vodo, sok). Dojenje pa pred spanjem. Sprva naša ni hotela pri obroku nič pit, ker se je potem še dojila, ko pa je toliko pojedla da se z dojenjem ni več odžejala je začela pit. Spije čisto različno, največ ene 100ml na obrok.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pitje
4.6.2011 22:00:14   
honey
Naš 5-mesečnik je tudi začel veliko piti. Po vsakem obroku GH mu dam še čaja in ga spije od 50-100 ml. Mleko pa dobi zjutraj in zvečer, čez dan nič več, je samo na GH.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mujer)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pitje
8.6.2011 10:31:00   
koala
Moj je zahteval po vsakem obroku še dojko, je pa res da je tam do devetega meseca pojedel GH za vzorec, glih toliko da je poizkušal nove okuse in strukture. Za pit pa sem mu ponujala od 3 meseca dalje, kljub temu da je bil dojen po želji je zahteval še dodatno tekočino. Pil je vodo in nesladkani čaj.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?