|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 16:56:50   
Nia30
Spodaj sem gledala plače ekonomistov in ugotovila, da jaz zaslužim še manj kot najslabše plačan ekonomist user posted image

Univ.dipl.prav., 5 let delovne dobe, zaposlena na občini160.000 neto user posted image

Kaj pa drugi javni uslužbenci???

Lp
Nia
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 17:09:01   
total
To maš pa res malouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 17:32:25   
bena
Se strinjam s tabo. Tudi sama sem univ. dipl. prav. s pravosodnim izpitom in skoraj 7 leti delovne dobe. Zaposlena pa sem na sodišču kot strokovna sodelavka in imam 205.000,00 SIT neto plače. Res žalostno, če pomisliš, da imajo ponekod administratorke takšno plačo.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 17:44:58   
snorlax
Mi poveš, kje imajo administratorke tako plačo, da grem takoj tja delat?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 17:48:20   
bena
Z administratorko nisem mislila toliko delovnega mesta kot izobrazbo, torej dokončano srednjo administrativno šolo, pa so po vezah prigurale do lepe plače.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 17:51:55   
snorlax
No, jaz sem administratorka s srednjo ekonomsko šolo, pa imam skoraj pol manjšo plačo, kot si napisala.

Res je pa, da nimam vez....user posted image

Kljub temu ne vem, kako bi lahko imela 200.000,00 plače. Kolikor vem, je najvišji koeficient 2,75.


< Sporočilo je popravil snorlax -- 13.6.2006 17:52:47 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 19:35:38   
freha
Joj, a mi lahko pojasniš kaj misliš pod neto plačo? A to je brez malce in prevoza in vseh drugih dodatkov (kot npr. za rast cen življ.potr.) - torej bi to naj bila samo plača, ki jo vidiš zraven na tistem izpisku?

Tud jaz mam sedmo stopnjo in delam na zavodu pa ne vem kako naj se primerjam.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plača javnih uslužbencev
13.6.2006 23:03:51   
Anonimen
Neto plača - ne gre za to, kaj kdo  s tem izrazom milsi, ampak kaj to je - to je plača - torej to niso dodatki.
Na živce mi gre folk, ki sprašuje, koliko zaslužim, potem pa vpraša, a je to s prevozom ali brez - prevoza ne zaslužim - ga porabim za pot, pa še kak tolar več.
Socer pa nima veze, ali si javni uslužbenec ali ne. Delam v gospodarstvu in imam za VII stopnjo izobrazbe zanič plačo.

(odgovor članu freha)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plača javnih uslužbencev
14.6.2006 7:24:54   
kimba
Jaz sem upravni tehnik, 5 let delovnih izkušen, javna uprava, 140.000 SIT neto, delam kot dokumentalist v glavni pisarni.


< Sporočilo je popravil kimba -- 14.6.2006 7:25:39 >


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plača javnih uslužbencev
15.6.2006 9:07:10   
k1
saj samo po stopnji izobrazbe ne moreš ravno gledat.  važno je tudi delovno mesto in naziv ki ga opravljaš. je pa res, da so plače ful različne kar pa se mi ne zdi prav.

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plača javnih uslužbencev
15.6.2006 9:18:15   
Anonimen
Delam v javnem sektorju, kar je širši izraz za javno upravo. Ima VII stopnjo izobrazbe in sem svetovalec. Imam samo 150.000 neto plače. user posted image user posted image user posted image  

Mal me pomiri to ker vem, da bo sigurno do datuma nakazana. Drgač pa bul shit user posted image

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plača javnih uslužbencev
30.6.2006 11:52:26   
Anonimen
Tudi jaz delam v državni upravi. Imam magisterij in dobim 220.000 SIT plače, imam pa 5 let delovne dobe. Pa še to šele zdaj ko sem napredovala, ker prej sem bila tudi jaz na mestu svetovalca s 150.000 SIT

Pa naj mi sam še kdo reče kok fajn zaslužimo v državni upravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plača javnih uslužbencev
30.6.2006 12:35:06   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Mi poveš, kje imajo administratorke tako plačo, da grem takoj tja delat?user posted image


tudi jaz! jaz sem imela BRUTO 114 jurjev (komplet z malico), dokler sem delala - V. stopnja, 7 let delovne dobe - tajnica (upravni tehnik). user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 30.6.2006 12:36:46 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plača javnih uslužbencev
6.7.2006 13:42:22   
gajja
Nia30, jaz bi za 160 tisoč plače in normalen urnik takoj zamenjala.
Je pa tako, da v gospodarstvu res zaslužim 200 tisoč neto, zato pa nimam prostega časa, da o stresnem del. mestu niti ne razlagam.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plača javnih uslužbencev
19.7.2006 14:05:23   
ritka
IZVIRNO SPOROČILO: bena

Z administratorko nisem mislila toliko delovnega mesta kot izobrazbo, torej dokončano srednjo administrativno šolo, pa so po vezah prigurale do lepe plače.


No, s tem se ravno ne strinjam!!!
Sem Upravni tehnik, leto delovnih izkušenj (v tem poklicu), prigurala do službe po vezah pa imam cca. 120.000 SIT neto plače (v Mariboru)!
Danes ti veze ne zagotavljajo več dobre plače, niti nisi 100 % zasiguran da boš službo obdržal!

lp

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plača javnih uslužbencev
19.7.2006 14:10:31   
Anonimen
Poslovna sekretarka, VI. stopnja v državni upravi - 154.000 sit z malico in vožnjo v LJ.

Za zjokat:((

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plača javnih uslužbencev
30.7.2006 23:13:03   
Anonimen
kolegica dela v privat računovodski firmi. Ko ni dela v glavnem gleda filme na internetu, igra igrice ali pa z mano čveka po telefonu. Ima srednjo šolo oz. ji manjkajo 3 izpiti da bi imela višjo. A tega je že par let, nič ne kaže da jih bo opravila.

Pa mi je že lani pokazala plačilno listo s 250,000,00 SIT neto.

Pravi, da ji je šla plača še gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plača javnih uslužbencev
30.7.2006 23:18:05   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

kolegica dela v privat računovodski firmi. Ko ni dela v glavnem gleda filme na internetu, igra igrice ali pa z mano čveka po telefonu. Ima srednjo šolo oz. ji manjkajo 3 izpiti da bi imela višjo. A tega je že par let, nič ne kaže da jih bo opravila.

Pa mi je že lani pokazala plačilno listo s 250,000,00 SIT neto.

Pravi, da ji je šla plača še gor.


uf! jest pa sem mela bruto 114 jurjev. (ampak sem bla privat)  pa kje hudirja jemljete take službe?

JAZ NUJNO IŠČEM!!!!!!!!!!!!!!!!!


< Sporočilo je popravil KIRA -- 30.7.2006 23:19:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plača javnih uslužbencev
2.8.2006 13:52:20   
MH0
Vedno znova sem presenečen kako ljudem sploh uspe pregurati s tem denarjem. user posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plača javnih uslužbencev
3.8.2006 11:18:02   
Anonimen
Ni važno, koliko dobiš, važno je, da pametno porabiš in ceniš tisto kar imaš!!!

(odgovor članu MH0)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plača javnih uslužbencev
6.8.2006 12:53:39   
pancek
univ dipl. prav., še ne 2 leti del. izkušenj, državna uprava - 150.000 neto. Slabo? no ja, ampak so mi pripravništvo podaljšali za čas porodniške, kar v gospodarstvu ni nujno (kot jaz vemuser posted image ), v  nosečnosti mi ni nihče težil, če mi je bilo slabo in sem se za pol ure šla na sprehod. Zaenkrat sem zadovoljna in ne mislim  pustit državne uprave dokler ne spravim tamale v šolo! Bomo že pol gledali na denar...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plača javnih uslužbencev
6.8.2006 22:31:43   
tajtaja
Moja neto plača je okrog 210.000, V. stopnja ekonomski tehnik, delam na banki, deljen delovni čas, kar je največja bedarija tega sveta. Zjutraj začnem pol devetih, delam do pol enih, potem se dve uri prosta(grem jest, potem bluzim brez veze sem in tja inčakam ko bo ura pol treh, ko grem nazaj v službo_že utrujena od čakanja) in potem od pol treh do šestih, če se zavleče ali je gužba tudi do pol sedmih.
A je to vredno tega denarja?
Zato sem se že zdaj odločila, da izkoristim možnost štiriurnega del. časa do šestega leta otrokove starosti.
To sem koristila tudi po prejšnji porodniški in to je še življensko, čeprav je plača za pol manjša.

(odgovor članu pancek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plača javnih uslužbencev
7.8.2006 23:41:00   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: pancek

univ dipl. prav., še ne 2 leti del. izkušenj, državna uprava - 150.000 neto. Slabo? no ja, ampak so mi pripravništvo podaljšali za čas porodniške, kar v gospodarstvu ni nujno (kot jaz vemuser posted image ), v  nosečnosti mi ni nihče težil, če mi je bilo slabo in sem se za pol ure šla na sprehod. Zaenkrat sem zadovoljna in ne mislim  pustit državne uprave dokler ne spravim tamale v šolo! Bomo že pol gledali na denar...


se podpišem, sicer imam zdaj že 4 leta delovnih izkušenj in mal višjo plačo. Imam pa tudi že dve porodniški za sabo. V prvo sem zanosila med pripravništvom in so me vzeli za NČ, za mojega sodelavca (sva istočasno začela pripravništvo) so takrat nekaj komplicirali pa je ravno tako dobil NČ, me zanima kako bi se to izteklo drugje, ...

Za drugo nosečnost so mi čestitali in zdaj grem nazaj na šest ur. Vem pa, da bolniške niso problem in da grem lahko ob normalnem času domov (trkam na les, da bo tako ostalo). Tako, da bom zaenkrat ostala tukaj.





< Sporočilo je popravil Olivija -- 7.8.2006 23:48:34 >

(odgovor članu pancek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plača javnih uslužbencev
8.8.2006 8:18:09   
mikand
Zaposlena sem v gospodarstvu, s V. stopnjo izobrazbe. Delovni čas od 7.00 do 15.00, vikendi prosti. Plača c.ca. 200.000,00 neto. Glede na strese in datumske roke, si včasih zaželim plačo za 100.000,00 v javnem sektorju.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plača javnih uslužbencev
18.8.2006 23:37:00   
lencica
Neto plača z 6 let delovne dobe 135.000 brez potnih in malice. Delo policistke. Delam petke in svetke, čez dan pa tudi ponoči, na mrazu, vročini, dežu, snegu, toči... Delovnik 12 ur če je sreča in ni treba podaljšati. Kdo bo hodil po otroka v vrtec. Šef??? Fant ima delo na tri izmene. Dela po 8 ur, če je sreča in ni terba podaljšati. S prevozom vred pa ga ni 10 ur. Fino ne. Samo, saj me nihče ni silil v to službo pa vsilil otoka. Vse sem sama hotela. Tako pač je. Garamo za državo, katera nam da zmeraj manj in od nas zahteva zmeraj več. Le to je vredu, da je vsaj vsak mesec plača.

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu mikand)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?