|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plastični zamaški za Metoda
4.5.2007 14:43:08   
KBM
Dobrodelna akcija članov gasilskega foruma za pomoč devetletnemu Metodu Premku, ki je v tragični nesreči izgubil očeta





user posted image
Organizator dobrodelne akcije je Andrej Pregl iz Prostovoljnega gasilskega društva Rače; doslej so zbrali že 700 kilogramov plastičnih zamaškov.

Pomoč človeku, ki je v stiski, je vselej dobrodošla in prav takšna pobuda je v začetku leta padla na plodna tla. Andrej Pregl iz Prostovoljnega gasilskega društva Rače, ki je redni član foruma na spletni strani http://www.gasilci.org, je namreč predlagal številnim članom, ki ga obiskujejo, pomoč devetletnemu Metodu Premku iz Vodic pri Ljubljani, ki je v tragični nesreči izgubil očeta, sicer gasilca ljubljanske poklicne brigade in gorskega reševalca. "Na gasilskem forumu, v katerem je okoli 2500 članov iz vse Slovenije, ne teče beseda zgolj o gasilstvu, ampak pripravljamo tudi dobrodelne akcije. Pred dvema letoma smo denimo zbirali denar za Ptujčana Valentina Šmida za nakup dihalnega aparata," je pojasnil Pregl in poudaril, da bodo s tovrstno dobrodelno akcijo, ki so jo pričeli 1. februarja letos, ubili dve muhi na en mah. Z zbiranjem plastičnih zamaškov, ki jih bo odkupilo koroško podjetje MPI Reciklaža po ceni 300 evrov za tono, si želijo, da bi pri številnih ljudeh dosegli, da jih ne bi odvrgli v naravo, ampak jih raje dali v dobrodelne namene.

Akcijo, ki bo potekala do 31. oktobra, so si zamislili tako, da bi vsak član foruma v svojem kraju v gostinskih lokalih izobesil obvestilo in poskrbel, da delavno osebje in drugi zbirajo zamaške. Zbirajo pa se vsi plastični zamaški, ki imajo vtisnjen znak reciklaže. "V širši mariborski okolici jih je mogoče oddati na štirih lokacijah prostovoljnih gasilskih društev, in sicer na Koroški cesti, na Dupleški cesti v Brezju, v Račah in pri ptujskih gasilcih. Skupno zbirno mesto, na katero se dovažajo zamaški iz vse Slovenije, je pri mariborskih poklicnih gasilcih, kjer nam je priskočil na pomoč tamkajšnji gasilec Oskar Neuvirt, ki nam ureja prevoze na Koroško. Doslej smo tja odpeljali že 700 kilogramov zamaškov," je razložil Pregl in sklenil, da ga je mogoče za dodatne informacije tudi poklicati po telefonu 031 703 294.

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plastični zamaški za Metoda
4.5.2007 15:30:25   
Blacky30
user posted image user posted image user posted image Pohvale vredno!user posted image user posted image user posted image  Jih bom kar začela zbirat!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plastični zamaški za Metoda
4.5.2007 18:01:28   
Ciciban cicido
o super, jih bom tud jaz začela zbirat. sm kam jih treba pa poslat pa do kdaj.

No najbrž je gor več napisan.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plastični zamaški za Metoda
7.5.2007 21:18:41   
Anonimen
Pri nas v vrtcu pa zbirajo te zamaške za enega otroka, ki je na vozičku in potrebuje novega.

(odgovor članu Ciciban cicido)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plastični zamaški za Metoda
9.5.2007 21:23:08   
Katrin
Tudi jaz jih že kar nekaj časa zbiram za neko drugo deklico user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plastični zamaški za Metoda
11.5.2007 13:54:33   
honey
Tiste, ki ste iz Lj. in okolice, kam pa jih vozite na odkup oz. karkoli že? Ker mi imamo tudi ogromno teh stvari doma, ker večinoma pijemo vodo iz plastenk in če komu pridejo prav, hvala bogu, takoj jih začnem zbirat. Lep prosim za informacije kaj in kako!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plastični zamaški za Metoda
23.5.2007 15:37:01   
žlička
jaz jih tudi zbiram za metoda in za ljubljano se lahko dogovorimo in jih prevzamem jaz in jih dostavim naprej. Javite se mi!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plastični zamaški za Metoda
25.5.2007 11:22:01   
honey
Žlička, daj res, se bi zmenile kaj in kako. Ker pri nas doma imamo res ogromno tega in hvala bogu, če lahko s tem komu pomagam. Lahko mi pišeš na z.s., lahko pa mi kar javno poveš, kje bi ti bilo najbolje, da se dogovorimo za predajo.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plastični zamaški za Metoda
29.5.2007 11:29:32   
žlička
sem ti pisala na ZS, ce je se katera pripravljena zbirati naj se mi javi, da se dogovorimo naprej. Ali ce pozna kaksno gostilno, bife, kjer bi to zbirali....

Zbira se do 30.10.2007!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?