|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 16:55:19   
medicinka25
Ker bom postala mamica me zanimajo izkušnje mamic katere pleničke,kozmetiko za nego novorojenčka,dudice , flaškice priporočate,ter uporabljate. Vemo da so cene in kvaliteta različne.Kje kupujete,Hofer,Miler,Dm,BC,Pikapolonica??
Hvala za nasvete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 17:24:24   
2sneg13
Iz lekarne hladilno mazilo, vata, fiziološka. Flaške iz mullerja (cena manjša kot baby center), dudke isto,pleničke tudi. Več pa rabila nisem, ker dobiš v paketu iz porodnišnice en kup testerjev. Aja,edino še tekoče milo, pa trdo milo, oljček in to je to. Vse ostalo je šlo vse čez rok.user posted image To je moja izkušnja zdaj drugič.

(odgovor članu medicinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 17:54:56   
Paštetka
Kremo za ritko, trdo milo - Mustela.
Otroške palčke za ušesa.
Vatirane krpice za umivanje rite.
Pampers pleničke.
Fiziološka, alkohol za prvi teden za popek.
Dud nisem kupovala v naprej.
Kupila sem si edino lanolin za bradavice.

Vse iz Mullerja, ker je kvaliteta najboljša.

Nobenega olja, nobenega mleka ali krem nisemu porabljala.prevč kemikalije se mi zdi za tako drobčkano telo. Koža mora dihati, dozoreti in se privaditi okolju.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 18:05:39   
LuLu
Dude... nisem imela niti kupovala.
Kozmetika, olja, kreme, mleka... nepotrebno. Edino olivno olje za temence, če bo treba.
Fiziološka... mislim, da je do 6 meseca otrokove starosti na recept zastonj, drugače, pa jo doma narediš
Flaško sem imela Aventovo, ampak le za čaj
Če boš dojila, en nasvet: imej kaj za zbijanje tvoje vročine in kako (magari pri kaki kolegici) pumpico za črpanje mleka. Meni je to v trenutku bilo oboje potrebno.
Meni je prav prišlo: veliko bombažnih plenic
BC, Pikapolonica, Aladin,... specializirane trgovine so vedno imele vse dražje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 19:04:12   
Anonimen
PLENIČKE- mamia super kvaliteta primerljiva z pampers ampak za samo 6 evrou
KREMICE- men je nivea najbolša ( tista za ponoči) ker je res mastna in se ne vpije čez noč, vse ostale se, no ja tiste k sm jih jst probala ;) aja pa Ribodermin za telo, je naravna pa še zlo lepo diši
DUDE- iz kavčuka
FLAŠKE- nastavk iz kavčuka men osebnoje NUK zakon ker se mora res potruditi da teče,
ROBČKI- nivea niso lepljivi pa nimajo 5 kil mila v seb pa lepo dišijo a ne preveč
sicer pa vsak ma svoje želje
lepo nakupuj

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 19:07:38   
Anonimen
ja res je kar se tiče trgovin in ostalih stvari oljčko itd, za temence lahko pa tkole rečem, če boš lepo umila laske pa malo pomasirala lasišče, po občutku a ne, jih ne bo. moj jih je imel pa sem mu dvakrat pomasirala umes med kopanjem in jih ni imel več

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
10.4.2012 20:00:06   
MioBambino
Pleničke hvalijo DM in Muller, jaz pa imam dobre izkušnje z pleničkami Bambo.
Kozmetike boš na začetku rabila zelo malo- kremico za ritko(meni je všeč Bebival in Domacel) in kakšno mleko/olje za otroka, s katerim ga boš umila- jaz ne uporabljam mila - všeč mi je kozmetika Bubchen(Milk in Calendula Pflege Ol). Te kozmetične proizvode uporabljaj čimmanj.

Tetra plenice se splača kupiti v Tosamini industrijski prodajalni v Viru pri Domžalah- so bistveno cenejše(sploh, če imajo akcijo- preveri).

Stekleničko boš rabila le, če dojenje ne bo šlo, zato jaz ne bi kupovala v naprej, ker ni potrebe- če se izkaže, da jo boš rabila, pa priporočam stekleno varianto, ki se mi zdi bistveno bolj higienska, kot plastična, razen, če boš flaške redno menjavala in kupovala nove, kar pa ni majhen strošek.

Če že želiš, da bo imel tvoj otrok tolažilno dudo, izberi pravo velikost(po mesecih) in naj bo oblikovana tako, da ne moti izraščanja zob.

Je pa res, da pri dojenem otroku lahko duda in steklenička v povezavi z dojko povzročita sesalno zmedo in bo morda pri dojenju potrebnega več truda, zato jaz nad stekleničko in dudo(razen v izjemnih primerih) nisem navdušena.

Srečno!

(odgovor članu medicinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
11.4.2012 10:10:16   
kajajaka
za dojenčka sem kupila in še vedno uporabljam:

- Kremo za ritko - lekarniško hladilno mazilo
- milo - Mustela gel (uporabim le 1x tedensko, sicer le voda) 
- Vatirane krpice za umivanje rite z vodo - Muller (vlažilne robčke imam le za takrat, ko gremo kam od doma)
- Pampers ali muller pleničke
- Fiziološka in alkohol za prvi teden za popek
- sterilne zložence za čiščenje popka prvi teden (lekarna)
- Dudo sem kupila silikonsko in lateksovo (Mullerjevo), ker nisem vedal katera ji bo bolj všeč.
- nastavek za dojenje (sem imela eno bradavico vdrto in sem lahko dojila le z nastavkom)
- steklene stekleničke (za mleko in za čaj/vodo) - so mi veliko bolj higijenične kot plastične

mleko sem kupila na poti iz porodnišnice, ko sem že vedela, da svojega nimam dovolj in bom morala dodajati, vnaprej ga nisem hotela kupovati.

zase:
- vložke vir80 in ene Tena velike vložke (ker sem prve dni močno krvavela) - tisti v porodnišnici niso vredni nič user posted image
- Mullerjeve blazinice za dojenje in za bradavice bepanthen.


< Sporočilo je popravil kajajaka -- 11.4.2012 10:12:37 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
11.4.2012 11:08:48   
Nusika35
Jaz večinoma stvari kupujem kar v Mullerju, nekaj pa tudi v ta večjih nakupovalnih trgovinah. Zagotovo pa me ne boste videli v DM, ker so se mi zamerili s tem, ker so s polic drogerij umaknili kar nekaj slovenskih izdelkov in se mi zdi nepošteno da v svoji državi v trgovini ne morem kupiti slovenskega proizvoda. Pa tudi sicer se izdelki v DMu ne morejo primerjati z izdelki v Mullerju.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
11.4.2012 13:49:48   
Najin_pikec
Jaz plenice kupujem v Muellerju, ponavadi Beauty baby, če ni pa Pamperske. V lekarni sem nabavila mandljevo olje (ga namažem po kopanju), hladilno mazilo, trdo otroško milo od Mustele, fiziološko (5ml ampulce od dr. Gorkič), kasneje še mazilo proti temencem od Buds. Prav tako sem tudi v lekarni kupila stekleničko od Aventa, ampak to bolj po spletu okoliščin. Enkrat smo imeli namreč krizo z dojenjem - mali je bil ves čas priklopljen in me je čist spraznil, zato sem mislila, da rabimo AM tko da je moj dragi skupaj z AM v lekarni še flaško kupil.
Malo off topic: se mi zdi, da je fajn doma imet AM, tudi če dojiš, če slučajno pride do kakšne krize in glih nimaš kje AM kupit. Mi smo sicer praktično celo škatlo stran vrgli, ker ko odpreš moraš porabiti v treh tednih, ampak se pa zdaj v BC dobijo take mini pakunge za 1 obrok.
Za rito brisat uporabljam To.to bombažne krpice (se dobijo povsod, trenutno jih kupujem v Sparu, ker imajo akcijsko pakiranje in jih dobiš 50 gratis). Dudo sem kasneje v BC kupila (od NUK-a), ampak jo je sprejel šele ko je začel zobke dobivat. V BC kupjem tudi blazinice za dojenje (Fixies).

(odgovor članu Nusika35)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
28.5.2012 22:29:47   
maxmami
Jaz plastičnim flaškam ne zaupam. Nikoli ne veš... če ni BPA notri je pa kakšna druga spojina katera trenutno še ni na spisku prepovedanih, a je lahko še bolj zdravju škodljiva.

Sama uporabljam flaške OrganicKidz na katere gre tudi nastavek od aventa če katera rabi. Sam je cucelj ta zraven ful dobr (0-12 mesecev) in jasno tudi nič ne poliva, Z dodatno opremo, nastavkom in držalom pa ji podaljšamo življenjsko, da raste z malčkom!

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
29.5.2012 6:55:15   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: medicinka25

Ker bom postala mamica me zanimajo izkušnje mamic katere pleničke,kozmetiko za nego novorojenčka,dudice , flaškice priporočate,ter uporabljate. Vemo da so cene in kvaliteta različne.Kje kupujete,Hofer,Miler,Dm,BC,Pikapolonica??
Hvala za nasvete


Od kozmetike potrebuješ Ribodermin, kakšno trdo milo (Mustela, Weleda) oziroma kakšen blag gel od Mustele, Welede.
Negovalne zadeve ala Bubchen, Nivea itn. načeloma povzročajo izpuščaje (vsaj nam so jih) - jih pa v porodnišnici dobiš nekaj vzorčkov v takšnem paketku, tako da lahko brez problema preizkusiš.
Krema za ritko - sem kupovala kar v lekarni, tisto ki ti jo oni zmešajo, mislim da je bila od mariborskih lekarn.
Za čistit ritko in tisto umivanje vsak večer - sem imela krpice + vodo. Kopanje pač prilagajaš - mi smo se vseeno čebričkali vsak drugi dan, ker je res užival - v navadni vodi, brez kakršnihkoli šamponov.
Lahko nabaviš tudi kakšno brisačko, drugače se za otroka vsaj tja nekje do 3 meseca uporabljajo samo tera plenice (mi smo jih še dlje, so bile tiste brisačke na kapuco do morja povsem neuporabljene).
Flaške - imela sem eno na zalogi od MAM, pa še tista je bila darilo. Sva se izključno dojila do dodajanja, pa še potem je zavračal flaško, tako da je najraje srkal kar iz kozarčka. Drugače - vzameš neko flaško za novorojenčke, vsaj za prekuhano vodico - pa boš potem po otroku prilagajala, ali bo pil iz flaše ali sploh ne.
Plenice - je spet odvisno od otrokove ritke user posted image - mi smo uporabljali Pampers made in germany in pa Mullerjeve. Nekje do 6.meseca izključno Pampers, po vsem ostalim je imel izpuščaje, vmes nekaj časa Mullerjeve, potem okoli leta, leta in pol pa vijolčne Pamperske. Zopet prilagajaš otroku - ni nujno da otroku paše nekaj, kar paše 3/4 dojenčkom - se pač različno odzivajo, pa punčke in fantki malo drugače lulajo, tako da pri nas je bilo predvsem pomembno to, da so pleničke prave velikosti in nikoli na zgornji meji (ker je šlo vse preko, sploh če mu lulčka nisi prav naravnal).
Dudice nismo imeli nikoli.

(odgovor članu medicinka25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
29.5.2012 7:00:18   
Tutan
Drugače pa - nekako se ne strinjam z kupovanjem teh dud in flaš vnaprej. Pa še stelirizatorjev, itn...
Vse se da po potrebi dokupit in tu je tudi atek, da lahko v primeru, da to potrebuješ skoči do lekarne.
Tudi adaptiranega mleka ne kupovat vnaprej. Otroci se načeloma dojijo, če pa bo otrok potreboval dodatek - pa lahko spet nekdo brez problema skoči do bližne lekarne.


Pa tudi plenic si ne kupuj na zalogo - recimo da bi vzela 5, 6 paketkov pred rojstvom. 2 paketka bosta zadostovala, potem pa prilagajaj plenice otročku. Nič ti ne bo pomagalo če boš kupila 6 paketov Pampersk, pa bo imel po njih otrok vneto rito. To so stvari, ko so dandanes tako dostopne, da jih ni potrebno kupovat na zalogo.

Aja, nekaj fiziološke, alkohola oziroma razkužila pa ti ni treba kupovat - ti ga da patronažna sestra (vsaj nam ga je - lepo ga je nalila v majhno flaško, saj tega ne porabiš v potokih), edinole je fino, da si dokupiš nekaj zložencev oziroma tampončkov za čiščenje popka.

< Sporočilo je popravil Tutan -- 29.5.2012 7:01:56 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
29.5.2012 9:07:59   
cilla
Ma plenice so OK tudi iz Hoferja, Lidla, Špara, Leclerca, DM (čeprav so pred kratkim zamenjali dobavitelja in vseeno niso tako top kot so bile - vsaj za moji dve riti). Dejansko ni druge kot sprobat, če taprve, ki si jih nabavila, niso prava stvar. Meni so se recimo Pampers zdele totalno mimo in smo porabili tista dva nabavljena paketa (kako mi je bilo žal, da sem kupila dva in ne le enega za probo!!!).

Tole o fiziološki pa si imela zelo srečo Tutan. Dvomim, da še kje kaj dajo zastonj, tudi če samo fiziološko. Jo pa rabiš za čistit nosek, učke, popek, zato se mi zdi, da je to kar obvezna oprema. Najboljš je nabavit kar tisto v ampulah (npr. dr.Gorkič), da če že stoji odprta in moraš čez čas stran vreči, vržeš stran majhno količino. Pa tiste ampulce so tudi priročne za kapanje v nosek.

(Steklene flaške imajo tudi v Milerju - iste znamke kot v LJ porodnišnici - če je katera ubrisana, da ne mara plastike... Pri nas je bila kar umetnost najti prave flaške - cuclji so bili "problem". Ustalila sta se na flaškah (cucljih) Mam. Na srečo so nam Aventove in Tommee Tippee flaške posodili in smo že na posojenih ugotovili, da po njih nočeta jest.)

Če je sila za nabavit AM, pa res ni treba iskat odprte lekarne, ponavadi prej prideš do najbližjega supermarketa ali nakupovalnega centra, kjer imaš vsaj ene par trgovin, kjer lahko kupiš AM. Če bi ugotovila sredi noči, ajde, bi mojega poslala v dežurno, drugače pa kar v market/drogerijo.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
30.5.2012 8:32:55   
Inigo
Pleničke - muller (njihova znamka) ali DM (prav tako njihova znamka), pampers nam je puščal grozen plenični izpuščaj, ki se je na začetku končal s pravimi razjedami... nikoli več nič od pampers!

dude in flaška - MAM (imajo v mullerju in DM pa tudi pikapolonica)

robčki - to to krpice (DM imajo maxi pakungo), mokrih robčkov prve mesece nisem uporabljala

milo in krema za telo - Bubchen (muller ali DM)

vata in palčke - kjerkoli

krema za rito - bepanthen (zaradi vnetja rite čisto na začetku, smo potem skos uporabljali bepanthen), tudi sudocrem

fiziološka iz lekarne

zase sem kupila:
lanolin za bradavice od multi mam
blazinice za dojenje od multi mam (so take prepojene blazinice, ki šičitijo bradavce pred izsušitvijo - meni so bile zakon! in moje bradavice niso bile nikoli napokane, nikoli nisem krvavela in nič)
zaščitne blazinice - chicco, se mi zdi da so ble te še najbolj tanke, da se niso vidle čez

za vsak slučaj sem imela tudi doma adaptirano mleko v enkratnem pakiranju - ene 3 vrečke - če bi se slučajn zgodil, da bi naenkrat zmanjkal mleka... čeprav se to ne zgodi kr tko user posted image ampak zihr je zihr! user posted image


< Sporočilo je popravil Inigo -- 30.5.2012 8:40:24 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
30.5.2012 10:06:40   
phelps
lekarna: multimam mazilo z lanolinom in hladilne blazinice (super zadeva, naslednjič ne grem rodit brez tega), Bepanten

dudice, flaške, prsna črpalka, grizala: vse od TT, cuclji od stekleničk imajo zelo majhne luknjice, kar je ok (mi smo prvi mesec dodajali, potem pa smo se polno dojili)

plenice: kupujemo Hoferjeve ali DM-ove, Muellerjeve in Pamperske nam premočijo user posted image

kozmetika: na začetku smo rabili le fiziološko r. (kupujemo v Leclercu, kjer je daleč najcenejša), šampon proti temencem od Mustele (mandljevo olje ni imelo učinka) in blago milo za kopel, Sudocream nam najbolj odgovarja za rito... Previjalne podloge, palčke za ušesa, robčke za rito,  imamo večinoma hišne znamke (DM), izogibamo se odišavljenim, uporabljamo večinoma tiste, ki jih le pomočiš v vodo...

Večinoma kupujemo v DM-u, nekaj v Muellerju... BC, Pikapolonica ipd. je najdražje...

< Sporočilo je popravil phelps -- 30.5.2012 10:09:05 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
31.5.2012 10:31:15   
šrimpf
lanolin za bradavice od multimam (mi je posodila soporodnica v porodnišnici, od te zadeve se nisem ločila nadaljnje leto, nikoli nisem imela razpokanih bradavic)
bepanthen - tudi za bradavice, predvsem pa za vneto ritko
hladilno mazilo iz lekarne
flaša fiziološke, brizga in nastavek (mini spike)
vivanet zloženci - lekarna (so mehki, navadni sterilni zloženci so v bistvu gazice in je bolj grobo)
flaška alkohola - lekarna
mandljevo olje - lekarna (za temence, pa tudi v kopel smo dodali par kapljic, imel je krasno kožo), krem nisem nikoli uporabljala
palčke kr ene otroške
pleničke - pampers iz milerja, smo sprobali še vse žive cenejše, eko variante, pa smo se vedno znova vračali k pamperskam
robčke za ritko sem uporabljala na poti, drugače pa večje vatirane blazinice iz milerja, leclerca...
flaška avent iz lekarne, mleko pa za alergike, ki se dobi samo v lekarni(na srečo samo dodajanje)
tetra plenice tosama, mislim, da sem jih v dm nabavila, najbolje je it na vir pri domžalah
duda avent
milo trdo bubchen

< Sporočilo je popravil šrimpf -- 31.5.2012 10:39:22 >

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
4.6.2012 9:21:54   
mala bejba
Jst sm pri taprvi ugotovila da je čist preveč kozmetike navedene v vseh spiskih,pol pa nakupiš in nilč ne rabiš.
Mi smo prev mesece uporabljali olivno olje,enkrat na teden par kaplic v vodo in ne rabiš niti mazat dojenčka.Sam moraš biti previden ker bana drsi.
Kasneje samo trdo milo od Mustele in pa nek losijon za namazat celo telo.
Krema za rito od Mustele,če se je naredila rdečica ja Sudocreme zakon.
Za umivanje toto krpice in voda,plenice Pampers iz Avstrije.
Fiziološka raztopina,alkohol in gazice.
Za mene pa multimam lanolin+ blazinice,Chicco blazinice za pod modrček.
Ena flaška,ena duda in eno mleko v prahu,ki sem ga kasneje podarila.
Ostalo kupiš sproti,po potrebi.

_____________________________

18.12.2009 Sara

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
4.6.2012 21:22:35   
Mojarožica
Samo v info...do 1. leta starosti lahko dobite na recept fiziološko raztopino (sicer res nekaj malega, ampak je fino vsaj za očke al pa popek), Olivno olje (100 ml na mesec), sestavljene negovalne kremice z olivnim oljem.

Seveda tega noben ne napiše, če ne rečete. Lahko pa mirno in brez skrbi. Sicer bi se znal kak P bunit, ampak to ni več vaš problem.

V MB in njeni okolici, pa do 6. meseca 3600g mlečne formule na recept. Sicer ima vsaka občina svoje pogoje, v nekaterih občinah dobijo vsi otroci do 4 mesece, v nekaterih pa je treba prinest odločbo CSD o otroških dodatkih in se potem piše glede na cenzus (manj kot 55%)


(odgovor članu mala bejba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
4.6.2012 22:18:01   
cilla
Mojarožica, si prepričana, da to glede AM še drži? Ker sem ravno prejšnji teden na med.over.net brala, da je to sicer včasih bilo, že dolgo pa ne več.

(odgovor članu Mojarožica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
5.6.2012 23:11:41   
Mojarožica
1000%...Delam na otr. disp.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
8.6.2012 13:08:26   
LadyMa
A morda ve katera kakšna je razlika med dudami tomme tippee, nuk, chicco, avent....?
Na kaj moraš bit pozoren pri nakupu dude?

(odgovor članu Mojarožica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
8.6.2012 13:26:24   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: LadyMa

A morda ve katera kakšna je razlika med dudami tomme tippee, nuk, chicco, avent....?
Na kaj moraš bit pozoren pri nakupu dude?


Mislim, da je izbira znamke dude bolj stvar okusa staršev in ni nekih groznih razlik.
Glej na to, da ni prevelika. Moj je enkrat naši novorojenki kupil aventovo dudico za starost od treh mesecev dalje. Jo je imela revica čez nosek. user posted image


< Sporočilo je popravil nyna84 -- 8.6.2012 13:32:37 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LadyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
8.6.2012 13:31:32   
nyna84
Aja, še glede flašk - aventove so zanič, ker puščajo po navoju. Smo vedno povsod polivali z njimi, ne glede na to, kako smo jo zatisnili. user posted image
Drugo rundo smo imeli flaške od Tomee Tipee - zakon! user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške...
8.6.2012 16:47:04   
LadyMa
Hvala za nasvet. user posted image
Ja toliko robe je v trgovinah, da potem enostavno ne veš kaj bi vzel. user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?