|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke za novorojenčka
9.11.2005 8:41:54   
sarazan
Živjo!

Pred časom sem nekje na enem forumu brala, da obstajajo pleničke za enkratno uporabo za novorojenčka, ki so prilagojene v predelu popka.
Torej, da ima tam plenička "izrez", da ne drgne po svežem popku.

Zanima me, če so te pleničke smiselne. A je s tem popek kaj manj zavarovan, čeprav ni obdrgnjen? Ali se z navadnimi pleničkami čist normalno skoz pride?
Pa, če me spomnete, katere firme so take pleničke?

Saj mogoče sprašujem čist neumnost, pa vseeno hvala za odgovore.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke za novorojenčka
9.11.2005 8:46:35   
lex
Mislim, da so HUGGISuser posted image . Mi smo imeli kar Pampers pa so bile čist OK, edino patronažna mi je pokazala kako jih zavihat navzdol, da je popek zunaj, pa je bilo kar hitro boljše. Tako, da če ne boš našla onih so tudi čisto "navadne" Ok.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke za novorojenčka
9.11.2005 8:50:25   
kofetek2010
Fixies New Life so takšne user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke za novorojenčka
9.11.2005 14:09:27   
babylove
Kjer sem rodila, ni nihče kompliciral. Popek nezavarovan (brez kakšnih gazic, prevez itd.), lulek obrnjen navzdol in običajna plenička za enkratno uporabo čez. Edino vsak dan po kopanju je bilo treba popek razkužit. Povsem enostavno.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke za novorojenčka
9.11.2005 14:20:19   
Anonimen
Ziher imajo to Fixies, mogoče tud katere druge no, samo za te sem ziher...Vendar naj ti povem, da to nič kaj ne pomaga, ker moreš vseeno pleničko dol povihat...vsaj jaz sem jo mogla pa Nik ni bil ravno mali..50cm in 3730guser posted image

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?