|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke za v bazen
5.12.2004 19:14:42   
Metika
Ker se v torek odpravljamo v toplice (naše prve skupne počitnice :sloncek: ) in naša pediatrinja pravi, da se naša :duda: brez problema lahko kopa v bazenu, sem se odpravila na lov za pleničkami, ki so namenjene za v vodo. Pa mi jih ne uspe nikjer dobiti. Zato POMAGAJTE - kje se jih lahko kupi v Ljubljani???:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pleničke za v bazen
5.12.2004 19:17:19   
ZARA
ojla...Miller jih ima sigurno,al pa DM...

papa

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pleničke za v bazen
5.12.2004 20:18:56   
M&P
V DM jih imajo.:sloncek:

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pleničke za v bazen
5.12.2004 20:47:33   
Mimi*
Jaz sem jih kupila v DM za enkratno uporabo,se pa dobijo tudi pralne ampak z njimi nimam izkušenj.Vidla sem jih pa v Baby centru....
Lp,:sloncek:

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pleničke za v bazen
5.12.2004 22:16:50   
Mimi*
http://www.pleniceracman.com/
Racman jih ima,tukaj si jih lahko pogledaš in preveriš ceno pa kje se jih da kupiti.

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pleničke za v bazen
6.12.2004 23:14:49   
viv_
Metika,

imajo jih v DM-u, v TUŠ-evih drogerijah... res pa je, da samo midi velikost, ne mini. Ampak, tudi če je detece še majceno, lahko brez problema kupiš DM-ove baby love. Bodo sigurno prav!

Papa in veselo čofotanje :racka:

(odgovor članu Metika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?