|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.8.2006 9:01:07   
kepa*
Do sedaj sem bila nad njimi navdušena - zelo kvalitetne in poceni. V petek pa sem kupila dva zavitka in malega nič hudega sluteč previjem. Pa je imel povsod žele. No, sem mislila, da je pač počila, čeprav se ni to še nikoli zgodilo. Ga previjem drugič, čez 3h spet ista zgodba. In mi je postalo zelo čudno. Sem si šla podrobno ogledat pleničke in so vse škartne! Na notranji strani nimajo šiva! In taka sta oba paketa!V ponedeljek ju nesem nazaj! Tako sem besna. Menda se pa ja zdaj niso izpridili! No, kupila sem jih pa v Hoferju v CE.
Ima katera podobne izkušnje?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.8.2006 9:04:05   
rija
Ne, ker sem jih kupila enkrat: prvič, zadnjič in nikoli več! So tak debele, da je groza. Si predstavljaš sebe, da imaš namesto tankega always vložka tistega debelega, starega, trdega Ona?

Tak nekak mislim, da se počutijo naši user posted image  v takih plenicah.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.8.2006 14:01:29   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Ne, ker sem jih kupila enkrat: prvič, zadnjič in nikoli več! So tak debele, da je groza. Si predstavljaš sebe, da imaš namesto tankega always vložka tistega debelega, starega, trdega Ona?

Tak nekak mislim, da se počutijo naši user posted image  v takih plenicah.


se strinjam sparkijeve so iste, čene še slabše. smo probal za foro, pa nikoli več.
pampers je vseeno pampers. pa spustu še tud ni nikol. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.8.2006 14:23:31   
Andra
Meni je pa pampers živi poden. V nobenih  drugih plenicah ni bil tolikokrat moker, kot ravno v pamperskah, pa stalno je imel neke izpuščaje.

Hoferjeve so zakon!!user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.8.2006 14:27:09   
kepa*
Ne vem, men so bile tud hoferjeve svetovne! Pampers so mi pa ful brezvezne. Fajn so mi bile tudi babylove od DM, bom zdaj spet te kupila.
Pamperske pa so po mojem kao najboljše, ker jih tolk propagirajo.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 15:04:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 7:40:39   
KBM
Mi imamo že od rojstva Pampers in so ZAKON,sicer vsaka ima svoje izkušnje!!
Smo pa dobili na blagajni v Sparu eno pleničko od Sparky pleničk za reklamo in so res full debele in trdeuser posted image

Lp Mojca 

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 14:58:44   
SISI25
Nam pa odgovarjajo edino Libero, vse ostalo nam premoči user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 15:03:17   
Anonimen
men so ble hofejeve zakon! žal so ji premejhne ratale tut največje in škoda k so ukinl une k so k hlačke. no k sreč pa ne rabmo več ne enih ne drugih k je naša baba od 23.8. podnev suha. za ponoč mamo pa zdej kr lumpije k so poleg mullerjevh edine ost široke v pasu. pamperske so pa za en drek! mokri vedno čez in čez.

(odgovor članu SISI25)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 15:29:41   
muza
Tudi mi smo začeli in kar nekaj mesecev uporabljali le Pampers, dokler ni bilo vedno vse mokro. Potem smo probali hoferjeve in smo bili zelo zadovoljni, tako da jih uporabljamo še danes. Mi še nismo naleteli na " škart " paket, tako da primer, ki ga omenjaš, je morda le izjema.

In kako si uredila v Hoferju, če si morda že bila tam?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 16:32:04   
diva 4
Jaz sem pamperske uporabljala pri Ani in nismo nikoli imeli težev.Ko pa smo dobili še Davida , pa sem ga dnevno morala preoblečt celega  na dve uri.Stalno je bil moker.Ko sem probala hoferjeve pa se nam to ni nikoli še zgodilo.

(odgovor članu muza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.8.2006 21:09:48   
Pobalami
Tudi jaz sem zadovolna s Hoferjevimi. Se mi sploh ne zdijo debele.user posted image

pamperske so nam pušale, poleg tega mi ful smrdijo po kemiji.

Najbrž si res dobila slabo serijo, upam da se ne bodo pokvarile.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
29.8.2006 14:32:09   
Emm
Jst sem tudi pri svojem na začetku kupovala pamperske ampak se mi je skoraj vsako noč prebujal moker.Potem sva sprobala libero user posted image .
In sedaj uporabljamo hoferjeve,ker so tudi cenovno ugodnejše in še ne premočijo.Odkar jih uporabjamo moja štručka ni bila mokra.
user posted image user posted image user posted image user posted image  za MYLOVE.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
23.9.2006 0:08:56   
Nattka
Mi že od rojstva uporabljamo plenice pampers (kmalu bo 5 mesecev), pa še nikoli ni bilo mokro čez plenico. In tamala spi čez noč tudi po 10 ur skupaj brez prebujanja in zjutraj ni nikoli mokra. Ni mi jasno kako nekaterim pamperske premočijo, glede na to, da nam še niso nikoli.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
27.9.2006 20:55:30   
sato
Tudi jaz sem ena tistih, ki je ful zadovoljna s Hoferjevimi plenicami.user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
28.9.2006 18:55:40   
Anonimen
Nam so pampersove 2x počile in od takrat kupujemo samo še fixise. Sicer so dragi, ampak... Zato pa nismo kupovali adaptiranega mleka pa smo tam prišparali.user posted image

(odgovor članu sato)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
29.9.2006 23:35:55   
spacey
Nam so hoferce zakon, samo še te kupujemo. Taboljše so! user posted image
Škoda le, da so dali ven iz prodaje hlačne pleničke. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
3.10.2006 21:04:16   
muška
Jaz pa prisegam samo na Hoferjeve. To s želejem semi je zgodilo v 3 letih pri 2 otrokih mogoče vse skupaj 5x, ko pa silom prilike kupim pamperske , pa se mi zdi, kot da dam malemu šmirkl papir na rito, kožico ima čisto pordelo, žele pa itak gre ven pri vaski drugi

My love so in bodo zame zakon user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
4.10.2006 9:20:52   
škratek
Meni osebno so pa daleč najboljše pleničke Fixies - mehke, vpojne, skratka na otip kot iz blaga.  Res so super. Jih pa zadnje čase uporabljamo bolj za ponoči - še niti enkrat niso premočile, za podnevi, ko pa pikico včkrat preoblečemo pa Pampers - tudi tu še nismo imeli nobenih težav s tesnjenjem ali s puščanjem gela,...user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
11.10.2006 20:16:02   
naya
ej ženske!!! vse moje kolegice so bile vedno pametne s pamperskami!! in metale denar vstran! ko sem jim govorila, da so ful shit, po vrhu pa še drage, so me gledale kot budale!  pod častjo jim je bilo, da bi kupile pleničke, ki niso tako znane - pol pa so nadaljevale s fixikami, pol pa hoferjevimi( kriza pa tisti žele - 1 pleničko sem dobila na probo)...skoraj leto dni so rabile, da so ugotovile da so Muellerjeve Babylove zakon!!!! pa jih je sram priznat. Poleg tega so še najbolj ugodne! 1140 sit za paket-38kom 11-20kg, ni noben denar, če vam povem da porabim cca.3 na dan, če 1x kaka in 1 za od 6.ure zvečer do 6 ure zjutraj-PA MI ŠE NI BIL MOKER! PRISEŽEM!

punce premislite in poskusite! pa naj mi katera odpiše, če najde kak minus pri Muellerjevih Babylove!!
lep pozdrav!!

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
11.10.2006 20:44:35   
Disney
Meni so Muellerjeve tudi zakon in jih ne menjam z nobenimi pamperskami.user posted image

(odgovor članu naya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
11.10.2006 20:59:45   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: naya

pa naj mi katera odpiše, če najde kak minus pri Muellerjevih Babylove!!
lep pozdrav!!


Naš tamali je bil kakšnih 5x moker v njih (vedno podnevi), porabili pa smo dva paketa. Mogoče bi jih še kupovala, če bi imela Müllerja pri nas, ker so mi bile sicer všeč. No zdaj ima itak že štirko in tako za oba uporabljamo samo Hoferjeve - pri tavečjem že odkar je Hofer pri nas, pa se ne spomnim, da bi kdaj premočile.

(odgovor članu naya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
11.10.2006 21:10:05   
Tejči
Meni so bile Pamperske vredu, ampak najboljše so nam pa DMove Babylove-pa še poceni so napram ostalim. Hoferjevih pa še nismo sprobali-morda nekoč, pri drugemuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
11.10.2006 21:10:37   
tajtaja
Tudi jaz že od vsega začetka uporabljam Mulerjeve. Z njimi sem zadovoljna, sem pa vmes uporabljala tudi Huggies, pa Fixies, 1x tudi DM-te mi niso všeč, pa tudi Pampers. Meni še nikoli nobena plenica ni premočila, pa sta to že user posted image user posted image četrti-peti otrok, je pa res, da sta zelo nerada v mokri plenici in jo običajno previjam na dve uri. Tako da v tem času tudi nima možnosti spustit.
Ponoči sicer spita enajst ur skupajuser posted image , samo zjutrajjpa nista zaradi tega nič bolj polulana(zgleda da res samo spita)user posted image .
So me pa sedaj začele motiti Mulerjeve, ker to pa treba priznat, so napram Pampersu res debele, tako da sem zdaj začela vse bolj posegat po le teh.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plenice iz Hoferja - opozorilo
12.10.2006 17:58:12   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: naya
punce premislite in poskusite! pa naj mi katera odpiše, če najde kak minus pri Muellerjevih Babylove!!
lep pozdrav!!


Od rojstva naprej sem uporabljala nemške Pampers in je bilo vedno vse OK. Je bila do zdaj ene 3x polulana, ampak zato, ker sem jo slabo zavila (ker mi je po previjalni prevale delala). Potem sem pa poleti poskusila Muellerjeve in smo dobili vneto rito, tako da sem 3/4 poln paket dala naprej. Isto se je zgodilo moji kolegici, s tem, da je njena tamala fasala ful hudo vnetje in so morali k pediatru po mazilo. Jaz sem namreč takoj, ko so se pojavile pikice, šla spet nazaj na Pampers. Nam pač te niso ustrezale.

Sej sploh ne vem, zakaj sem probala kakšne druge user posted image . Glede na to, da živimo v Nemčiji in da so tukaj Pamperske ful cenejše kot v Sloveniji.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu naya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?