|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:23:36   
zvesta
Rabim hiter odgovor.

Kje v MB bi lahko kupila pleničke za nedonošenčke?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:24:28   
Anonimen
zvesta, moja tamala je imela podobne mere kot tvoja...


2380/48

in sem kar pampers 1-ko uporabljala.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:26:09   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

zvesta, moja tamala je imela podobne mere kot tvoja...


2380/48

in sem kar pampers 1-ko uporabljala.



sem tudi jaz poskusila, pa bi jih lahko čez ramena jih zapela.... ful so ji prevelike.... bi kupila manjše, če bi jih dobila, saj 1 počaka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:27:02   
Anonimen
user posted image ja vem ja, kako izgleda...

v lekarni mislis jih nimajo?

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:29:54   
Andromeda
Ali morda v porodnišnici? Jaz sem jih kupila v trgovini v ljubljanski porodnišnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 8:32:23   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Ali morda v porodnišnici? Jaz sem jih kupila v trgovini v ljubljanski porodnišnici.


huh... MB porodnišnica nima trgovine....

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 11:29:32   
nina64
Pleničke za nedonošenčke lahko dobiš v trgovini pri bolnišnici. Trgovina je tam ko iz Ljubljanske ulice zaviješ h glavnemu vhodu v bolnišnico,na levo so bloki in tam odspodaj je tudi trgovina. V njej dobiš tudi še kakšne druge stvari za dojenčke-npr.stekleničke dude,kozmetiko itd. Mislim da je prva v vrsti trgovin.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 12:00:08   
Netopirčy81
Jaz sem jih kupila v Radovljici.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 16:15:37   
anajmad
Moja je bila nedonošenček. Ko sva prišle domov je imela 1800g in sem ji lepo kupovala DM-new born in so ji prav fletno pasale.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 16:17:00   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Moja je bila nedonošenček. Ko sva prišle domov je imela 1800g in sem ji lepo kupovala DM-new born in so ji prav fletno pasale.



Pol pa jaz očitno res ne znam povit naše puže. Ker sploh ni nedonošenček. :) Ima 2330 g sedaj, ampak res ji plenička sega zadaj do pazduhe in spredaj do pazduhe. :) Pa ima 46 cm. user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 19:01:36   
pupa_b
moltexove imajo (z nedonošenke>) v oni trgovini pred bolnico na levi z medicinskimi pripomočki

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 19:30:12   
anajmad

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Moja je bila nedonošenček. Ko sva prišle domov je imela 1800g in sem ji lepo kupovala DM-new born in so ji prav fletno pasale.



Pol pa jaz očitno res ne znam povit naše puže. Ker sploh ni nedonošenček. :) Ima 2330 g sedaj, ampak res ji plenička sega zadaj do pazduhe in spredaj do pazduhe. :) Pa ima 46 cm. user posted image

Naša je imela 47 cm,ko sva prišle domov. Sam mal zavihaj dol,če ima pa mal po hrbtu,pa ni nič narobe. ne vem,jst sploh nisem komplicirala in te DM sem uporabljala do njenih 3 kg,pol pa smo naredili doktorat iz plenic.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:05:23   
tasa_m
zvesta naša je bila enake velikosti pa sem uporabila Pampers 1, je pa res da sem pol malo sprednji del pleničke dol prepognila. Ker drugače ji je bilo tudi preveliko. 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:35:47   
tassika
Zvesta, jaz sem na začetku imela mullerjeve 2-5kg, nato 1 pamper, ker sva imeli težave s popkom, sem ji kar za dober cm jih zavihala nazaj, to sem počela več kot 1m in potem ko bi lahko normalno oblekla pleničke sploh nisem znala, mi je bilo ful čudno, če ti ne spiščajo, jih samo nazaj zavihej pa bo, jih nič ne žuliuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:39:44   
zvesta
Ja, saj itaq nimam druge, kot da zaviham dol sedaj. Ampak ko se polula, potem gre na vrhu vse čez, ker je tisti del zavihan. Mah, jutri bomo nabavili nulo, pol bo pa mir, dok rita ne zrase v Pampers 1. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:41:49   
emaa
zvesta pa tele pleničke za nedonošene začnejo počasi kar puščat, ko otročki prilezejo na 2,5kg. Boljše enka, pa jo mal zavihaš. 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 20:43:20   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: emaa

zvesta pa tele pleničke za nedonošene začnejo počasi kar puščat, ko otročki prilezejo na 2,5kg. Boljše enka, pa jo mal zavihaš. 


glede na to, kaka seronja je naša puža, bomo en paket hitro ponucali, pa upam, da do takrat enka že pride v poštev :)

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 21:01:58   
tassika
JA tudi to se nam je dogajalo, da je zadaj vn teklo, pol sem pa ful zategnila, no ne tako zelo, ampak kar ježka čez ježka, včasih je uspelo, včasih ne, no še sedaj en uspe vedno user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 21:41:54   
*alina*
Jaz sem uporabljala Fixies 1, so malo manjše kot Pampers 1. Je bila pa ob prihodu iz porodnišnice 2 kg in 45 cm...

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 22:04:35   
x_srečka_x
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Moja je bila nedonošenček. Ko sva prišle domov je imela 1800g in sem ji lepo kupovala DM-new born in so ji prav fletno pasale.



Pol pa jaz očitno res ne znam povit naše puže. Ker sploh ni nedonošenček. :) Ima 2330 g sedaj, ampak res ji plenička sega zadaj do pazduhe in spredaj do pazduhe. :) Pa ima 46 cm. user posted image


Naš je imel 1600g velik je bil 42cm ko smo prišli domov, pa sem mu od začetka dajala najmanše pamperske iz milerja. Pa saj so mu bile malo velike, ampak so se meni tiste v P zdele še večje user posted image .

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 22:11:30   
tana13
http://www.helpy.si/program/otroske-plenice.aspx
tukaj imajo čisto majhne (od 1 kg naprej) pleničke. Mogoče ti jih lahko kako dostavijo do MB, so zelo prijazni, vsaj moja izkušnja je taka.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plenice za nedonošenčke
25.2.2010 22:17:19   
tana13
http://www.e-natura.si/index.php?keyword=bambolina&Itemid=1&option=com_virtuemart&page=shop.browse&vmcchk=1&Itemid=53
Ali pa tukaj.

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plenice za nedonošenčke
26.2.2010 15:25:17   
Najaa
Jaz sem dobila dva paketa v P tistih za nedonošenčke, potem sem ji pa DMove dajala. Je pa treba fajn zavihat, ja. Pa še vedno ful ven priteče.user posted image

(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plenice za nedonošenčke
27.2.2010 20:20:08   
nadalinka
jaz sem uporabljala na za začetku DM,pa je bil velik 45cm,1900 g.Pa so bile super...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plenice za nedonošenčke
28.3.2010 17:25:29   
dafi
user posted image punce živjo - če slučajno katera potrebuje male pleničke, jih jaz prodam. Ostali so mi še trije originalno zapakirani paketki od pampersa - micro new baby od 1- do 2.5 kg - so iz Italije. Pri nas jih ne potrebujemo več.lp - lahko mi pišete tudi zs

(odgovor članu nadalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?