|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Počitniška prikolica
3.8.2007 11:26:49   
Pingvinčica
V zadnjem trenutku so nam stornirali rezervacijo za počitniško prikolico, ker se je lastnik vštev v datumih. Mi smo bili pa že v polni pripravljenosti za odhod v torek.user posted image user posted image user posted image user posted image A mi lahko prosim svetujete kej naj še iščem? Bolho sem pregledala, tudi salamon, ... A ve mogoče za kakšen kamp da oddajajo prikolice, da bi direkt kontaktirala. Šli bi pa nekje do Zadra. Lepo prosim za vsako pomoč!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:28:31   
Anonimen
Predlagam Pakoštane, kamp Kozarica user posted image user posted image user posted image user posted image  noro, noro dobro! mi hodimo zapored že 6 leto in vsi naši prijatelji.... pa vsako leto rečemo, da gremo drugam in vedno pristanemo v Pakoštanih!!! user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:29:26   
Pingvinčica
Imaš mogoče kakšen link, telefonsko prosim?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:33:06   
Anonimen
http://www.adria-holidays.net/si/kamp/kozarica/

ne bo vam žal.... je full umerjeno mestece, z ogromno barčki ob morju, za staro-mlado,  je za žurat, je umerjeno, je tudi bazenček in fajn barček ob kampu, res je krasno!!! user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:34:21   
Pingvinčica
Hvala bom poklicala in preverla. Še kakšna ideja????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:38:03   
Anonimen
mi smo se kar odpeljali zjutraj brez cilja... samo v smeri zadra... tako smo tudi odkrili Pakoštane... lahko tudi vi, itak dobiš frej v kampu, pa še naprej greš lahko, če ti ni lokacija šotora všeč...

imajo pa v Kozarici tudi prikolice in hiške... je pa možno, da je treba prej rezervirat.. poskusi

Biograd - tudi zelo lepo, veliko mesto, lep kamp
Vodice - zelo lepo, lep kamp, lepa pot za sprehajat...
Primošten - krasen!!! tudi imajo kamp

upam, da zmagajo Pakoštane, boste zelo zadovoljni!

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:39:47   
Pingvinčica
Sem klicala v Pakoštane pa imajo žal tako mobilne hiške kot prikolice vse zasedeno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:42:32   
Anonimen
probaj v biogra, vodice, primošten in vprašaj če imajo.... najdi na netu kampe... sej boš našla boš vidla!!user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:49:56   
Anonimen
Pingvinčica, midva greva vedno brez rezervacije na morje. Res je, da vedno iščeva le sobo, ampak ti povem, da je tudi apartmajev dosti praznih. Pač greš tam kjer bi rada šla, parkiraš in greš od hiše do hiše. Ti povem, da boste našli. Mogoče ne ravno za npr. 10 dni, ampak za 7.. Ampak ok..
Jaz ti čist tko predlagam. Ampak več kot 50€ ne smeš dat na noč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 11:57:53   
flower power
če ti je pa dosti samo do naše obale, pa vtipkaj v bolho "oddam prikolico" in boš našla nekaj prikolic z naše obale, nekaj pa s hrvaške.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 12:32:23   
Anonimen
Tukaj poglej za kranjski kamp v Premanturi pri Puli, imajo tudi prikolice:
http://www.pdrustvo-vodnik.si/
pa še en link:
http://www.euro26.si/sl/popusti/411/kranjski_kamp_premantura.html
Tu je pred dobrim tednom rezerviral moj kolega, ki je zdaj tam, torej je bilo frej. Je pa to majhen kamp, veliko hodjo tja mladi, ampak ko smo bili mi v hišicah tik nad kampom, ni bilo nobene galame slišat. Je pa na plaži tudi nekaj mivke.

Potem je pri Puli oziroma bolj natančno poleg Medulina še kamp Kažela, tam imamo mi prikolico. So pa v kampu tudi mobilne hišice. Tule internetna stran:
http://www.adria-holidays.net/si/adriadom/?v=kazela

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 14:49:13   
Urša
O,šment, to pa ni nič prijetno, da ti takole tik pred zdajci skenslajo...user posted image  Upam, da najdeš kaj.user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Počitniška prikolica
3.8.2007 19:27:13   
citrončica
Probaj adriatica.net,dalmatina.net,adriatic.hruser posted image srečno!!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?