|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poškodovana koža...
1.8.2008 12:15:17   
baguSka
... na obrazu...

torej imam sledeci problemcic: ze od mojga 10.leta starosti, so se mi po obrazu zacel delat mozoljcki... da o tem kaksne sem mela v puberteti, sploh ne govorim... user posted image user posted image user posted image  kot vsak drug najstnik oz vecina, sem jih tud sama stiskala in praskala... bla sem tud pri dermatalogu in sem uporabila št.n enih krem in preparatov... nic ni pomagalo... no, 'danes' sem stara okroglih 30 in se mi kaksen mozolj sem in tja se vedno nardi... kar pa ni moj najvecji problem, ampak mi je problem moja koza... seveda so vam posledice vseh spraskanih in stisnjenih mozoljev verjetno znane...!? no, veckrat so mi pred leti omenili, da ko bom stara 30, da se bo to dalo zbrusit tako, da bo moja koza spet lepa...

zdej pa je napocil ta cas in me zanima, ce ima katerakoli od vas ze kaksne izkusnje s tem? kam ste se obrnile? kam ste sle? ali vam je brusenje res pomagalo?

pliiiiiis, nej bo vsaj ena, ki je kej tacga ze dala skoz?? mi bo res full v pomoc... user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 12:20:58   
fragola
moja teta je res mela fullll problematično kožo in prav luknce je imela, vendar si je sama pomagala, vsak večer si je mazala po obrazu beljak od jajca in pustila par ur in ji je res pomagalo! 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 12:22:50   
baguSka
A mislis luknjice od por al od praskanja in stiskanja? Torej brazgotine???user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:19:13   
baguSka
Fragola sem ti tud ZS poslala, da bo odgovor bl zihr.user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:45:15   
Lari
Oj.

Tudi jaz imam iste probleme kot jih opisuje Baguška, tako da tudi mene zanima kako bi si lahko popravila tako kožo. Lepo prosim za kakršnokoli informacijo.

Hvala in lep dan. Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:48:06   
baguSka
O Lari... welkm in klab!user posted image  Ceprav ni glih vrhunski tale klab, pa vseen...

Upam da nama uspe dobit kaksen odgovor od se kaksne 'nesrecne' forumasice, ki je zdej ze aut of dis mizeri.user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:50:33   
tažana
še ena taka...
Tako da nič po ZS, kar tukaj  pisat user posted image .

Prosim...user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:53:12   
baguSka
o welkm tud tebi tazana... user posted image


a pa sta vedve tud ze v mojih letih, ce ni skrivnost!?

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:54:24   
tažana
jest imam... koliko že... 25 user posted image .  ups, čisto vsakič moram računat user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 13:57:49   
Lari
Jst jih štejem pa 28. Pa sta za mano dva poroda, pa sem zdaj spet precej polna mozoljev, da o brazgotinah sploh ne govorim. Tako, da če obstaja kakšna varianta, z idejami na plan punce. user posted image user posted image user posted image

LP.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 16:16:32   
qwasy
Evo, še ena. Nimam še praktičnih izkušenj, ampak že več dni srfam po netu, kako se rešuje take težave. Očitno je edina varianta, da ti kožo "požgejo" z laserjem ali zbrusijo s kemičnim pilingom. Potem traja dva tedna, da greš sploh lahko ven, celi se pa še mesece. Za ceno še ne vem, ampak pod 1000 ojrov ne verjamem.
Če imaš pa še vdrte brazgotine (jamice), ti jih morajo pa zapolnit z dragim "polnilcem".

Ravno sem prebolela norice, ki so mi zapustile okoli 25 luknjic po faci user posted image , pa že tako sem 35 stara. Brez pudra sem grozna, s pudrom pa tudi, sploh ko se v tej vročini začne topit user posted image
Kolikor sem se informirala, se je zelo pametno na daleč izogibat kozmetičarkam, raje direktno na plastično kirurgijo (v končni fazi najbrž niti ni dosti dražje).

Kar radikalno, a ne?

_____________________________

ojej!

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 19:30:51   
Majuska
Ok nimam sicer teh težav (vsaj ne v tolikšni meri), ampak jaz bi se posvetovala z dermatologom. Najbrž je tudi odvisno od tega, kakšen tip kože imaš - jaz sem pri 35-ih še vedno precej mozoljasta, s precej mastno kožo in velikimi porami, zdaj poleti se pa še precej potim, kar je precejšen minus.

Dvomim, da je laserski poseg edini način - omenile ste sicer kreme, ampak kaj pa uporaba obraznih mask, oblog, pilingov? Morda uporaba kakih zelišč in podobne reči?

Bolj ugibam in sprašujem, da ne bo kake zamere ... jaz sem vedno iskala rešitve pri kakih domačih rcnijah ...


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poškodovana koža...
1.8.2008 19:50:19   
sunny24
Jst mam rdeče fleke od mozoljev mal po obrazu, full pa po hrbtu. Sem šla do kozmetičarke in sem ji pokazala hrbet, pa je rekla, da gre to lepo z laserjem proč. Za hrbet je bla cena enih 80 evrov, za obraz pa 40. nisem pa šla, ker sem zanosila in nevem, če je to lih priporočljivo v nosečnosti delat.

Domače maže za kožo na obrazu: prana kopel obraza s kamilicami, kak nežen piling, pa tisto z beljakom je tudi dobra zadeva.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poškodovana koža...
4.8.2008 8:43:47   
baguSka
pliiiiiis, nej bo vsaj ena, ki je kej tacga ze dala skoz??


ok.. ocitno res ni nobene in vas je se vecina ostala s tako kozo... user posted image

naj vam povem, da sem jaz v petek govorila tud z eno kozmeticarko in mi je povedala sledece: OBVEZNO K DERMATOLOGU!!! je rekla da vse ostalo je larifari in metanje denarja stran!! da mi pove iskreno, pa ceprav je tud sama kozmeticarka in bi me lahko nasrala, ce bi hotela...

uglavnem je rekla, da priporoca ta in samo ta postopek: da se gre po napotnico za dermatologa k splosnemu zdravniku in potem naprej pove dermatolog na podlagi tipa koze... naj bi bil postopek malo daljsi, ker najprej pripravijo kozo na poseg, ki pa traja kr par tedno najmanj, da se koza zmehca itd... in sele ko je koza pripravljena, naj bi mel nek poseben aparat, ki je baje dovoljen le v zdravstvu in je v kozmeticnih salonih celo prepovedan oz ni dovoljen!! no, jaz je nisem cist tocno razumela al gre za to masino, al tiste kreme, ki jih uporabljajo pred tem posegom, ampak uglavnem neki od tega se baje ne sme uporabljat izven zdravstvenih ustanov...

tko.. upam da sem kateri vsaj mal pomagala.. user posted image

jaz sem se odlocla, da bom za zacetek probala z beljakom.. user posted image

potem bom pa vidla kdaj se bom odlocla, da zbezim do dohtarja.. user posted image

bohnedaj do plasticnega kirurga, kot je ena napisala.. user posted image

zelim vam uspesno zdravljenje punce, tiste, ki se boste odlocle... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poškodovana koža...
4.8.2008 8:47:09   
Lari
Baguska, poročaj o rezultatih. Me prav zanima če bo kaj učinka.

Lep dan vsem.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poškodovana koža...
5.8.2008 19:16:50   
Serendipity
Sem prejšnjič brala tole temo, danes pa slučajno naletela na tole in se spomnila na vas... če bi kaj valalo user posted image ...

Če ima naša koža velike pore si naredimo masko za obraz iz beljaka, ki ga stepemo v trd sneg, dodamo zmlete mandeljne in nekaj kapljic limone. Masko nanesemo na obraz s čopičem, pustimo, da se posuši in izperemo z mlačno vodo.

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 11:08:07   
qwasy
jao, babe user posted image
Baguška, kozmetičarka ti je povedala v bistvu isto kot jaz: poslala te je direktno v "zdravstveno ustanovo", kot praviš. Gre za oddelek za plast. kirurgijo in opekline, ki premore vrhunske strokovnjake za obdelovanje brazgotin.
A meniš, da tam nimajo dermatologa?
A si celo tako prisrčno naivna, da računaš na lepšanje kože kar na napotnico?

Ne razumem, kaj pomeni naslednji stavek:
bohnedaj do plasticnega kirurga, kot je ena napisala..

Kaj pa imaš proti pl. kirurgom? A si že kdaj videla, kako "sestavijo" koga po nesreči, itd...?

Milila sem, da resno sprašujete, pa sem povedala, kolikor sem izbrskala. Je kar zamudno priti do resnih informacij.

Sicer pa vam želim veliko veselja z beljakom.

_____________________________

ojej!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 11:14:58   
baguSka
user posted image user posted image user posted image  qwasy... si me nasmejala zdele...

jaz nimam nic proti plasticnim kirurgom... res ne! kdor zeli naj jih koristi, hvala bogu da obstajajo...

ampak ja, jaz bom to probala koristit z napotnico... zakaj bi kirurgu placevala!?

sicer pa pri tega ne dovoljujejo niti pri privat plasticnih kirurgih, kot sem bla seznanjena...

vem pa ne, samo povem kar sem zvedla...

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 11:20:35   
Mišni
Evo, tukaj imate en cenik:

http://www.aamv.si/ponudba5.php

pa tukaj še eden:
http://www.estetika.si/cenik_storitev

Malo poglejte pod "laserski piling".

< Sporočilo je popravil Mišni -- 6.8.2008 11:21:59 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 11:21:21   
baguSka
A si celo tako prisrčno naivna, da računaš na lepšanje kože kar na napotnico?


in prisrcna sicer sem, o naivnosti pa nebi... in tuki ne gre glih za lepsanje koze v lepotne namene... user posted image  kot naprimer vecanje prsi, sesanje mascobe iz telesa, liftingi itd...

meni je dermatolog ze pred leti reku, naj pocakam do 30.ga in da se potem lahko vrnem...

ampak sem bla prepricana da kje drugje lahko nardijo vec in hitreje in da ni drago... me je pac zanimalo, ce je katera ze kej tacga pocela...

in mi je potem ta kozmeticarka pac povedala, da je vse ostalo larifari... ni mi povedala kaj konkretno nardijo v plasticnih ordinacijah... jaz verjamem, ce nekomu zacelijo kozo po nesreci itd, da so sposobni tud brazgotine popravit...

ampak res, zakaj nebi probala preko napotnice, ce lahko!?

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 11:25:51   
baguSka
u Misni super... sej tole pa ni tok drago... se bom se mal pozanimala okol tega...

samo tole mi je pa mal sumljivo:

Rezultat po posegu je zelo dober, koža je napeta, zadebeljena, brez gubic in brazgotin, v trajanju več let.

A je to misljeno da je rezultat viden le nekaj let!? Al kako? Ce si katera mogoce zna razlozit...

Drugac jih pa poklicem... Mogoce res se vseeno boljse, kot cakat za napotnico, pa v vrstah itd.

Definitivno jih najprej vprasam kaksen je postopek in kaksno je potem celjenje po posegu. 

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poškodovana koža...
6.8.2008 12:25:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Definitivno jih najprej vprasam kaksen je postopek in kaksno je potem celjenje po posegu. 



No, daj, pa povej, kaj so ti rekli. Ker jaz bi se šla tudi malo pobrusit. user posted image  Čeprav to govorim že itak par let.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?