|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po porodu
1.9.2005 13:27:24   
smrka
Mesec dni pa dva tedna je odkar sem rodila, čišča je šla ta teden. Zanima me, ali je normalno da imam rumenkastega izcetka dosti? Bila sem sivana imela sem 3 notranje in 3 zunanje sive, in vcasih imam obcutek kukr da mi vsake toliko nekaj potiska ven tam pri klitrisu, a ima se kera tak obcutek? Rada bi si pogledala s speglckom kako mi zgleda "tam spodaj" pa si sploh neupam, kukr da bom vidla nevem kaj.....
Mal cudna smrka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po porodu
1.9.2005 13:54:40   
Magi*
hehee, jaz sem se tudi bala pogledat. pa še prav sem imela, je bilo res čudno za videt. zdaj (po 8. mescih) je pa že skoraj normalno drugače pa je mene tudi vse živo zategovalo. če je hudo pejdi h G pokazat.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.9.2005 16:02:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po porodu
29.9.2005 22:49:00   
janč
mogoče se ti je malce ognojilo, zato rumen izcedek
kmalu boš imela gin. pregled, pa tam rajši vprašaj

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po porodu
30.9.2005 0:11:42   
Anonimen
Po čišči je normalno, da pride rumen izcedek. Jaz sem ga imela veliko in zelo dolgo. Najprej rdeče, potem rjavo, potem rumeno. Saj bo minilo.user posted image

(odgovor članu janč)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po porodu
30.9.2005 5:59:55   
CIPRESA
Smrka kot bi poslušala sebe ravnotako izcedek pa še tam me tko dol tišči kot da bo vse ven padel, pa to je normalno.Sem imela že ginekologa pa je rekel da tam spodi vse O.K.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!