|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podaljšanje porodniške
27.12.2005 13:11:51   
XXYY
Ahoj!

Mene pa zanima, kako je s tem, če otroka rodiš po napovedanem roku. Jaz bi morala roditi 23.12., pa še nič ni. In na porodniški sem od 25.11.2005 in bom do 25.11.2006. A se ti v tem primeru, da se otrok rodi po roku, kaj možnosti, da si na porodniškem do otrokovega 11 mesecev oz. 1 leta oz. da se ti porodniška podaljša za toliko časa, kolikor je bilo čez rok. Ali bom morala iti v službo še pred njegovim enim letom oz. do 25.11.2006.

Ali je oz. ima katera tak odgovor na to vprašanje. Kako je s tem, če rodiš po roku. Najlepša hvala za vaše odgovore. Mogoče sem malo čudno napisala razlago, upam da jo vsaj malo oz. delno razumete.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podaljšanje porodniške
27.12.2005 13:15:05   
Andra
Če rodiš čez rok, ni razlog za podaljšanje porodniške. Nažalost tako pač je. Sicer pa, ko se ti konča porodniška, imaš še pravico do koriščenja dopusta, tako da boš še najmanj mesec dni doma.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podaljšanje porodniške
27.12.2005 13:40:51   
XXYY
Aja. A tako majo to. Hvala za odgovor. Potem ti ne podaljšujejo, če si čez rok? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podaljšanje porodniške
27.12.2005 15:44:44   
Anonimen
Ne, žal ne. Jaz sem imela rok 23.1., rodila pa 27.1. Mogoče boš pa ti še danes rodila, ko je 27.12.user posted image user posted image user posted image

Pa saj boš res koristila še ves dopust, kot pravi Andra in boš doma sigurno do 1. rojstnega dneva.user posted image

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podaljšanje porodniške
3.1.2006 8:58:58   
Mina1
No, nama s piškotkom oz. meni so glih dan pred novim letom podaljšali porodniško oz. nego in varstvo za 3 mesece. Izključno iz razloga, da hodiva 1x tedensko že iz štarta na fizioterapijo, ter da bolj slabo je in štrajka z mlekom od četrtega meseca dalje.

Zaradi tega pa, da rodiš po roku pa NI ŠANS, da ti podaljšajo. Jaz sem bila pri prvem 6 dni po tretjem roku (bilo je več kot 1 mesec zamika pri porodu oz. imela sem 3 datume za roditi), tako da...

Takole torej, nič ne bo. Pa ti povem, da je bolje tako. Ni lepšega, kot da je z otročkom vse v najlepšem redu in takouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?