|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podaljšanje porodniške - nedonošenček
4.1.2010 13:11:14   
tweety83
Mene pa zanima za kako dolgo se nam podaljša porodniška,če rodimo nedonošenčka. Naša biba se je rodila točno en mesec pred PDP-jem.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podaljšanje porodniške - nedonošenček
4.1.2010 13:17:47   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Mene pa zanima za kako dolgo se nam podaljša porodniška,če rodimo nedonošenčka. Naša biba se je rodila točno en mesec pred PDP-jem.

Hvala in lp




Osebno tebi se porodniška podaljša za teden dni...
Smatrajo, da je otrok rojen od 37 tedna naprej donošen... zako, da se šteje (tebi) en teden v + user posted image
Podaljša se za toliko, kolikor dni pred 37 tednom je bil otrok rojen.

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podaljšanje porodniške - nedonošenček
4.1.2010 17:15:25   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

Mene pa zanima za kako dolgo se nam podaljša porodniška,če rodimo nedonošenčka. Naša biba se je rodila točno en mesec pred PDP-jem.

Hvala in lp




Osebno tebi se porodniška podaljša za teden dni...
Smatrajo, da je otrok rojen od 37 tedna naprej donošen... zako, da se šteje (tebi) en teden v + user posted image
Podaljša se za toliko, kolikor dni pred 37 tednom je bil otrok rojen.


Drži.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podaljšanje porodniške - nedonošenček
22.1.2010 18:23:41   
christiana21
Kako pa je, če je bil dojenček zelo zelo zahiran. Porodniška mi poteče aprila, maja sem imela rok, rodila sem v 36. tednu, vendar je imela mala 1370g, velika je bila 40 cm. Po bolnicah smo bili dobre 4. mesece, še vedno obiskujemo nevrofizioterapijo, nevrologa, gastroenteorloga, kardiologa, ortoptika in strokovnjaka za ščitnico, saj ščitnica naše deklice ne proizvaja hormonov in jih umetno dodajamo preko praškov.
Hčerkica je bila operairana kmalu po rojstvu na srčku (koartacija aorte), kmalu po tem je imela operacijo in dobila stomo za kakanje, 28.1. pa ima odstranitev stome..pa bomo spet v bolnici. Mala je še vedno neješča, veliko joka,... ali pri takšnem otroku odobrijo podaljšanje porodniške?

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podaljšanje porodniške - nedonošenček
22.1.2010 19:10:16   
anajmad
Priložiš vse izvide in zaprosiš za podaljšanje,kar pri tebi bo upravičeno.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu christiana21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?