|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 6:41:56   
alga
Kot navedeno v naslovu podarim lepo ohranjeno opremo:

- Smučarsko bundo in hlače, velikost 40 (170cm, 60kg)
- Smuči Elan z okovjem - polkarving
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 6:43:26   
Kerensa*
Sem ti poslala ZS.

(odgovor članu alga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:08:04   
Tejči
Jaz bi to melaaaaauser posted image Že dobrih 10 let nisem smučalauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:13:11   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Jaz bi to melaaaaauser posted image Že dobrih 10 let nisem smučalauser posted image


jaz bi tudi melaaa. Živim na " antarktiki" beri Senožečah, ma ne znam smučat in bi se rada naučila, ma kaj, ki je eno uko z glave za opremo,, pol pa,...

dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:19:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image

Najmanj 38, če računaš, da sem pod "kombinezonom" še fejst oblečena (jaz sem zmrznjen človek, veš?). user posted image No, zvečer grem iskat in če mi bo vseeno preveliko, ti pošljem v Senožeče. Ampak smučk ti pa ne dam. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:19:52   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Jaz bi to melaaaaauser posted image Že dobrih 10 let nisem smučalauser posted image


jaz bi tudi melaaa. Živim na " antarktiki" beri Senožečah, ma ne znam smučat in bi se rada naučila, ma kaj, ki je eno uko z glave za opremo,, pol pa,...

dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image


Jaz znam smučat..no, začetek bi zdaj bil spet menda pester, ampak si že tak dolgo želim postavit na smuče, da že ponoči sanjam kak smučamuser posted image

Kerensa ti odpadeš..jaz mam prave mereuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:21:11   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image

Najmanj 38, če računaš, da sem pod "kombinezonom" še fejst oblečena (jaz sem zmrznjen človek, veš?). user posted image No, zvečer grem iskat in če mi bo vseeno preveliko, ti pošljem v Senožeče. Ampak smučk ti pa ne dam. user posted image


Nesramnouser posted image Jaz sem bla pred blažo.user posted image Tak, zaj pa jok, pa na drevo..user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:22:02   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image

Najmanj 38, če računaš, da sem pod "kombinezonom" še fejst oblečena (jaz sem zmrznjen človek, veš?). user posted image No, zvečer grem iskat in če mi bo vseeno preveliko, ti pošljem v Senožeče. Ampak smučk ti pa ne dam. user posted image


Nesramnouser posted image Jaz sem bla pred blažo.user posted image Tak, zaj pa jok, pa na drevo..user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:22:05   
Kerensa*
No, bom pa fer - če mi bo res preveliko, se zmenita, pa pošljem eni od vaju. Bo OK? user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:23:34   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: blaža
dej Kerensa, ti maš itak številko 36.user posted image user posted image

Najmanj 38, če računaš, da sem pod "kombinezonom" še fejst oblečena (jaz sem zmrznjen človek, veš?). user posted image No, zvečer grem iskat in če mi bo vseeno preveliko, ti pošljem v Senožeče. Ampak smučk ti pa ne dam. user posted image


ma meni bi prav prišlo karkoli. a veš, da niti smučarskih hlač nimam? Pol se pa ne morem s ta večjim valjat po sengu.

zmenjeno.user posted image A maš mojo tel?

če ne mam jaz tvojo.user posted image

No ma po moje ti bo vse kr ok, če ne pa javi.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:23:47   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, bom pa fer - če mi bo res preveliko, se zmenita, pa pošljem eni od vaju. Bo OK? user posted image


user posted image Meni hlače, blaži bundo..si za blaža? Boma Kerenso slekle?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:25:09   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

No ma po moje ti bo vse kr ok, če ne pa javi.user posted image


Itak, da ji bo. Samo malo se mormo hecatuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:25:25   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, bom pa fer - če mi bo res preveliko, se zmenita, pa pošljem eni od vaju. Bo OK? user posted image


user posted image Meni hlače, blaži bundo..si za blaža? Boma Kerenso slekle?user posted image



Jaz bi tudi hlačee.user posted image No če ti je sila, kar mej, ti odstopim. sicer pa bo itak vse prav Kerensi, kar je tudi ok, ker je bla prva.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:26:50   
Kerensa*
No, zvečer sporočim, kaj mi je prav in (če mi) kaj ni, pa se bosta potem zmenili. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:27:44   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, zvečer sporočim, kaj mi je prav in (če mi) kaj ni, pa se bosta potem zmenili. user posted image


Velja. Če bojo hlače, jih boma na pol razdelileuser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:30:56   
mateyka
oh, jaz sem pa mislila, da je sm sado-mazo oprema user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podarim žensko sm. opremo
11.2.2010 8:40:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
oh, jaz sem pa mislila, da je sm sado-mazo oprema user posted image user posted image user posted image

E, tega pa, kot prvo, ne bi vzela rabljenega, če bi pa že kakšen kos, ga pa ziher ne bi podarila naprej. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?