|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:09:00   
petja
Hej!

A ima katera kakšen dober nasvet, kako se znebiti podočnjakov?! Ni važno, ali spim dovolj, preveč ali premalo, v vsakem primeru jih imam user posted image . V bistvu imam "zabuhlo" kožo pod očmi, nimam tistih temnih, vijoličnih podočnjakov.

Saj ko se namažem, jih malo že prekrijem, ampak jaz bi se jih rada znebila!!! user posted image

Ajde, ideje na plano ...

_____________________________

Lp, petja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:11:04   
lan
Petja, jaz imam enak problem. Uporabljam pa Vichyjev stik proti podočnjakom in zabuhlostjo pa je kar vredu.


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:13:38   
Anonimen
Lahko uporabiš tudi kakšno kremo proti hemeroidom. Hädensa npr. preizkušeno pomaga.

(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:15:35   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lahko uporabiš tudi kakšno kremo proti hemeroidom. Hädensa npr. preizkušeno pomaga.


Splišni, vem, da si mi to že enkrat priporočala, ampak se kar ne morem odločiti user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:16:46   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: lan

Petja, jaz imam enak problem. Uporabljam pa Vichyjev stik proti podočnjakom in zabuhlostjo pa je kar vredu.




Bejbi, hvala, bom poskusila user posted image .

Nekatere tukaj pišejo, da imajo čajne vrečke namesto jošk ... no, jaz imam čajne vrečke pod očmi user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:16:50   
Anonimen
Moja sestra je to delala včasih, p se je obneslo. Na obeh koncih ... user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:18:05   
HuAnita
 
Jaz sem, ko sem morala biti od 6.30 vsa čila in spočita v službi, na oči, takoj ko sem se zbudila, dala čajni vrečki - kamilice...Seveda namočeni v vroči vodi, skratka spila aj, čajni vrečki pa na oki... Menda je pomagalo.
Trenutno pa bi mi podočnjake zbilo le kaki 40 ur spanja - skupaj seveda...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:28:25   
Marogica
Včasih se lahko podočnjaki "odpravijo", če poznaš vzrok le-teh. Jaz jih imam tudi, pa spim absolutno dovolj, da to ne bi smel biti vzrok.
Dostrikrat so podočnjaki povezani z delovanjem ledic. Torej se le-te preslabo "čistijo", da povem po domače. Tu pomaga včasih že zadostno pitje tekočine. Zame vem, da ker kot kronični bolnik jemljem že 27 let dnevno 2x zdravila, da je to vzrok. Torej moje ledvice dobivajo dnevno dozo "strupa", ki se ni sposoben z urinom izločiti, vsaj ne v celoti. Tako mi je bilo razloženo. Kljub zadostnemu pitju.

Jaz probleme rešujem pač s korektorji-kolikor se pač da. Doma so se me pa navadili, da hodim kot "zombi" naokoliuser posted image . To je pač del mene. 



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:31:14   
petja
Marogica, zdravil ne jem nobenih, na dan pa spijem najmanj 2l vode ali zelenega čaja, ali pa celo 3 litre ... Tako da to ni problem user posted image . Ah ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:34:57   
Marogica
Tudi preveč kave, čaja ni primerno ker vsebujejo alkaloide, sem enkrat tako prebrala. Če se motim, me naj katera popravi. Včsaih pa je enostavno "podedovano" v tem smislu, da imamo v tem predelu še tanjšo kožo kot ostali.

Petja-kaj hočemo, imamo pa druge kvaliteteuser posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:36:49   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Petja-kaj hočemo, imamo pa druge kvaliteteuser posted image user posted image


A ne user posted image  ... Vsaj moji airbagi so res airbagi in ne čajne vrečke user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:38:09   
Anonimen
Če so pogosti,pa izrazni,bo potrebno kar k zdravniku,da se kaj izvidov naredi.
Mačkaove podočnjake pa:Punce obstajajo gel maskice,ki jih hraniš v hladilniku,ko so podočnjaki pa si jih na faco daš.Če pa jih ni pa kocko leda pa z njo podočnjake pomasirat.Lahko tudi ohlajene vrečke kamilice.
Hladne obloge ne tople.Pa kreme in kremice za podočnjake.
Aja pa kumarce,kolobarje kumarce na oči,pa počivat 20 miut.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:38:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: petja



A ne user posted image  ... Vsaj moji airbagi so res airbagi in ne čajne vrečke user posted image user posted image user posted image .


TI se lahko vsaj z temi pohvališ..pri meni je dolg samo moj jezikuser posted image , vse ostalo je bolj tako-tako, bolj pri malih kot pa pri ta velikih...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:39:03   
nejcko
Še ena podočnjakarica. Sem pa tudi jaz zasledila, da je to lahko posledica slabega delovanja nekega organa - verjetno res ledvic ali pa jeter.
Meni grejo zelooo na živce.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:45:25   
petja
Jaz bi si že dala kumarice na oči, ali pa kakšne druge obkladke, ampak ni časa user posted image . Moj otrok nima razumevanja za moje lepotne posege, ko je ona zjutraj auf, se je treba ukvarjati z njo. Prej pa ne mislim vstajati ... že tko al tko premal spimo user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 9:56:35   
Anonimen
Petja zato pa obstojajo tiste maskice iz gela,ki jih hraniš v hladilniku.
Daš jo gor na oči,pa lahko delaš kar hočeš,edino,da ne zmedeš otroka,da msili,da so vsak dan maškareuser posted image user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 15:31:33   
čaki
tud jaz mam podočnjake, da je kar groza. sem ko en smrtnik user posted image user posted image user posted image
ima jih tud moj oče, pa jaz in tud tamal jih ma že (8 let), zgleda da se tudi  "verba" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Podočnjaki - kako se jih znebiti?
3.3.2007 17:17:27   
Magi*
če niso povezani z bolezenskim stanjem, potem so verjetno kar prirojeni oz gensko pogojeni - pač tanjša koža pod očmi... podočnjaki so tudi del mene user posted image  - takole pa jaz rešujem moj problem z njimi.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?