|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalček in hojica :)))
2.11.2005 10:58:35   
Blink1
Ok....jaz več ne vem kaj je s to našo pupo user posted image user posted image

Šele zdaj je pogruntala zakaj se poganjalček uporabljauser posted image user posted image  Prej ga je v bistvu samo gledala....No in kaj zdaj? Pri 15-ih mesecih se gospa še ne zna sama vsesti nanj, kaj šele vstati z njega. user posted image user posted image  In potem seveda dobi živčnega, ker ne gre in ne gre... Bolj ji pomagam, nikakor se ne moreva zmenit. Tako da na koncu poganjalčka odnesem in konec igre. Ona pa v jok in na drevouser posted image

Hja....čudno se mi zdi, ker je mali Nejc od Gekko poganjalčka obvladal že pred enim letom starostiuser posted image , naša pa niti zdaj ne....

No, ine še štorija s hojico....Ko se je "učila" hodit, je bila hojica bolj odveč kot ne....Zdaj, ko pa ima hojo in šprint na kratke proge v malem prstu, pa je hojica zakonuser posted image user posted image  Ful ji je fajn, da lahko divja z njo...še tako aerodinamično se skloni, da bi ja šlo hitrejeuser posted image user posted image  Frajerka...

A ima katera podobno situacijo al je samo naša taka hempauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalček in hojica :)))
2.11.2005 11:02:58   
Anonimen
moja poganjalčka ni nikol obvladala..no pospravl smo ga pred 1. letom ko je dobila tricikl. poganjalčka smo mel na posodo pa še to tazga da je mel za noge gor dat.

men se zdita poganjalček in hojica samo v škodo otroka.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalček in hojica :)))
2.11.2005 11:07:10   
lex
Naš pogajalček ima pa full zanimiva kolesa, ki se (pomisli) celo vrtijo. In naš mulc ima samo takrat mir, ko kolesa vrti - mu je pa previsok, da bi se sam spravil gor in dol oz. najboljš je stat zraven njega (še ne hodimo, ker smo stari 9 mesecev). Hojica je pa zakon, ker se pride kamor se gre - najraje v mamine rože!user posted image

< Sporočilo je popravil lex -- 2.11.2005 11:08:29 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalček in hojica :)))
2.11.2005 11:11:40   
Mojca P.
Ja, tudi nas je dolgo poganjalec samo porival,user posted image ampak sem ugotovila, da pac zato, ker ne segne do tal; vsaj ne tolko, da bi imel zihr ravnotezje. Gor se je pa dolgo vsedal vedno in samo v kontra smer user posted image (volan je imel za hrbtom) in seveda se je cel vlakec pretehtal in je nestetokrat padel na nos.user posted image No, v vrtcu imajo pa tudi nizje poganjalce in jih je kar hitro skuziluser posted image ...zdaj je pa tudi domacemu ze dorasel in ga obvlada!!

Ti jo kar pusti naj zivckauser posted image user posted image , prej ali slej ji bo ze uspelo.

PS: Hojice pa nimamo in je nismo uporabljali.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalček in hojica :)))
2.11.2005 13:09:47   
Anonimen
Ja, premajhna je še in nič drugega. Jaz sem Tiborju poganjalca kupila za 1. rojstni dan. Po moje ga je potem začel uporabljat pri kakšnem letu in pol, prej ne. Od takrat naprej pa je bil zakon. Za po stanovanju. Drug poganjalec, motor, pa je bil zakon še pozneje, za zunaj, od dveh let naprej mogoče. Za vse bo še čas. Malo ga pospravite za nekaj časa, da ne bosta obe živcev izgubili.user posted image

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalček in hojica :)))
3.11.2005 0:56:00   
KODA
Našedva sta poganjalca začela uporabljati šele pri 1,5 letu.Prej pa nista bila kaj preveč zagreta za to.Hojice pa mi nismo nikoli uporabljali.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalček in hojica :)))
3.11.2005 19:54:03   
Anonimen
David ima poganjalčka od nekje devetega meseca dalje. Najprej se je učil le sedet na njemu, jaz pa sem ga tiščala okol in je ful užival. Potem je začel uporabljati nogice, da se je sam potiskal. Po prvem tednu v vrtcu pa me je skoraj kap, ko se je kar sam usedel na avto in šel iz njega. Vzgojiteljica mi je povedala, da imajo takšnega tudi tam in da je nonstop pri njemu.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalček in hojica :)))
3.11.2005 19:55:05   
Anonimen
Aja, še to: zakaj je poganjalček nevaren? Za hojico vem, za poganjalčka pa ne. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poganjalček in hojica :)))
6.11.2005 10:01:43   
Blink1
Nevaren?? Ne bi vedla....

Mi smo najprej imeli takega z ograjico pa se je prekucnila, ko je hotela nekaj pobrati s tal. Ampak takrat je bila še majhna :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poganjalček in hojica :)))
6.11.2005 20:09:45   
india
Marku smo poganjalčka kupili za 1. rd, pa se je tako jokal, ko ga je videl, da smo ga kar pospravili. Nato je po dveh mesecih videl na njem Jana in Pio, ta dva sta seveda izkoristila priliko, tamali pa za njima in sedaj je nevarnost velika, ker vedno veselo drvi proti stopnicam.

Hojice pa nismo imeli , razen pri tavelikih, pa je enkrat Gaja letela z njo po stopnicah, čeprav smo vedno ful pazili.


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?