|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogrešam ga
28.9.2006 11:48:39   
BlankaT
Nekomu morem povedati. Danes mineva 2. leto odkar sva izgubila Matica. V 22. tednu so na UZ ugotovili, da nima razvitih možgan in v trenutku se nama je podrl svet.

Danes pa ko gledam svojo 9. mesečno hčerko in njenega brateca, ki bo decemra dopolnil 6 let, in ju imam neskočno rada,  mi je hudo, ker njun brat ne more biti z njima.  V prsih imam tako pekočo bolečino, pogrešam ga... Sprašujem se komu bi bil sedaj podoben?

Še vedno je v meni polno bolečine in tisti user posted image  ZAKAJ, ZAKAJ RAVNO ON, ....

Matic mami in ati te pogrešata in imata neskončno rada.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogrešam ga
28.9.2006 12:01:07   
total
Naj ga čuvajouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogrešam ga
28.9.2006 12:01:21   
Tiamo
blankaT pravilno, da nekomu poveš..je težko...ampak doma imaš zdaj 2 sončka, ki ti polnita praznino, ki je nastala, ko je ob izgubi Matica.

sej bo....

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pogrešam ga
28.9.2006 12:26:15   
lelaval
Prav, da se spoveš, ko ti je tako hudo. Odgovora pa veš, da ne boš nikoli dobila, zato se s tem ne obremenjuj.
Pocartaj svoja 2 sončka, katerima boš lahko povedala, da sta ena izmed redkih, ki imata bratca pravega user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pogrešam ga
28.9.2006 12:29:35   
Lusa
Žalostno ,a sama sem na istem tako kot ti.user posted image  jezna Zakaj ravno mi ,odgovora ne bo nikoli.

Bori se ,da premagaš bolečino in da bo milejša.

lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogrešam ga
28.9.2006 13:00:12   
srki
Vedi, da je Matic vedno in povsod prisoten in da je angelček, ki čuva mamico, očka, bratca in sestrico user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 7:48:43   
anajmad
Ne mi govoriti Blanka. Se spominjam tvoje zgodbe izpred dveh let. Takrat pri meni je bila bolečina še zelo sveža,ker je bilo ravno dva meseca,odkar sem izgubila Vida. Te čisto razumem in vem,kaj preživljaš. Gledam otročke,ki so bili rojeni ob tistem času,ko bi se moral roditi Vid in ti povem,vsakič me stisne pri srcu,ko pomislim,kakšen bi že bil moj fantek. Saj se tolažim s tem,da imam dve punci doma,toda bolečina je še zelo huda....
Zadnjič ob obletnici so mi dale misliti beseda moje hčere,ki mi jih je rekla takrat.: "mama,Vid je pri angelčkih in zato nam je poslal Ulo. "
Res mislim,da s tem namenom nam je podaril sestrico.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 9:21:40   
Anonimen
Na tvoje zakaje ne boš nikoli dobila odgovorov.
Tudi praznina ob izgubi deteca ti bo ostala za vse čase,kaj takega je nemogoče kar tako pozabit.Bolečina bo majn skeleča.
Moje sožalje.user posted image za detece,ki je moralouser posted image tako zgodaj med angelce

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 10:05:34   
sonchek
Žal mi je da je morat tako hitro med user posted image ...

...tudi jaz se sprašujem zakaj morajo ta nedolžna bitja tako hitro zapustiti ta svet...ko pa niso nikomur nič zalega storile...le zakaj????user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 12:31:01   
NRMM
Blanka vem, da ti je hudo, ampak ne obremenjuj se s tistim večnim zakaj,ker ti bo še težje,ker odgovora ni in ga ne bouser posted image .

Matic kot user posted image  bdi nad vami in vas čuva.

Pocartaj svoja dva sončka.

En velik user posted image  od nas,da ti bo lažje.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 19:54:44   
anajmad
Lahko je rečti NR ne obremenjuj s stem. Toda,če sama tega nisi doživela in niti ne privoščim te bolečine nikomur,ne boš nikoli vedela,kako boli. Kljub otročkom,ki jih imaš doma in jst Blanko presneto razumem,kako ji je pri srcu,ker res ne veš,zakaj je moglo ravno njo,ali npr.mene to doleteti. Boli,prav presneto boli......

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 20:38:22   
NRMM
Vem anajmad,da reči ''ne obremenjuj se z zakaj'' je najlažje,ampak kaj več ne morem storit, čeprav bi zelo rada, verjemi.
Sicer sem tudi sama izgubila mojo prvo pikico, ki je rastla v meni in poznam to bolečino. Četudi imam sedaj mojo malo cartiko (skozi sem upala, da bo po rojstvu Maruše izguba pozabljena ali pa vsaj manj boleča ampak ne gre), se na izgubljenega user posted image  večx spomnem in misli ter vprašanja so enake kot pri Blanki.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pogrešam ga
29.9.2006 22:11:07   
BlankaT
Hvala vam za vse izrečene besede.

Vse razumem in se zavedam, da nikoli ne bom dobila odgovora na ZAKAJ, ampak v takšnih dneh privreje na dan in takrat ga moram zakričati.  Pa mi je vseeno, če me vsi gledajo čudno in si mislijo, da je pa prismojena. Vem, da verjetno, nikoli ne bom dobila pravega odgovorauser posted image user posted image .

Saj na nek način sem se naučila živeti s to izgubu, ampak na njegov rojstni dan pa me zlomi.


_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pogrešam ga
30.9.2006 14:20:22   
arielca
BlankaT, user posted image  zate in verjemi, da je tvoj Matic user posted image , ki te čuva in je vedno s teboj.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pogrešam ga
30.9.2006 21:28:54   
Anonimen
Draga BlankaT! Najverjetneje ni besed, ki bodo kadarkoli lahko omilile tvojo bolečino. Ne morem reči, da te razumem, ker tega nisem nikoli doživela; to, kar sem doživljala jaz je le kapljica v morje, čeprav je tudi moje srce polno bolečine. Vem, da ne boš nikoli pozabila, morda bo sčasoma bolečina ob spominu na tvojega user posted image  nekoliko manjša. In kakor koli se boš trudila, da bi našla odgovore na vse svoje zakaje, nikoli jih ne boš. Vedno bodo ostala vprašanja, na katera ne boš našla odgovorov. Vedno, ko boš gledala druge otroke, ki so toliko stari kot bi moral biti Matic, se boš spraševala, kakšen bi bil, kaj bi počel.
In ne glede na vsa dejstva, bo to edini otrok, ki te res ne bo nikoli zapustil.

Zaradi vseh takšnih mamic kot si ti upam, da življenje po življenju obstaja in da boste nekoč uzrle svoje angelčke...

Prejmi moje najtoplejše objeme.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?