|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohano meso
17.1.2009 11:59:03   
memole80
Kdaj ste dale pohano meso vašim otrokom? Verjetno se bo večina mamic križala, ampak me vseeno zanima. Vem, da ni dobro, ker je ocvrto, ampak naša je že jedla beljak in za spremembo bi ji pripravila pohano meso. Včeraj je npr. jedla polpete, z vsemi začimbami ki spadajo zraven, le z manj soli. Spet mislim, da ni potrebno komplicirati, kaj???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pohano meso
17.1.2009 12:58:44   
principessablu
kaj križala,vsaka naj dela po svoje in to je to,jaz sem ji kar hitro,pa čeprav sem rekla da sladkarij pa ne,pa unga pa tretjga ne,no pri 20 mesecih je čist vse,začel smo pa bolj z začinjenimi cca pri 9m,če se ne motim ali pa okoli 1 leta,se ne spomnim,kok je pa stara?star?a ma zobke?

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pohano meso
17.1.2009 14:14:55   
kristinaj
naša je stara 21m in ga še ni jedla....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pohano meso
17.1.2009 15:09:04   
katra55
Moja je pri enem letu jedla vse, tudi pohanje. S pohanjem ni nič narobe, če ga pripraviš doma v svežem olju. Otroci za rast in razvoj potrebujejo tudi maščobe.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pohano meso
17.1.2009 16:53:00   
bskrle
Pohano pred enim letom težko jedo, po enem letu pa tako in tako ni težav.
Naše  3 oberejo dol drobtinice, za meso pa se ne zmenijo. Da bi kakšna jedla okoli enega leta, pa ne vem

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pohano meso
17.1.2009 20:18:54   
mamica 1
Jaz bom rekla takole, me (mamice) vedno nekaj kompliciramo pa ne tega pa ne onega, potem je pa otrok star eno leto in če ni druge možnosti gre otrok v vrtec, tam pa dobi za jest vse. Pa sem čuvala da ne fižola, pa gob pa vse kar napenja 3 kilometre stran v vrtecu pa lepo fižolovo juhco, gobovo juhico, joto, pa pohanje seveda tudi pa še kaka francoska pade zraven. To so bili recimo bolj taki hudi jedilniki drugače sicer zelo zagovarjam hrano v vrtcih ker je pestra, zdrava, eko in še kaj.
Po fillingu pa bo. 

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pohano meso
17.1.2009 20:50:58   
zmajaz
Naša user posted image  je stara eno leto in je ravno zadnjič zmazala čist celo pohano bedro - s tem, da sem ji jaz meso grizla in dajala malo prežvečeno iz ust. Se pa spomnim, da je že tudi enkrat par mesecev nazaj pojedla malo pohane perutničke - isto tako, da sem ji jaz zgrizla in dala iz ust. Smo bili pač na eni fešti in sem ji dala, kar je pač bilo za jest - pa še všeč ji je bilo - ker drugače je zelo zelo izbirčna in jo težko pripravim, da poje še kaj drugega kot čokolino in juhice. Imela je pa že pri 8 mesecih 8 zob.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pohano meso
17.1.2009 22:25:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša user posted image  je stara eno leto in je ravno zadnjič zmazala čist celo pohano bedro - s tem, da sem ji jaz meso grizla in dajala malo prežvečeno iz ust. Se pa spomnim, da je že tudi enkrat par mesecev nazaj pojedla malo pohane perutničke - isto tako, da sem ji jaz zgrizla in dala iz ust. Smo bili pač na eni fešti in sem ji dala, kar je pač bilo za jest - pa še všeč ji je bilo - ker drugače je zelo zelo izbirčna in jo težko pripravim, da poje še kaj drugega kot čokolino in juhice. Imela je pa že pri 8 mesecih 8 zob.


O šit, a to še kdo dela?? user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pohano meso
17.1.2009 22:26:56   
Anonimen
O šit, a to še kdo dela??


user posted image user posted image user posted image pa kje ti živiš...

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.1.2009 22:27:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pohano meso
17.1.2009 22:30:07   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša user posted image  je stara eno leto in je ravno zadnjič zmazala čist celo pohano bedro - s tem, da sem ji jaz meso grizla in dajala malo prežvečeno iz ust. Se pa spomnim, da je že tudi enkrat par mesecev nazaj pojedla malo pohane perutničke - isto tako, da sem ji jaz zgrizla in dala iz ust. Smo bili pač na eni fešti in sem ji dala, kar je pač bilo za jest - pa še všeč ji je bilo - ker drugače je zelo zelo izbirčna in jo težko pripravim, da poje še kaj drugega kot čokolino in juhice. Imela je pa že pri 8 mesecih 8 zob.


O šit, a to še kdo dela?? user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pohano meso
17.1.2009 22:55:17   
benika
Ampak to je pa res nagravžno, nouser posted image Kaj pa če bi tebi desc najprej šnicl prežvečil, pol bi ti ga pa v usta dal? Narežeš mini koščke, pa otrok sam poje. Tudi naš pri enem letu in 2 zobkih lepo je ocvrt zrezek, in pomfri zraven, pa mu ne žvečim hrane.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pohano meso
18.1.2009 0:18:37   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ampak to je pa res nagravžno, nouser posted image Kaj pa če bi tebi desc najprej šnicl prežvečil, pol bi ti ga pa v usta dal? Narežeš mini koščke, pa otrok sam poje.



Se strinjam user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pohano meso
18.1.2009 9:28:06   
zmajaz
Matr kak frontalni napad. user posted image  Če ji dam koščke jih pljune ven. No - potem je po vaše pač boljše da sploh ne je mesa, kot pa da ji ga jaz zgrizem. Že itak jo komaj pripravim, da sploh poje še kaj drugega razen čokolinota in juhic.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.1.2009 9:29:03 >

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pohano meso
18.1.2009 9:41:23   
botrca
Vsaka mamica dela po svoje in ne vem zakaj jo obsojate če dela drugače kot ve. Jaz dobro vem kako zgleda ko otrok oz. dojenček nič ne je, pa mamica dela vse mogoče in mu tudi da vse živo za jest samo da je...
Jaz svojemu pohano še nisem dala, je pa 13 mesecev star.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pohano meso
18.1.2009 10:01:34   
benika
Sori botrca, ampak tudi jaz prekleto dobro vem, kako je imeti neješčega dojenčka. Še pri 3. letih bijemo salomonski boj za vsak grižljaj posebej.

Še vedno pa stojim za svojimi besedami. Nagravžno je. Če otroček ne je koščkov se da mese pripravit tudi na kak drug način. Lahko se mesek skuha in pretlači skupaj s krompirčkom, špinačko, lahko se skuha v zelenjavni juhi in se zmiksa...Se da, samo mal domišljije je potrebno. Če pa otrok pri enem letu ne je meseca, pa tudi ne bo življensko prikrajšan zaradi tega. Slej ko prej ga bo začel jesti
.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pohano meso
18.1.2009 10:32:19   
zmajaz
Krompirja in špinače naša noče jest, zelenjavne juhice videt noče - je samo govejo juhico ali prežganko. Če ji hrano spasiram, je še manj šans, da kaj poje. Ma pač svoje fore, ki jo bodo že minile. Tudi jabolko je nekaj časa jedla samo, če sem ji ga zgrizla - ko je mene videla, da ga jem in sem ji dala iz ust. Če sem ga naribala ali spasirala, ga niti pod razno ni hotela pojesti niti žličke - če sem ji pa zgrizla, je pa včasih tudi celo manjše jabolko pojedla. Zakaj tako, pa nimam pojma. Jo je pa ta faza sčasoma minila in tudi za meso jo bo zagotovo. Je pa itak že tipično za ta forum, da ene ne znajo drugega kot kritizirat in obsojat, če kdo dela slučajno kaj drugače. Res boga moja user posted image , ko ima tako nagravžno mamo.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 18.1.2009 10:46:53 >

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:08:09   
benika
Res boga moja , ko ima tako nagravžno mamo.
 

A dej no nehaj, kdo je rekel, da si ti nagravžna? Ne jemlji besede iz samega konteksta.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:09:31   
Anonimen
Kdaj ste dale pohano meso vašim otrokom?


Nikoli, ker ne poham doma.
Kdaj je dobila drugje pa ne vem.

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:16:37   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kdaj ste dale pohano meso vašim otrokom?


Nikoli, ker ne poham doma.
 Se podpišem. Tudi meni moja mama ni nikoli pohala user posted image . Ko so spohali kje drugje, sem pač olupila dol in pojedla meso user posted image . Nisem mogla razumet, zakaj nekdo uničuje okus mesa s tisto srajčko user posted image .

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:19:20   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Res boga moja , ko ima tako nagravžno mamo.
 
A dej no nehaj, kdo je rekel, da si ti nagravžna? Ne jemlji besede iz samega konteksta.


Ja no - če je to, kar počnem nagravžno, sem torej nagravžna.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:23:28   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: mamica 1

Jaz bom rekla takole, me (mamice) vedno nekaj kompliciramo pa ne tega pa ne onega, potem je pa otrok star eno leto in če ni druge možnosti gre otrok v vrtec, tam pa dobi za jest vse. Pa sem čuvala da ne fižola, pa gob pa vse kar napenja 3 kilometre stran v vrtecu pa lepo fižolovo juhco, gobovo juhico, joto, pa pohanje seveda tudi pa še kaka francoska pade zraven. To so bili recimo bolj taki hudi jedilniki drugače sicer zelo zagovarjam hrano v vrtcih ker je pestra, zdrava, eko in še kaj.
Po fillingu pa bo. 


user posted image user posted image user posted image  Popolnoma se strinjam. Naša je stara 8 m in pol in je poskusila že marsikaj, prav zaradi tega, da se navadi, saj bo šla z 1 letom v vrtec. Spet se mi zdi neumno, da bi ji dajala samo dušeno zelenjavo in meso, če pa vidim, da ima raje perutničke v peči. user posted image

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:25:59   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša user posted image  je stara eno leto in je ravno zadnjič zmazala čist celo pohano bedro - s tem, da sem ji jaz meso grizla in dajala malo prežvečeno iz ust. Se pa spomnim, da je že tudi enkrat par mesecev nazaj pojedla malo pohane perutničke - isto tako, da sem ji jaz zgrizla in dala iz ust. Smo bili pač na eni fešti in sem ji dala, kar je pač bilo za jest - pa še všeč ji je bilo - ker drugače je zelo zelo izbirčna in jo težko pripravim, da poje še kaj drugega kot čokolino in juhice. Imela je pa že pri 8 mesecih 8 zob.


O šit, a to še kdo dela?? user posted image user posted image


Niti na kraj pameti mi ne pride. Bi raje zmiksala....user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pohano meso
18.1.2009 11:29:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Naša user posted image  je stara eno leto in je ravno zadnjič zmazala čist celo pohano bedro - s tem, da sem ji jaz meso grizla in dajala malo prežvečeno iz ust. Se pa spomnim, da je že tudi enkrat par mesecev nazaj pojedla malo pohane perutničke - isto tako, da sem ji jaz zgrizla in dala iz ust. Smo bili pač na eni fešti in sem ji dala, kar je pač bilo za jest - pa še všeč ji je bilo - ker drugače je zelo zelo izbirčna in jo težko pripravim, da poje še kaj drugega kot čokolino in juhice. Imela je pa že pri 8 mesecih 8 zob.


O šit, a to še kdo dela?? user posted image user posted image


Niti na kraj pameti mi ne pride. Bi raje zmiksala....user posted image


Meni je pa padlo na pamet.
Ko sem poskusila tisto zmiksano hrano...tisto je bil sele bljak user posted image

(odgovor članu memole80)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pohano meso
18.1.2009 12:58:04   
Bonnie_RR
No, pustite zdaj debate okrog prežvečenega mesa in se, prosim, osredotočite na samo vprašanje.

Hvala in lp, Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?