|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pokanje žil
26.1.2012 19:48:14   
Raho
OK, ponavadi se res na forumu samo zezam, sedaj pa imam eno resno vprašanje. Ali še kateri po fizični aktivnosti (močni) pokajo žile po stegnih? Jaz imam zadnje čase prave podpludbe po stegnih, moja zdravnica me prepričuje, da sem se udarila, vendar se nisem (za tako podpludbo pa bi ja vedela, kdaj sem se). Če je imela katera podoben problem, ali ve, zakaj pokajo žile in kako je zadevo vsaj omilila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pokanje žil
26.1.2012 21:04:48   
Daschi
A to te zapeče, ko ti poč. Čutiš, kdaj ti poči?

Ne, jaz nimam teh težav. Sem imela v nosečnosti, samo zdaj se je vse zrihtalo nazaj.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pokanje žil
26.1.2012 21:16:37   
Raho
Ne, zasrbi me - najprej, potem rahlo zapeče in potem se najprej razlije kri (izgleda kot pike krvi pod kožo), na podalgi tega pa nastane podpludba

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 7:45:51   
josephine27
Popuščanje žil je v bistvu neke vrste bolezen. Moja mama jo ima že vrsto let. Pri njej je tako da če se mal močneje stisne ( sploh ni nujno da se udari) se ji že pozna modrica. Meni se je isto dogajalo v drugi nosečnosti ( ko je počlo je rahko zapeklo) potem ko sem rodila pa je bilo spet ok. Hočem reči da ni nujno, da si se močno udarila lahko je bilo tud zelo narahlo mimogrede al pa si samo kam pritisnila, če imaš žile malo bolj zunaj.

Sicer ne vem če ima kdo v tvoji družini težave z venami. Te stvari so precej dedne. Čudno mi je samo to da je zdravnica rekla, da je od udarca.


_____________________________



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 7:50:14   
FLOWR12
Meni se tudi to dogaja. Meni pokajo žilice na prstih na roki. Najprej me zasrbi potem zapeče in že je prst ves vijoličen.
Menda so to slabe stene žil, a nič življensko ogrožujočega. 

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 8:26:13   
Paštetka
prehitra vožnja, čiki, alkohol, mc donalds food, aha..evo, se ti že maščuje...




p.s.
jao smeške bi prilepila, pa mi ne delajo...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 8:31:56   
trsica
reče se jim tudi krčne žile. ima jih moja mami. so baje dedne in neozdravljive. toej v prihodnosti to čaka tudi mene. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 8:42:06   
uškinamama
http://www.nasa-lekarna.si/clanki/clanek/drobne-a-motece-vidne-kapilare/

pokanje kapilar pospešujejo tudi temperaturne razmere (močno nihanje temperature spremeni pretok krvi zaradi vpliva na širjenje oziroma oženje žil; topel zrak širi žile in lahko povzroči pokanje drobnih krvnih žilic),


Po mojem od tega.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 8:59:15   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Meni se tudi to dogaja. Meni pokajo žilice na prstih na roki. Najprej me zasrbi potem zapeče in že je prst ves vijoličen.
Menda so to slabe stene žil, a nič življensko ogrožujočega. 


Jaz imam enak problem,kot ga opisuješ. Začelo se mi je na prstih rok,potem se je preselilo tudi na dlani,sedaj mi pa žile pokajo tudi na komolcih in kolenih,zdravnica pa pravi da nima pojma kaj bi to lahko bilo user posted image

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 9:05:46   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

http://www.nasa-lekarna.si/clanki/clanek/drobne-a-motece-vidne-kapilare/

pokanje kapilar pospešujejo tudi temperaturne razmere (močno nihanje temperature spremeni pretok krvi zaradi vpliva na širjenje oziroma oženje žil; topel zrak širi žile in lahko povzroči pokanje drobnih krvnih žilic),


Po mojem od tega.


Sem prebrala članek,ampak po mojem ne gre za isto stvar. Tukaj namreč piše,da ostanejo lise,ki pač motijo estetski videz kože,ampak pri meni vse lepo izgine in nikjer ni nič videt. Ko mi poči žila imam modrico,ki pa čez kak teden normalno izgine. Ne vem no,sem že full iskala,nedolgo nazaj sem tudi jaz spraševala tukaj isto vprašanje,odgovora pa še sedaj nimam...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 9:19:32   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

prehitra vožnja, čiki, alkohol, mc donalds food, aha..evo, se ti že maščuje...



OK - 2, 3, 4 mi je jasno, da bi lahko vplivalo, ampak prehitra vožnja - razloži, kakouser posted image user posted image user posted image user posted image , veš Paštetka, moj um ne seže tako globoko.


Aja, drugače pa: nimam krčnih žil, le na enem delu rahlo vidne kapilare (t.i. pajkova mreža), žile (ali pa večje kapilare) pa mi vedno pokajo samo po fizični aktivnosti.

< Sporočilo je popravil Raho -- 27.1.2012 9:22:29 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 9:21:57   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

prehitra vožnja, čiki, alkohol, mc donalds food, aha..evo, se ti že maščuje...



OK - 2, 3, 4 mi je jasno, da bi lahko vplivalo, ampak prehitra vožnja - razloži, kakouser posted image user posted image user posted image user posted image


Ej, če napišem, da sem poročena z malim zelenim tipom, ki dela biiiip biiiiip, mi boste tudi verjele, ne?user posted image


preveč pritiskaš. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 9:23:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

prehitra vožnja, čiki, alkohol, mc donalds food, aha..evo, se ti že maščuje...



OK - 2, 3, 4 mi je jasno, da bi lahko vplivalo, ampak prehitra vožnja - razloži, kakouser posted image user posted image user posted image user posted image


Ej, če napišem, da sem poročena z malim zelenim tipom, ki dela biiiip biiiiip, mi boste tudi verjele, ne?user posted image


preveč pritiskaš. user posted image

No, zdaj sem pa pol posta zbrisala, ker sem hotela razložiti, kaj je z mojimi tacamiuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 9:42:04   
josephine27
Sicer je reklama za eno mazilo ki ga sicer ne poznam ampak bolj proti koncu piše da lahko pokanje povzroči tudi preveč intenzivna vadba. Mogoče mal pretiravaš.

http://www.veineraser.si/index.php?src=Najdi-SERP-pokanje_%C4%B9%C4%BEil&nsclid=824b2852108c9994


_____________________________



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pokanje žil
27.1.2012 18:08:37   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: trsica

reče se jim tudi krčne žile. ima jih moja mami. so baje dedne in neozdravljive. toej v prihodnosti to čaka tudi mene. user posted image


Pri nas imamo tudi dedne krčna žile. Meni so se pojavile že želo zgodaj (25let) in sem vse naredila da bi šle nazaj pa mi ni pomagalo nič.
Letos avgusta pa sem naletela na konjsko mast in se lahko pohvalim da je že veliko bolje gredo nazaj.user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pokanje žil
29.1.2012 19:45:23   
blaža
Meni so se delale plavice na nogah, ko sem dobila tole sedanjo službo, ene prv dva meseca, ker nisem bila navajena neprekinjeno tolko cajta stat na nogah ( 8-12 ur, brez se usest). Pol sem se zgleda utrdila in je blo ok. Na začetku sem mislila, da sem se kam ruknla, pa sem pol ugotovila, da ni temu tako, ker sem mela ene par ornk plavih flekov in to ne majhnih. No zdej mi ne nastajajo več plavice po nogah.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pokanje žil
30.9.2012 2:22:44   
Patricija32
Meni so se tudi začele kapilare delat po nogah, ko sem predlani začela delat v službi, kjer je bil kar strog dresscode. Načeloma me noge niso bolele, samo žilice so popokale. Imam kar nekaj prijateljic plesalk in so mi vse osvetovale laser, ker se žilice itak spet pojavijo čez čas, tako, da je treba postopek obnavljat, stanejo tretmaji pa okoli 600€.
Po mojih izkušnjah najbolj pomaga, če redno skrbiš za razbremenitev nog, gibanje, masaža pa kombinirana krema z ognjičem in šipkom kot je ta veineraser in bi rekla, da podatki, ki jih navajajo kar držijo. Veliko športnikov ima vidne te žilice pa mamice takoj za njimi.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?