|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polenta
2.2.2008 17:32:39   
jaša2
nekje na forumu sem že enkrat zasledila temo na polento, paje zdaj ne najdem več.zanima me namreč, ali pripravljate to enako polento kot za odrasle, al mora bit kaka posebna za dojenčke? in, ali kaj zraven vmešate, al na kak način  jo pripravite?

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polenta
2.2.2008 17:37:12   
Barči78
Skuhala sem jima jo na osoljeni vodi in dodala kakšno žlico kisle smetane, sedaj pa jima jo kuham na mleku, jo imata bolj rada.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polenta
2.2.2008 17:43:23   
katra55
Lahko jo skuhaš kot za odrasle, ali pa na adaptiranem mleku.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polenta
2.2.2008 17:49:37   
Barči78
Jaz je nisem kuhala na adaptiranem mleku, mi je rekla patronažna, naj tega mleka ne vremuser posted image .

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polenta
2.2.2008 17:51:10   
tinispela
Jaz ji skuham na vodi, ampak bolj redko, pol pa vmešam adaptirano mleko. Je jedla ko velika!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polenta
2.2.2008 17:54:11   
Anonimen
al mora bit kaka posebna za dojenčke? in, ali kaj zraven vmešate, al na kak način jo pripravite?


Definitivno drugačna, predvsem manj slana.

(odgovor članu tinispela)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polenta
2.2.2008 18:53:27   
Naja30
Isto kot za odrasle, samo manj slana. Če je pregosta, zredčim z jogurtom ali mlekom. Če je preredka pa dodam še malo riževih kosmičev in je super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polenta
2.2.2008 19:17:00   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78

Skuhala sem jima jo na osoljeni vodi in dodala kakšno žlico kisle smetane.


Enako, s tem, da sem vodo zelo malo solila.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polenta
2.2.2008 19:32:58   
Nenya
Vedno kuhana na vodi, brez soli, kasneje dodala kako kislo smetano ali nariban sir.
Adaptiranega mleka se ne sme vreti! Tudi pripravljaš ga z ohlajeno prekuhano vodo.


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Polenta
2.2.2008 20:33:53   
Paštetka
Vedno skuham v neslani vodi, malo bolj gosto, potem pa ko je skuhana razredčim z adaptiranim mlekom. po želji pa še dodam kakšno sadje.

Ne vem pa, kje vraga najdete take, da se adaptiranega mleka ne sme kuhati ali zavreti user posted image  user posted image user posted image

Če se ne bi smelo, potem bi 10000% pisalo na vsaki embalaži! user posted image  

Pri nas celo v posvetovalnici priporočajo, da kuhamo pudinge itd. v adaptiranem mleku.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Polenta
2.2.2008 21:22:45   
andie
js ji kuham z mal vode, več mleka-3.5 alpsko.
nardim bolj redko, zraven pa kakšn topljen sirček, kislo smetano al pa kr brez vsega.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Polenta
2.2.2008 21:57:51   
januskica
tamali ( 9m) skuham na vodi, potem pa dodam noter topljen sirček al pa kislo smetano ter zmečkano zelenjavo (brokoli, ...). ji je ful všeč.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Polenta
3.2.2008 12:05:24   
Sisy
na vodi pa čist malo solim...pa kakšno žličko kisle smetane za okus dodam...

hm na sirček pa niti pomislila nisem...moram poskusituser posted image

obvezno ji dam pa seveda notr tut kakšno huhano zelenjavico....meni osebno je ful dobra z brokolijem in korenčkomuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Polenta
3.2.2008 14:37:08   
mateyka
mi smo jo ravno prvič probal (kuhano na vodi) z bučkami in koruzno-riževimi kosmiči pa ni bla navdušena user posted image po moje ker polenta nima ravno kakega okusa.. bom probala z več vrst zelenjave zmešat, ker drugač se zmrduje. 

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Polenta
3.2.2008 17:05:49   
andie
no ja... glih včeri sm ji polento nardila za večerjo, pa ni šans, da bi jedla.
Ko sm pa dala zram banano, je blo pa čist neki dugegauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Polenta
4.2.2008 15:02:05   
mateyka
Ko sm pa dala zram banano, je blo pa čist neki dugega


aha! kul, sadje in polenta - to mi pa ni na pamet padlo. sicer pa, zakaj pa ne - bomo tud to probal user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Polenta
5.2.2008 18:24:20   
Vanja1
Mene pa zanima katero polento kupujete, tisto za hitro pripravo? A polenta vsebuje gluten? Svoji 7mesečnici še je nisem dala pa jo imam namen skuhat na vodi, pa ne vem kako in kaj?  Prosim za pomoč...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Polenta
5.2.2008 19:42:02   
tinispela
IZVIRNO SPOROČILO: Vanja1

Mene pa zanima katero polento kupujete, tisto za hitro pripravo? A polenta vsebuje gluten? Svoji 7mesečnici še je nisem dala pa jo imam namen skuhat na vodi, pa ne vem kako in kaj?  Prosim za pomoč...


Jaz imam instant polento, se hitreje skuha. Polenta je v bistvu koruzni zdrob, koruza pa ne vsebuje glutena, tako da jo mirne duše daš svoji pikici. Jaz jo skuham na vodi, lahko jo čisto malo soliš (če hočeš). Jaz sem ji jo dala z mlekom, danes sem jo zakuhala v zelenjavno juhico (sem prej zmiksala zelenjavo s paličnim) in je ful jedla. Imaš vse mogoče variante s sadjem in zelenjavo.

(odgovor članu Vanja1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Polenta
5.2.2008 21:14:41   
Emm
Od kdaj pa lahko ponudim otroku polentouser posted image moj je sicer 5 mes in malo že premišljujem o tem kdaj naj mu jo ponudim.user posted image

(odgovor članu tinispela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Polenta
6.2.2008 22:14:40   
saskija
Samo za informacijo- polenta, ki jo kupite v trgovini je bila narejena iz koruzne moke, ki se je mlela v istem mlinu kot pšenična moka in lahko vsebuje sledi glutena oziroma jih zagotovo vsebuje.



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Polenta
7.2.2008 7:47:21   
Paštetka
jah, no četudi vsebuje sledi glutena, jih ne bo pobralo. Najboljše, da jih do 10. meseca samo z mlekom, sadjem in zelenjavo futramouser posted image user posted image

Komot lahko daš polento Emm tam pri 5,5 mesecih. Verjami, da tvoji pupi ne bo ničesar zaradi polente. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Polenta
7.2.2008 9:47:27   
ZmajTolovaj
Jaz imam Mercatorjevo polento, na kateri piš LAHKO VSEBUJE SLEDI GLUTENA, kar koli naj bi že to pomenilo, pa sem ji pred par dnevi dala probat, kuhano na vodi in s 0,5dcl AM, pa je zmazala vse, bp.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Polenta
7.2.2008 10:19:48   
hariba
Skuham v rahlo osoljni vodim, dam ji pa prelito z tekočim jogurtom, tako jo je najraje.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Polenta
7.2.2008 21:01:05   
Emm
Paštetka hehehehehe upali smo na pupo a  dobili pikeca
sedaj nam seveda ni žal.user posted image user posted image user posted image imamo pač doma dva pikeca in sem jst kot v haremu med samimi moškimi heheheheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Polenta
7.2.2008 22:32:21   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jah, no četudi vsebuje sledi glutena, jih ne bo pobralo. Najboljše, da jih do 10. meseca samo z mlekom, sadjem in zelenjavo futramouser posted image user posted image

Komot lahko daš polento Emm tam pri 5,5 mesecih. Verjami, da tvoji pupi ne bo ničesar zaradi polente. user posted image


ne vem zakaj si tako nestrpnauser posted image to sem napisala predvsem za tiste mamice pri katerih imajo v družini alergije na različna živila. ena tako banalna stvar lahko naredi v telesu pravi požar pa če se nekomu zdi še tako nesmiselno!!!!

ne boš verjela, da se otrokov organizem do 5 leta starosti obnaša bolj v prid alergijam kot proti njim in zato včasih pazljivost v družinah z alergijami ni odveč!!



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...





sindarin

Kolikšna je vsota, ki jo največkrat zapravite za eno igračo?

do 10 evrov (31%)

10- 20 evrov (46%)

20-30 evrov (15%)

30-40 evrov (3%)

40-50 evrov (3%)

nad 50 evrov (2%)


Število vseh glasov: 226

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!