|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 14:17:15   
*goldfish*
Name se je obrnil gospod, ki ima zlatega nečaka in bi mu radi pomagali. Fantek je prezgodaj rojen in ima težave z gibanjem. Gospod me je prosil, če lahko zanj in za njegovega Marsela to objavim na naši Ringaraji. Če dvomite v karkoli o tem, me lahko kontaktirate na ZS in vam posredujem vse podatke v zvezi s tem.


"Obračam se na Vas, ker bi radi s pomočjo Vas uporabnikov, pomagali z donacijskimi sredstvi prečudovitemu fantku za terapevtsko kolo, ki so mu ga priporočili v Ljubljani Soča. Potrebuje ga za razgibavanje in lažje gibanje. Sredstva lahko nakažete na transakcijski račun številka SI56 0234 0175 6365 027

Že vnaprej hvala za Vašo velikodušnost!"



_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:10:56   
Anonimen
Terapevtsko kolo dobi na naročilnico preko Soče.Kolk je meni znano še vsi,ki hodijo tja dobijo na naročilnico tudi moj je dobil.To je na sposojo petih let potem ga vrneš in dobi drugega seveda je odvisno kako otrok raste,če ga preraste čez tri leta lahko dobi že takrat.Malo je čudno,da so ga v Soči priporočali a napisali pa niso itak se mora tam testirat kolo potem pošljejo testne liste na zavarovalnico,da odobri in žez kakšna dva ti mesece že dobi kolo.Nevem zakaj bi ga kupoval.
Je pa res,da moraš biti vstrajen drugače ne dobiš ničesar.Prav zahtevat je treba,da napišejo.Poznat zakone kaj pripada otroka.


< Sporočilo je popravil Florina -- 10.5.2009 19:13:41 >

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:17:09   
Anonimen
In še nekaj taka kolesa stanejo v tolarjih vam napišem kolk je stalo kolo od mojega malega okrog 190 tisoč ok moj ma neke dodatke še prilagojene na njem brez teh dodatkov pa je stalo 145 tisoč.In čez nekaj let ga preraste pa bo rabil novega...ne vidim smisla v kpovanju ok razumem za take,ki majo denar,da lahko vse kupijo pač ne rabijo na naročilnico mi eni pa pač ne moremo kupit in treba zahtevat bit vstrajen,da dobiš.Še za voziček,ko je skoraj cel zanič pravij,da ga ne pripada še kao drugi pa takle majo ampak ni res...treba met jezik ne bit tiho.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:28:09   
Anika_Anita
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

In še nekaj taka kolesa stanejo v tolarjih vam napišem kolk je stalo kolo od mojega malega okrog 190 tisoč ok moj ma neke dodatke še prilagojene na njem brez teh dodatkov pa je stalo 145 tisoč.In čez nekaj let ga preraste pa bo rabil novega...ne vidim smisla v kpovanju ok razumem za take,ki majo denar,da lahko vse kupijo pač ne rabijo na naročilnico mi eni pa pač ne moremo kupit in treba zahtevat bit vstrajen,da dobiš.Še za voziček,ko je skoraj cel zanič pravij,da ga ne pripada še kao drugi pa takle majo ampak ni res...treba met jezik ne bit tiho.


Heii.*
Hvala Gospa Florina za vaš odgovor.*
Ampak,nekaj bi vam rada napisala.
Letos marca sva bila z malim v Soči 10dni.
In so nama napisali v izvidu,da mu ne pripada kolo,ker nima invalidskega vozička.Zato so mi predpisali terapevsko kolo preko donatorskih sredestev,katere si moram poiskati sama.
Če še slučajno ne veste...to so novi zakoni.

Hvala.vam za vaš lep odgovor.Anika_Anita(mama od Marsela)

                                                                      Lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:30:30   
Anonimen
Nevem sicer kakšni so zdaj zakoni poznam pa eno od tukaj,ki isto nima vozička mali pa je dobil kolo in letos dobi novo,ker mu prvo ne ustreza pa fantek hodi ampak bolj težko.Se opravičujem,če sem koga užalila ampak potemtakem ne veljajo zakoni za vse isto.Ali pa je odvisno od zdravnika nevem.

(odgovor članu Anika_Anita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:39:28   
Anonimen
Imate zs kjer sem vam napisala kje hitreje pridete do donacijskih sredstev,če je temu tako,da ga ne dobite na naročilnico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:53:01   
Anika_Anita
gospa florina nikogar niste ožalili anpak pomagali še enkrat vam hvala anpak zakoni so taki kaj moremo če si reven si pač reven.V izvidu so mi napisali da bodo urejali kolo preko donatorskih sredstav anpak gdaj bo to na vem ko bo spet prerastu.zato sem si začela sama iskati donatorje kot so mi svetovali.


Hvala lepa .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 19:54:55   
Anonimen
Če boste čakali,da vam oni zrihtajo sredstva nebo nič.Zato sm vam poslala zs na koga se obrnite.

(odgovor članu Anika_Anita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 20:06:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anika_Anita

gospa florina nikogar niste ožalili anpak pomagali še enkrat vam hvala anpak zakoni so taki kaj moremo če si reven si pač reven.V izvidu so mi napisali da bodo urejali kolo preko donatorskih sredstav anpak gdaj bo to na vem ko bo spet prerastu.zato sem si začela sama iskati donatorje kot so mi svetovali.


Hvala lepa .


No ja sem mislila,da sem vas užalila ampak ja po eni strani je tak če si reven si reven ampak to ne pomeni,da te ne pripada ja seveda tisti ki so pri kopanji kot pravijo dobijo vse ampak tudi mi eni kao revno lahko dobimo,če je zakon le jezik treba stegnit pa je.

(odgovor članu Anika_Anita)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomagajmo Marselu!!!
10.5.2009 20:14:15   
Anika_Anita
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Če boste čakali,da vam oni zrihtajo sredstva nebo nič.Zato sm vam poslala zs na koga se obrnite.

Hvala.*!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice za enkratno uporabo
grahek85

Katere plenice uporabljate?

Müller (beauty baby) (18%)

DM (babylove) (14%)

Hoffer (mylove) (10%)

Sparky (1%)

Huggies (2%)

Pampers (55%)


Število vseh glasov: 129

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!