|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 11:12:52   
muška
Kaj naj naredim s tem user posted image  ? Ful sem že besna!  Whirpool je, star ene 3 leta, uporabljam vse od Calgona, posodica s soljo je polna,  posodica za tekočino za lesk je polna, včasih dam tudi po dve tableti Calgonita za eno pranje, pa vseeno,... kozarci so celi pikasti, ma ne vem več no , ful mi je začel slabo prat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 11:14:42   
Anonimen
ja filter sucan*? če daš več žajfe nau nič boljš sej se sam še slabše spere. probaj ga enkrat na prazno uprat z unim čistilom za stzreoje. a splakneš posodo predno jo daš not?
kake pike pa ostanejo na kozarcih? od česa?

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 11:15:05   
Anonimen
Kaj pa filter? Je čist?

Lahko pa se je tud nabral kamen na tistih vrtečih palicah ki špricajo vodo.

Probej sčistit filter pol pa operi stroj brez posode z tekočino za čiščenje pomivalnih strojev, mogoče bo kaj bolje.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 11:19:18   
noe
Jaz sem začela uporabljati Calgonit, ker tako priporoča AEG, in sem po prvi škatli zamenjala za Somat 5, dodam sol in tekočino za lesk in je super. S calgonitom pa sem morala kdaj prat tud dvakrat, pa še tistih rjavih madežev mi ni neslo dol.
A  greje ti pa? Men je enkrat grelc crknu in je pral kar z mrzlo vodo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 11:25:00   
facka
moja tašča je imela iste probleme, pa je bila težava na vetrnicah, ki špricajo vodo

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:21:19   
SaaS
Pri meni je ista težava, kot jo omenja facka. Filter čistim, uporabljam sol,  vsake toliko zalaufam prazen stroj s čistilom... Zabasane so luknice v tistih vetrnicah, ki se vrtijo in špricajo vodo. Sama na morem očistiti, nisem pa še uspela poklicat servisa. Verjetno bo treba zamenjat ta del, ali špa kakšen drug filter, saj ta "svinjarija", ne bi smela priti tja notri. Aja, imam pa elektroluxa.

Facka,kako je tvoja tašča rešila to težavo?

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:49:06   
muška
hm a filter,... nanj pa sem malo pozabila user posted image   , kje pa se dobi tisto čistilo za stroj, oz kako se mu reče?

Grem filter preverit

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:49:56   
Anonimen
Majo ga v vseh trgovinah od calgonita. Jst ga mam iz hoferja k je pol cenej. Pa mislim da ga ma tud dm enga cenejšga.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:54:33   
Anonimen
user posted image kje pa je ta filter v stroju

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:56:06   
muška
evo filter sem spucala, ampak moram rečt, da ni bil ne vem kako umazan user posted image  Bom videla kako bo naslednja runda oprana, da ugotovim, če je bilo to krivo.

Drugače pa se mi na posodi - največ na zgornji rešetki , nabirajo neke pike, ki so kot kavna usedlina, so tudi temne barve - torej nekaj je kavne usedline očitno, druge pa so svetlejše.
Posodo pa res zelo redko kdaj splahnem preden jo dam v stroj. Kavno usedlino vedno odstranim, večjo umazanijo tudi, ampak da pa še npr. vsak krožnik prej splaknila, to pa ne.
Do meseca dni nazaj, je bilo vse OK.  Aja, sem pa vmes uporabljala Somat 5 in ravno takrat so se mi začele pojavljat te težave in sem bila 100%, da je kriv ta Somat, no zdaj pri Calgonu je isto.

Bom videla, kako bo zdaj, ko je filter čist user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 12:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

user posted image kje pa je ta filter v stroju


Na dnu strojauser posted image , tam zraven k maš za sol dajat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 13:13:04   
piščanc
mi smo imeli najprej calgon navadni, pa je bila enkrat posoda siva, drugič so bile kapljice. v navodilih je pisalo, da če so kapljice je treba nastaviti sol (preveč kamna), če pa je posoda siva, pa je treba manj tekočine. pa ni nič pomagalo. potem je pa mož prinesel calgon 5 v 1in od takrat je bilo super

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 14:37:16   
BLAŽIKA
Najprej zalaufaj prazen stroj z tekočino za čiščenje pomivalca in ga vklopi na najbolj vročo temperaturo. Mislim da imaš z tem problem. 

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 14:37:58   
BLAŽIKA
Če uporabljaš sol je skoraj nemogoče, da bi se ti šobe zamašile in umazale na helikopterjih.user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 14:45:35   
*goldfish*
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Drugače pa se mi na posodi - največ na zgornji rešetki , nabirajo neke pike, ki so kot kavna usedlina, so tudi temne barve - torej nekaj je kavne usedline očitno, druge pa so svetlejše.



A mogoče daš not preveč posode in je ne more pravilno izplakniti? Men ponavadi to naredi, če nad kozarcami dam še kako posodo, potem se mi te usedline naredijo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomivalni stroj mi slabo pere
20.3.2007 18:49:56   
frutka_
če si izključila tehnično okvaro potem lahko vpliva na pranje:
  • napačno zložena posoda (posoda se prekriva)
  • preveč posode
  • preveč zasušena posoda
  • program izbiraš napačno
jaz uporabljam kratki program, ki opere v 30-ih minutah. vsak dan operem en stroj (že zaradi higiene in smradu). sol in tablete pa od likvi-ja ali DM-ove. najbolj poceni pa čisto okej operejo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Če ima otrok DVE IMENI...
Lubici

... ga kličete VEDNO po obeh skupaj?

DA (24%)

NE (66%)

DRUGO - podaj komentar (10%)


Število vseh glasov: 198

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!