|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč Gordani Krklec
11.4.2007 12:22:29   
Strawberrie Cherrie
Ker nas je naša ljuba Urska zapustila, me zanima, če je sploh še katera za to, da pomoč Gordani Krklec izpeljemo vsaj do neke mere?
Drugače grem jaz danes svoj paket poslat po pošti in ne čakam na druge?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč Gordani Krklec
11.4.2007 12:55:53   
natalia
jaz sem poslala.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč Gordani Krklec
11.4.2007 14:55:14   
srki
Jaz bom poslala denar Wahoo, ki je rekla, da bo zbirala. Ji verjamem. Saj še velja, a ne Wahoo?

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč Gordani Krklec
11.4.2007 18:46:24   
Strawberrie Cherrie
Evo, jaz sem danes poslala.



IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz bom poslala denar Wahoo, ki je rekla, da bo zbirala. Ji verjamem. Saj še velja, a ne Wahoo?



no, fajn, zdaj sem še pa nezaupnico dobila user posted image . never mind.
Če še katera potrebuje naslov ali telefonsko od Gordane, mi lahko piše na ZS.

Urski sem obljubila, da bom pomagala, ampak, če niste za to, pač niste za to.

Pa lep dan še naprej!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč Gordani Krklec
13.4.2007 13:26:00   
Wahoo RR
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Evo, jaz sem danes poslala.



IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz bom poslala denar Wahoo, ki je rekla, da bo zbirala. Ji verjamem. Saj še velja, a ne Wahoo?



no, fajn, zdaj sem še pa nezaupnico dobila user posted image . never mind.
Če še katera potrebuje naslov ali telefonsko od Gordane, mi lahko piše na ZS.

Urski sem obljubila, da bom pomagala, ampak, če niste za to, pač niste za to.

Pa lep dan še naprej!



Živjo

A je ta nezaupnica letelo name ?

Takole je : že v prejšnji temi sem se ponudila da prevzamem zbiranje stvari v Ljubljani in okolici. Poleg tega pa sem moderatorka dobrodelnosti, zato sem predlagala da če želite lahko zbiram denar jaz. Če se ne motim ste dorekle, da se finance zbirajo za mojstre, ki bi hišo popravili ?
TRR dobrodelnosti pa bomo sigurno dobile, v kratkem in takrat bo šlo itak vse preko njega...za tiste, ki boste želele pomagat na tak način.

Lparis - popolnoam ni zaupam, da boš zadevo speljala. Seveda pa je potreben naš odziv.
Če me potrebujete sem na razpolago. Tako za zbiranje denarja,sedaj in kasneje, kot za prevzem stvari v Ljubljani.
Vendar pa se za to slednje ni še nobena javila. Za finančno pomoč pa dve osebi.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč Gordani Krklec
13.4.2007 13:29:32   
Strawberrie Cherrie
Punce moje zlate - tisto z nezaupnico je bil hec, zato sem pa smijla z jezikom zraven pripopala.
Jaz bom danes še kontaktirala eno gospo, ki je sicer klicala Ursko, pa mi je Urska posredovala telefonsko, da se zmenimo glede te pomoči.
Če bo gospa želela donirat denar, bom jo poslala Wahoo, drugače pa bom stvari vzela v svoje roke.

Enih par punce je tudi prosilo za naslov user posted image user posted image user posted image , tako da verjamem, da je nekaj stvari družinica že dobila.

Ostale RRjevke, ki še želite karkoli poslat, naslov dobite preko ZSja.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč Gordani Krklec
13.4.2007 13:32:34   
Anonimen
Sem dobila naslov že zadnjič od Urške in številko računa od gospe.Hvala.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč Gordani Krklec
16.4.2007 8:58:56   
srki
Joj, Wahoo, saj ni bilo tako mišljeno, da ti ne bi zaupala. SE opravičujem, če je tako izpadlo. Upam, da mi danes uspe in ti pošljemuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč Gordani Krklec
16.4.2007 18:48:26   
Wahoo RR
user posted image  ni panike...sem tud jaz mal preveč zahakljala za to...user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




NORICE
Dashenka

Ali so vaši otroci do vstopa v šolo preboleli norice?

Da (56%)

Ne (31%)

Ne vem (atipičen potek bolezni...) (13%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!