|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 12:56:39   
**Petra**
A je mogoče katera že dobila danes nakazanouser posted image user posted image user posted image Na strani csd lj-šiška piše, da bo 12.6., ampak pri meni ni še nič, pa ponavadi nakazila iz csd dobim že okol 10h!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:04:50   
lelaval
Mogoče pa je nakazilo 20. v mesecu user posted image
Sem 3 leta nazaj rodila - 12.6., denar pa sem dobila nakazan po rojstvu (mislim, da je bil 20., če pa je izplačilo dvanastega, pa sem dobila cel mesec kasneje - ne vem več točno, a če te zanima, lahko grem iskat papirje nazaj)

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:06:31   
Naja30
lelaval, vse najboljše tvoji tamičkeni! user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:18:42   
lelaval
Hvala Naja za čestitke user posted image . Je že najstarejša imela 14 dni nazaj RD, pa ga še nismo praznovali, ker je meni dan prej umrla mama user posted image . Tako, da bomo še oba rojstna dneva "spravili pod streho" v tem tednu - res da zame bolj z žalostnim priokusom, a otroci naj uživajo v svojih RD, saj niso oni krivi za ta dogodek.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:22:30   
**Petra**
Samo meni je uslužbenka csd rekla, da ker sem oddala vlogo v maju, dobim nakazilo v juniju. Na strani csd lj šiška imajo predviden datum izplačila za pomoč ob rojstvu otroka na današnji dan! Ej, nimam pojma.....user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:24:47   
lelaval
Samo meni je uslužbenka csd rekla, da ker sem oddala vlogo v maju, dobim nakazilo v juniju


Mislim, da se upošteva en datum, ko oddaš (če se ne motim 15. v mesecu), da če do tega datuma oddaš, dobiš v naslednjem mesecu, če ne pa mesec kasneje. Ne vem več točno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:30:00   
**Petra**
Lelaval, ne vem več nič... do 14h še počakam, če pa do takrat ne bo, potem predvidevam, da danes več ne bo...

Vlogo pa sem oddala 14.5.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:32:40   
lelaval
Sem šla zdaj iskat papirje.
4.5. sem vložila vlogo, 6.5.  pa je bila izdana. Na bančnih ispiskih pa sem našla, da je bilo nakazano 14.6.  - sem si zapomnila le to, da je bilo nakazano le po porodu user posted image . Sem pa rodila prej - PDP sem imela 20.6.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:34:04   
lelaval
Vlogo pa sem oddala 14.5.


A odločbo si že dobila?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:34:42   
**Petra**
Ti le ni dalo miru, da si mogla it brskat po papirjih, a??? user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:35:37   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Vlogo pa sem oddala 14.5.


A odločbo si že dobila?


Ja, izdana je bila 21.5, dobila pa sem jo tudi enkrat v maju, samo ne več čisto točno kateri dan.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:50:01   
lelaval
Ti le ni dalo miru, da si mogla it brskat po papirjih, a???

Točno tako user posted image user posted image
Vlogo si dobila, samo manjka datum izplačila, a ne? user posted image
Sem ti napisala, da sem dobila 14. nakazano, zdaj pa presodi, ali počakaš še kak dan, ali pa kar pokliči na CSD in vprašaj kdaj je izplačilo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 13:57:15   
**Petra**
N A K A Z A N O !!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč ob rojstvu otroka - denarni znesek
12.6.2008 14:21:41   
lelaval
N A K A Z A N O !!!!!!


user posted image  user posted image  Samo počakat si morala, da je ura odbila 2 popoldne user posted image



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?