|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri izbiri imena
12.4.2013 23:26:40   
orsina
Manj kot teden dni do PDP, jaz pa še vedno kolebam:

user posted image   Tina ali Sara

user posted image   Tibor, Jan ali Jani

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 15.4.2013 17:34:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 1:59:31   
Lukka
user posted image ja to se boš pa morala sama odločit!

Tibor je lepo ime, Jan je kratko ime, vendar vedi, da je Janov OGROMNO.
Kar bi ti svotoval za Janija - ne vem, se mi zdi da je preveč to ime "ljubkovalnica" imena Janez.

Tina in Sara... Kaj pa vem. Meni sta sicer oba imena všeč, čeprav sta pa oba imena iz "naše" generacije veš. Ok, Sara mogoče malo manj, ampak Tina je pa eno bolj tipičnih imen za "našo generacijo".

Običajno je tako, da generacija staršev ne daje otrokom imen, ki jih bolj tretjiramo za tiste, dvajset_ let starejše. Mogoče, če pomisliš - ko smo bili mi majhni, so naši starši, tete strici nosili imena - Janez, Brane, Drago, Jože, Olga, Branka, Marinka... No, nihče od nas se kot deset_letni mulc ne bi dobro počutil, če bi mu recimo bilo ime npr. Brane user posted image
Ne gre zato, da to ni lepo ime, ampak gre zato, da ni "preskoka" generacijskih imen, če me razumeš.
Glej, zdaj so spet moderna in tudi lepa tista imena, ki jih generacija naših staršev nima, niti generacija nas ne, torej poberemo vsaj dve generaciji nazaj.
MANA, IGNAC, LOVRO, VALTER...

Hej, da ne bo pomote, nisem seveda mislil na tak način komentirat, ker očitno si si imena že izbrala, ampak vseeno premisli no, če je še kaj možnosti, da se premisliš.

Tibor je sicer čisto fajn, namesto Tine pa vseeno izberi raje kaj drugega... Hihihihihihihihih. Glej če ti je všeč Tina, jo pač "izpelji" iz uradnega imena recimo Tineja ali pa mogoče Tinka. Kar je fantastično ime :)

< Sporočilo je popravil Lukka -- 13.4.2013 2:01:54 >

(odgovor članu orsina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 6:33:52   
lily32
Saj se ti ni treba še odločit dokončno. Jaz sem obakrat v porodno "odnesla" s sabo po dve imeni za punco in dve za fanta. In ko je bil otrok rojen, je prvič med tistima dvema izbral dragi, drugič pa jaz. Lahko počakaš, da vidiš, katero ime otroku "paše". Srečno. 

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 9:12:24   
Metuljčica 2013
za punčko Sara ... za fantka pa nobeno od teh ...

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 13:28:51   
naja17
Sara in Tibor

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 13:37:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Kar bi ti svotoval za Janija - ne vem, se mi zdi da je preveč to ime "ljubkovalnica" imena Janez.


No ja... mogoče pred 40 leti bi se Jani navezoval na Janeza, danes mislim, da deca več ne poznajo, da je to res krajšava Janeza.
Moj je Jani, ker je bil fantek in ni mogel biti Jana user posted image  Torej nobenega Janeza takrat nisem imela v mislih. In mi je zelo dobro ime še danes. Res jih ni veliko, spevno je, zlahka se zadereš ali ga pokličeš, ni soglasnika na koncu user posted image

Za punčko pa sta mi obe všeč. Mogoče malo bolj Tina danes, ker se je ime malo pozabilo. Mislim, da jih ni veliko.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 13:47:16   
josephine27
Za punčko definitivno Sara. Za fantka pa težko rečem kaj bi izbrala. Mogoče mi Jan mi še najbolj potegne.

Meni je pomagal na koncu izbrati ime kar moj ta večji sonček, ker se niakor nisva mogla odločit med dvema imenoma. Sem ga vprašala katero od teh imen je lepše za njegovega bratca in se je v trenutku odločiluser posted image .

Kakorkoli se boš odločila, bo prav.

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 13:51:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Sara in Tibor


se strinjam.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ime, ime, ime
13.4.2013 14:26:08   
kajajaka
Tina in Jan

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ime, ime, ime
14.4.2013 10:02:18   
donna22
Sara in Jan

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ime, ime, ime
14.4.2013 10:21:34   
uškinamama
Jan in Jani absolutno ne, torej od naštetih Tibor.

Tibor in Sara.


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ime, ime, ime
14.4.2013 10:28:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Jani absolutno ne,

Kaj pa ti je Jani naredil? user posted image  

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč pri izbiri imena
17.4.2013 9:57:02   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: orsina

Manj kot teden dni do PDP, jaz pa še vedno kolebam:

user posted image   Tina ali Sara

user posted image   Tibor, Jan ali Jani


Nobeno ime od navedenih mi ni uau, če bi pa morala izbirat med temi, ki si jih napisala, potem pa tina in jan user posted image

(odgovor članu orsina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč pri izbiri imena
3.5.2013 14:02:17   
poli*
Kako ste se odločili user posted image ?

Meni je všeč Tina in Jani

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč pri izbiri imena
3.5.2013 14:20:18   
Da|sy
Za punčko definitivno Sara, čeprav jih je zadnje čase res veliko ... Za fantka pa težko rečem. Najbrž Jan. Tibor je tako robato ime, Jani pa pa skoraj preveč ljubkovalno. :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?