|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč prosim - konfeti in naprstni šopki
6.4.2006 14:21:46   
KIKI*
Živjo punce!
Imam nekaj vprašanj.
KOLIKO MORAM IMETI KONFETOV-toliko kot je povabljenih-meni so kar dragi in ker bodo vsi svatje dobili tudi slike kot zahvalo-no vsak parz otroci, mi je vsaj meni čisto dovolj, če bi konfete dobili prav tako po družinah.
KAJ PA NAPRSNE ŠOPKE-kdo jih je pri vas dobil za poroko?!Vsi ali kako

Koliko pa so kaj cene konfetov in šopkov-se splača delat doma?! Pride kaj ceneje?!
Kje se da v Celju kupiti material za izdelavo konfetov in naprsnih šopkov?!

lp
Adela

< Sporočilo je popravil puncica -- 6.4.2006 21:37:22 >


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMOČ PRI POROKI
6.4.2006 14:25:39   
muki1
Jezus, pa saj ni treba vsega met. Skenslaj stroške. Konfetke ponavadi vsak vrže stran. Ko se je moja sestrična poročila, so jih polovico pozabili na poroki, samo strošek je imela. Slika je čisto dovolj. Prav tako šopki. Če že jih naj ima ženin, priče, starši pa konec.
Tako je moje mnenje, no, to zdaj res ni več IN.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 6.4.2006 14:30:03 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMOČ PRI POROKI
6.4.2006 14:41:59   
tinaaja
Material za konfete se splaca kupit.. vsaj midva sva za 120 ljudi za veliko materiala dala 18000sit + konfete bova morala kupit. in jaz tud uzivam v delanju.. midva bova sklatlice s konfeti uporabila za oznacevanje sedeznega reda, zato ker ponavadi pol ljudi pozabi ali ne upa vzeti konfetov s tam, kjer so zlozeni.. pa se strosek tiskanja imen za sedezni red prisparava.
naprsne sopke bomo imeli samo najozji clani, midva, price in starsi.. tako da konfete bodo dobili vsi, slike pa bova poslala druzinam, ne posameznikom.
lahko pa das konfete samo v kaksno posodico na vsako mizo, pa naj si vsak vzame ce hoce..

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMOČ PRI POROKI
6.4.2006 15:34:00   
anckabancka
Midva nisva imela konfetov in tudi naprsne šopke sva imela le ženin in nevesta ter priči.
Je bilo več poudarka na cerkvenem obredu in ohceti. Konfetov si nebi noben zapomnil, cerkvene poroke, zakuske po njej in ohceti pa se še zdaj vsi prav dobro spomnijo.

Zahvale s sliko sva jim poslala na dom po poroki.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMOČ PRI POROKI
6.4.2006 19:33:31   
Anonimen
Midva nisva imela konfetkov, Sva delila slike v zahvalo. Naprsne šopke so pa imeli samo bližnji sorodniki (brati, tete, strici, bratranci) starši, priče in ženin.

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POMOČ PRI POROKI
6.4.2006 20:10:38   
Lunca1
Midva bova imela konfete za vse odrasle, naredila jih bom sama, ker me pridejo ceneje (ca. 250 sit na komad). Naprsne šopke bodo imeli samo ženin in obe priči. Po poroki pa boda poslala zahvale po 1kom. na družino ali par.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMOČ PRI POROKI
7.4.2006 7:25:28   
Anonimen
Pri nas so konfeti na družino - sej ni treba da ma 7 članska družina 7 konfetov.

Naprsni šopki pa so bli za vse svate, pa še dragi niso bili. So nam jih take lepe na priponko naredili, da se ni obleka s cvetjem mazala.

Drgač se pa lepe konfete lahk kar doma naredi, pa imajo tafensi pol sam priče in strši recimo al pa kr vsi enake.

Material se kupi v LJ v Promaku ali (pa jst sem kar) v Missoni v Župančičevi jami. Tam sem naročila tudi vabila.

In kolikor se spomnim ni bilo drago.
Konfetke ti lahk pokažem, če najdem fotko, sam mal - nimam bom popoldan doma prilepila.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?